Мозговая пилочка• Изменено вчера в 08:40

Коли чоловік почав худнути, ходити на спорт- в нього зʼявились претензії до мене

То не так роблю, лежить не там, неначе дратую його
Дітей не так виховую, в телефоні працюю а мала цілий день працювати без нього
На обід бігає до мами в сусідній будинок, вона готує борщі і забагато(мол їй не жалко тарілки борща, їй немає його куди дівати і вона сама його кожного дня кличе)
Раніше все ів, і могли готувати разом. А зараз мама зявилась із своєю кулінаріє
Мама рік тому переїхала, поруч з нашим будинком зняла квартиру
Працює віддалено вдома
Вся в кредитах• вчера в 09:21
Ответ дляНепереможна
Он дома работает
В зал ходить, до ’ мами’ бігає)
Незнакомлюся• вчера в 09:22
Ответ дляviter33
Зі спостережень (незалежно від вашої ситуації) - коли дружина різко стала ’не так готувати, не так одягатися, не займається спортом,....’ - то часто буває, що з’явилася та, яка ’так готує, так одягається, займається спортом,....’
мама?)
Незнакомлюся• вчера в 09:25
Ответ дляНадежда наш компас
Сейчас мама будет виновата.
да он ей жалуется и мама его ддерживает, что невестка все не так делает
Треба підробіток• вчера в 09:23
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Если так реагировать, то тут каждое второе предложение так можно квалифицировать.
То есть вы постоянно не внушаете здесь женщинам под и за 40, что им в жизни уже ничего не светит?
Правда?
Самокритика отсутствует напрочь?
Тревожный сигнал.
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:24
Ответ дляТреба підробіток
Правда?
Самокритика отсутствует напрочь?
Тревожный сигнал.
У вас глубоко ошибочное мнение о моем мнении. Даже скорее заблуждение, чем суждение.
Незнакомлюся• вчера в 09:25
Ответ дляБез QR коду
Якщо серйозно.
У нас в залі є одна діваха. Ні з ким не спілкується з жінок, лише з чоловіками і не лише з тими, з ким знайома раніша, але і з новими, і з тими, хто прийшов один раз в зал, щоб прийняти душ.
Вона постійно в короткому топі, в лосінах, літом в шортах (прости,боже), волосся красиве завжди розпущене, не зібране.
Короче, чіпляється до всіх чоловіків, заводить з ними розмову і зазвичай просить поради, як робити ту чи іншу вправу. Її стали називати Кудряшка Сью, дехто називає Сюсю
такі звьозди є в кожному залі, але чоловіку автора навряд така світить, він же ніщеброд з маминим борщем, а звьозда тіло зробила щоб дорожче продати
Треба підробіток• вчера в 09:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я не знаю, какое у вас мнение, здесь мало искренности, но я знаю , какие идеи вы транслируете в массы.
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:25
Ответ дляНезнакомлюся
Автор! Гоните мужика и ищете нового! Молодого , красивого, богатого, щедрого. Возможно импортного.
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:26
Ответ дляТреба підробіток
Тут нет ников без идей и мнений. А мнения не всегда должны совпадать, и очень обидно если из-за разницы во мнениях, тут возникают конфликты.
r25-1• вчера в 09:27
Ответ дляМозговая пилочка
Отож
Я рушники йому змінила завчасно
Він роозкричався що вчора лише чисте повісив
Тобто на рівному місці..
он вас не хочет. вы себя запустили
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:27
Ответ дляr25-1
он вас не хочет. вы себя запустили
+100
r25-1• вчера в 09:28
если вы сами пишите что типа я не такая как была в 26....типа мне уже 40. я дама.... значит там все печально.
Инфотуфелька• вчера в 09:29
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А сколько вам лет?
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:29
Ответ дляr25-1
Значит дама устарела морально и физически.
Ее надо или модернизировать или отправить на разборку.
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:29
Ответ дляИнфотуфелька
А сколько вам лет?
Усатая полосатая• вчера в 09:31

От же ж свекруха с..а зі своїм борщем. А без маминого борщу був золотий чоловік у золотої дружиноньки.
Навчіться нормально готувати. Чому на ваших харчах були проблеми з вагою, а від маминих борщів чоловік став на людину схожим?
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:32
Ответ дляУсатая полосатая

Люблю порядок• вчера в 09:35
Ответ дляНепереможна
Хватит этот спорт всем навязывать. Не хочет значит. Все подурели с этим спортом, у нас на трх в зале холодина и темно и дотопай туда ещё,ни одного фонаря
Вам никто ничего не навязывает, вы свой выбор сделали. Просто, не понятно, почему ради мужика автор готова заниматься спортом, а ради себя нет. В мире не крутится все только вокруг мужчин, нужно про себя думать в первую очередь. Вот муж ее, например, пошел в зал ради себя.
Рожева юбка• вчера в 09:36
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мужика надо чмырить! Не будете его чмырить, он вас будет!
Ви зробили мій день!))
Дякую!
Рожева юбка• вчера в 09:38
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну так щоразу відповідайте по ділу: не так поклала, то візьми й переклади, не великий королевич.
Мабуть, вже Аполоном себе уявив:)
Хожу в зал, як вони себе люблють в дзеркалах фотографувати...
Одягнуть на пузо пояс для підняття штанги і уявляюьб себе саме такими, як Ви написали
viter33• вчера в 09:38
Ответ дляНезнакомлюся
мама?)
беріть вище - бабуся
Рожева юбка• вчера в 09:39
Ответ дляviter33
Або просто не кохає і стає все бісити. Можна і без феї
viter33• вчера в 09:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Фігня лишилася - знайти ’Молодого , красивого, богатого, щедрого’))))
Особливо, якщо ’квартира иво’))))
БолеИменее• вчера в 09:41
Ответ дляХропочка з гривкою
Коли вона встигає займатися, якщо спілкується з усіма))
В цьому форматі відвідування тренажерного залу займатися не обов´язково.
Скільки я ходида в тренажерку, там завжди зустрічалася категорія дівчат, які красиво ходили по залу, красиво присідали на тренажери, неспішно і красиво робили якісь вправи з довгими паузами між підходами.
Не всі вони шукали мужиків, деякі приходили за компанію зі своїми. Вони ходили не для того, щоб потіти і червоніти від зусиль.
viter33• вчера в 09:41
Ответ дляРожева юбка
Якщо поступово - так
Якщо різко дружина стала ’не така’ - 99% фея є або намічається (тобто, бігає за феєю, а фея - перебирає/оцінює)
Рожева юбка• вчера в 09:42
Ответ дляМозговая пилочка
Йому 38
А мені 40
А що ця криза так рано зявляється?
Саме в такому віці і зявляється. Мій аполоном став в 39.
Зал, кремчики від зморщок, нові шмоточки... все для себе коханого.
Рік як розлучилась з ним. Після того, як мені закинув, чому в мене жопа не горіх) А чому в тебе член не 20 см, почув відповідь)) Це по - больному...
Хропочка з гривкою• вчера в 09:42
Ответ дляВся в кредитах
В зал ходить, до ’ мами’ бігає)
Так, пріоритети очевидні)
Непереможна• вчера в 09:46
Ответ дляЛюблю порядок
Где вы прочли,какой выбор я сделала?
Не факт, что автор пошёл ради себя)
Люблю порядок• вчера в 09:49
Ответ дляНепереможна
Где вы прочли,какой выбор я сделала?
Не факт, что автор пошёл ради себя)
Логично подумать, если для вас спорт такой невыносимый, что с ним все ’подурели’ то вы им не занимаетесь. Иначе, зачем этот негатив? А вы думаете, мужу не нравится, что он стал выглядеть лучше, и, наверняка, чувствовать себя тоже?
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:50
Ответ дляЛюблю порядок
Автор членозависимая женщина.