Щебетуха• Изменено вчера в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
неДоЖиру• вчера в 06:31
Ответ дляЩебетуха
Згоді. Взагалі є 4 сини, тому ми сплануємо пропорційно.
Тобто вам все рівно які умови, головне щоб було пропорційно?
Тоді про що тема? Що ваш чоловік нічим не кращий за інших братів?
Луноходик_Ик• вчера в 06:31
Ответ дляАноним НаВсеГда
а де діли її котика?
вот тоже вопрос.
4 сына, и никак с матерью вопрос не решить.
хотя и невестку я понимаю, с ее мамой все самоустранились.
Аноним НаВсеГда• вчера в 06:36
Ответ дляЛуноходик_Ик
вот тоже вопрос.
смішно, що більшість жінок того покоління завжди поклонялись сИночкам, а дочок ні в що ставили, а синочки як ми бачим срати на них хотіли
Луноходик_Ик• вчера в 06:38
Ответ дляАноним НаВсеГда
ну у кого как
в моем случае два сына маме лежачей мыли 7 лет опу, до конца.
да, на пансионат мы не нашкрябать тогда не могли никак. но чем я больше читаю советчицу, тем больше понимаю, что это подвиг
На циголках• вчера в 06:41
Ответ дляЩебетуха
Я б забрала, я з своєю мамою була до останніх годин, але ми живемо в орендованій. Чого не хочу, хочу. Не хоче господар житла і чоловік. Бо каже що не є спадкоємцем.
И шо там, офигенный спадок от бабки?
Ответ дляЩебетуха
Ми б забрали її до себе, але живемо на орендованій. Поряд є пансіонат схожу поцікавився умовами. Але вона категорично проти переїзду в 600км на Півлень, до до лінії розмежування 60км...
Она в том состоянии, где ее мнение уже мало нужно учитывать. Грузите и везете
Щебетуха
• вчера в 06:46
Ответ дляАноним НаВсеГда
а де діли її котика?
Котика виявилося, що їздить годувати той син, що маму оформив в цей пансіонат.
Щебетуха
• вчера в 06:47
Ответ длянеДоЖиру
Тобто. Брат чоловіка прийняв рішення одноосібно. Нас поставив перед фактом, що от мама вже там
Щебетуха
• вчера в 06:47
Ответ дляЛуноходик_Ик
вот тоже вопрос.
Саме так. Я вже за себе хвилююсь, спостерігаючи зі сторони оце все
Щебетуха
• вчера в 06:48
Ответ дляНа циголках
И шо там, офигенный спадок от бабки?
Нуууу 5 кімнатна квартира в Чернівцях
Луноходик_Ик• вчера в 06:48
Ответ дляЩебетуха
а вот кота мне очень жаль. угла никто не смог теплого коту предоставить. предоставить
Луноходик_Ик• вчера в 06:49
Ответ дляЩебетуха
как своих вырастите, так и будет.
Щебетуха
• вчера в 06:49
Ответ дляМerida
Та не дуже хоче такого далекого переїзду, Її спочатку полікувати треба, а за цей час я б в місті, де ми є, підшукали варіант.
Щебетуха
• вчера в 06:50
Ответ дляМerida
От син так погрузив і завіз в пансіонат.
Щебетуха
• вчера в 06:51
Ответ дляЛуноходик_Ик
Навіть кота ніхто не забрав до себе( а тут ще дві невістки,і в кожної приватний будинок)
Щебетуха
• вчера в 06:52
Ответ дляЛуноходик_Ик
как своих вырастите, так и будет.
Я от думаю і за того , хто поряд зі мною... Вже не один десяток років.
Невгамовна шахиня• вчера в 06:53
Ответ дляЩебетуха
Стезжвйие с арендовать квартиры на линии разграничения в спокойное место и забирайте бабушку. Разграничения, вы ж не заберёте потому что тема - разводка
неДоЖиру• вчера в 06:55
Ответ дляЩебетуха
Тобто ви встали в позу, що хтось має щось робити а ви їх лише будете обсирати?
То чим ви і ваш чоловік кращі за інших?
неДоЖиру• вчера в 06:59
Ответ дляЩебетуха
Всі обставини проти вас
’Я б зробила все якомога краще для свекрухи, але не м̶о̶ж̶у̶ хочу’
Щебетуха
• вчера в 07:00
Ответ дляЛуноходик_Ик
ну у кого как
Ми ж в різних містах. Якби жила тут постійно, то доглядали б.
Творческий типаж• вчера в 07:00
Ответ дляЩебетуха
Я ж про то. Так і сказала по телефону і чоловікові і братові, що умови проживання незадовільна. Вдома в неї був котик який грав, вона сама ще собі готувалася їсти. Але через цукор її син вирішив здати тіпа під нагляд.
Нагляд наглядом, їй треба в лікарні покапатися.
Всі ці питання нормально вирішував наймолодший син, якого мобілізували.
Так поменяйте богадельню. Что у вас не складывается? Их полным-полно по всей Украине
Щебетуха
• вчера в 07:01
Ответ дляМerida
Вы можете погрузить и забрать к себе. Вы ж от любови это делаете? Или за квартиру?
Звичайно. Найму машину і заберу. Лиш знайду куди.
Щебетуха
• вчера в 07:02
Ответ дляНевгамовна шахиня
Чому не заберу, я іншого варіанту бачу. Вірите, що сини отак кидають матерів? Виявляється кидають.
Ответ длянеДоЖиру
То чим ви і ваш чоловік кращі за інших?
Тим що автор у білому пальто оченята закочує і какашки у шурина кидає, вона б ух і горшки носила та бабцю гляділа, але лінія зіткнення за 60 км., а так ця мати Тереза в невістках усім би показала як свекруху потрібно глядіти.
Щебетуха
• вчера в 07:06
Ответ длянеДоЖиру
То чим ви і ваш чоловік кращі за інших?
Я робила тут все, поки жила. Зараз переїхала, і більше ту свекруху ніхто не обходить виходить, завіз куди небудь або здихатися. В мене і мама була і свекруха на відповідальності.
Щебетуха
• вчера в 07:04
Ответ дляМerida
Чужими руками, жар загребать всегда легче
З моєю мамою їх родина мені не допомагала. А умови в тому пансіонатіидля жахливі, хоч це КиІв, поряд з парком на Сирці
Невгамовна шахиня• вчера в 07:06
Ответ дляЩебетуха
Так забирайте. Не думаю, что ей есть разница где именно жить, там или в вашем городе. Объясните, что будете часто её навещать
Щебетуха
• вчера в 07:06
Ответ дляШеллар
Ви вважаєте звільнену, розбиту Снігурівку безпечнішою за КиІв?