ПультОт_БМВ• Изменено вчера в 20:01
Я завжди хотів щоб зі мною знайомилися сильні мужчини
Я прям собі думала , але фішка в том як тільки до мене підходили знайомитись то я від від свой диких комплексів зразу робила лице камʼяне і звернень відбивала ржала і хамила, ну типу в стилі ти вообще хто таке. Щоб зі мною знайомитись , ти ніхто, і відмивала, я хотіла щоб мене добивались , але від мене тікали. Тепер я думаю чи я не промограда свій шанс бо чоловіком своїм не задоволена він трохи тряпка
Тумба-юмба• вчера в 20:04
Ответ дляБагиня
Кто ты воин?))) Вы хотів чи думала?
Когда как, по настроению)
Ламборджини• вчера в 20:06
было такое. Да, от комплексов так себя вела. Но я: 1. позже извинилась за это
2. человек этот меня сильнее обидел.
3. я не жалею что ничего не вышло, он гулящий, потасканный, абьюзер, и без эмпатии.
2. человек этот меня сильнее обидел.
ТочноБудет• вчера в 20:06
Як сказала одна жінка він із села так? І вона з села буде і будуть жити в селі))) я нічого не зрозуміла тоді, але потім дійшло до чого вона це. Каже та, село, не парься.
Ламборджини• вчера в 20:09
4. я не ржала, но лицо кирпичом и грубость в сообщениях была, но не на людях.
ПультОт_БМВ
• вчера в 21:15
Ответ дляГостра на язик
Вы себя в заглавие обозначили как мужчина
Та то випадково
Як ухурделю• вчера в 21:43
Ответ дляЮпитерная
Так ви йому рівня.
Ви не знайдете принца не будучи принцесою
А мне лично не интересна моя ровня))