ИМХОля• сегодня в 09:43
Для страдальцев за кордоном)
Сама такая. Вернулась месяц назад и что вам хочу сказать, девочки. Цепляйтесь зубами, держитесь как можете ибо здесь полный пи..ц. Меня тоже колбасило не по-детски, много работала, но вот месяц я в Украине и я в шоке просто. Ужас, полный ужас. ЗП, цены, обстановка, злой и уставший народ. Больше всего на свете хочу обратно. Пенсионеры...нищие, много бедных. Как же все стало плохо. Так что не нойте и не повторяйте чужих ошибок. Нормальной жизни больше нет.
Небалувана Галя• сегодня в 15:02
Ответ дляlilul990
У мене особисто перше враження що автор зла на матір, через яку змушена сидіти у холодному Києві і відмовитись від свої роботи
Ви свої думки і ваше ставлення до життя проектуєте на автора.
Знайдіть у її повідомленнях підтвердження ваших слів, будь ласка. Дуже цікаво побачити повідомлення автора, де вона ’зла на матір’. Я двічі їх перечитала - не бачу.
Ответ дляДуболом
Накинулись,потому что не поняли,что делает автор в Киеве, кроме того, что поливает говном мой родной город и все равно тут живёт и работает.
Мама далеко, ничего не ясно вообще,почему она приехала?!
Вона не працює в Києві, просто живе, не знаю чекає смерті матері, щоб її поховати і вернутись
Khmelnichanka• сегодня в 15:04
Ответ дляНебалувана Галя
Відкрийте першу сторінку тему і перечитайте що писала автор і що писали автору. Я ніде не побачила ’дуже зневажливо’ з боку автора. Натомість у її бік г...на накидано чимало. Дивно, що ви бачите те, чого нема, і не помічаєте того, що є.
Ну, ось тут автор не зневажливо пише, ні? Звинувачуючи пенсіонерів в тому, що вони раді війні? Звідки вона знає, хто чому радий чи не радий? Чому вважається, що якщо люди вимушено сидять на соціалі, то вони моляться за вічну війну?Як можна взагалі додумувати такі речі за інших людей? Але погоджусь з Вами в тому, що нас тригерить в першу чергу те, що торкається саме нас. Тому я вбачаю образу - в одному, Ви - в іншому, автор - в третьому….
Ця тема особисто для мене сипла корисною в тому сенсі, що іноді краще жувати, а не говорити ( це я про себе))))))).
Сундучок с каникулами• сегодня в 15:06
Ответ дляИМХОля
Да ты шо? Ну какая умничка!!! Прикинь, а мне надо надо работать вот так .сын-студент, есть оплата за семестр плюс мама. Представляете, так бывает!
Не молодець, в донька яка любить маму.
У мене теж син студент, тільки після онко і не біля мене, а в іншій країні, оплата життя якого повністю ’на мені’ , тато з онко в процесі лікування. Чоловік після важкої операції і з протезом, військовий.
Коли захворіла мама меншій було менше року, я працювала бо потрібні були гроші. Чоловік був на війні. Якби мені не дозволили працювати онлайн - знайшла б іншу роботу, яка б дозволила бути біля мами.
Уявляєте - так буває.
Khmelnichanka• сегодня в 15:09
Ответ дляНебалувана Галя
Не додається скрін про наших пенсіонерів закордоном, які раді війні.
Значить, він точно зайвий )))
Ответ дляНебалувана Галя
Автор переживає що час біжить, їй до мая треба вернутися щоб зберегти робоче місце. А проблема з матір´ю не вирішується. Це єдине що тут її тримає, вона не працює
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 15:09
Ответ дляKhmelnichanka
Значить, він точно зайвий )))
И что в тех сообщениях автора? Просто сарказм?
Сундучок с каникулами• сегодня в 15:12
Ответ дляИМХОля
Я вам писала бо цікаво - навіщо ви в Ірландії кинули гарну оплачувану роботу, і їхали типу до мами, яка помирає від онко, якщо все одно знаходитесь за майже 600 км і допомогти можете тільки грошима. З таким же успіхом ви могли допомогти з Ірландії де платять більше, але не потрібно витрачати на зйом житла ще 20 тис, купувати дорогі продукти, які дорожчі ніж там, і витрачати гроші на дорогу, ще й в небезпеку, розруху і страхіття зі стрьомними людьми поруч?
Скажіть прямо - приїхала зуби поремонтувати, чи косметичні процедури, чи ще щось. А не мамою в такому стані маніпулювати.
Khmelnichanka• сегодня в 15:13
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Який сарказм? Зневага до людей пенсійного віку, бо вони - на закордонному соціалі, а значить (на думку автора) - хочуть вічної війни.
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Та дійсно, кожний з нас сприймає все з власної колокольні.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
Сундучок с каникулами• сегодня в 15:13
Ответ дляLizavel
Ну так из Ирландии бы и высылали деньги. Вы же все равно с мамой не рядом...отсюда и вопросы у советчиц,мне тоже не понятно,почему вы приехали в Украину,но находитесь далеко от родителей....
Ще й витратила гроші на дорогу, зйом дорогого житла, отримує тут набагато менше ніж там, а витрачає на ті ж продукти більше ніж там.
Мені теж саме це не зрозуміло.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 15:14
Ответ дляKhmelnichanka
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
А где там про пенсионеров? В ваших скринах? 🙄
Небалувана Галя• сегодня в 15:14
Ответ дляKhmelnichanka
Ви за кордоном? Я не вірю, що ви не зустріли жодної людини, яка сидить на соціалі і хоче, щоб так продовжувалося вічно. Так, таких меншість. Але вони є. Особливо серед пенсіонерів, як не дивно. Очевидно, що автор писала за свій досвід. З тими пенсіонерами, якими вона стикалася. Це не означає, що всі пенсіонери в Ірландії такі. Але такі теж є.
Тільки незрозуміло в чому полягає зневага з боку автора? Зневаги нема. Є констатація факта.
Відкрийте любу тему на Порадниці по виїхавши. Місцеві дами абсолютно серйозно стверджують, що війна продовжується через біженців, бо ті не хочуть її припинення. У кожній темі ви прочитаєте про ’кордони 91, бо біженці так хочуть’. Оце є приклад яскравої маніпуляції, брехні і зневаги. Бо абсолютна більшість біженців не має жодних виплат і не бажає війни в Україні. Щось не помічала ваших претензій до подібних коментаторів.
ИМХОля
• сегодня в 15:15
Ответ дляСундучок с каникулами
Мені теж саме це не зрозуміло.
Ага, бидося, да? Приперлась. Как я могла, правда. Дорога дорого выходит, правда. Так бывает.
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 15:16
Ответ дляИМХОля
Цены, с..а, как в Европе, ЗП печалька. На 100 евро в неделю я затаривала холодильник полностью. Фрукты, овощи, мясо, сыры. Сейчас заходить не хочется в магазин.
Так і в Україні можна на сто євро затарити холодильник,що за ниття?
Небалувана Галя• сегодня в 15:17
Ответ дляKhmelnichanka
Значить, він точно зайвий )))
Перший ваш скрін, то взагалі в тему)
На автора напали, що ’забагато тем від біженців’ (нагадує ’тільки для білих’ і інший поділ людей на сорти). Потім традиційне звинувачення ’сидите на соціалі’))) Добре, автор хоч в Ірландії, коли я подібне читаю про Польщу, то взагалі не розумію на кого такі коментарі розраховані.
ИМХОля
• сегодня в 15:18
Ответ дляKhmelnichanka
Значить, він точно зайвий )))
Вы издеваетесь? Наши пенсы охренительно себя чувствовали за границей там. Еще осенью прошлого года выходила разгромная статья про уровень выплат. Из серии ’ какого хера укр получает столько сколько и я ’.Вы мне о чем рассказать пытаетесь? Большинство мир увидели благодаря этим выплатам. За 26 не скажу, но в 25 все получали.
Сундучок с каникулами• сегодня в 15:18
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вас все слушают, когда вы объясняете? Прям соглашаются с вами?
Так.
Я вмію знайти аргументи. А якщо потреби немає - просто не лізу з порадами. З онко не та ситуація.
ИМХОля
• сегодня в 15:18
Ответ дляKhmelnichanka
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
Для Вас це ок, а для мене - образа.
Можу помилятись.
Тому замовкаю.
Нет, они хотят домой на 3-4 тыс пенсии с такими ценами. Не переигрывайте.
Небалувана Галя• сегодня в 15:19
Ответ дляlilul990
Ви ніколи не пробували себе в ролі режисера кіно? У вас би гарно вийшло, фантазія дуже гарна. Ви додумуєте те, чого в коментарях людини нема. І видаєте як істину.
Сундучок с каникулами• сегодня в 15:19
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
По сравнению с ЕС, да
Тим не менш автор проміняла країну де зарплати вистачає на туризм в Іспанію, на Україну, де зарплата у неї менше 30 тис.
ИМХОля
• сегодня в 15:20
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ничего подобного. Считайте сами. 14 евро минималка в час, умножайте на 40. И покажите мне среднюю оплату в Украине.
Khmelnichanka• сегодня в 15:20
Ответ дляНебалувана Галя
Я завжди не погоджуюсь тоді, коли з симось не згодна ))).
Так дурна натура, бунтармька.
Я з виїхавших, так.
З тих, хто там на соціалі.
І в моєму оточенні є різні люди, в тому числі і серед соціальщиків - теж різні.
А коли ми узагальнюємо, то це не зовсім добре…
Так дурна натура, бунтармька.
Я з виїхавших, так.
З тих, хто там на соціалі.
ИМХОля
• сегодня в 15:21
Ответ дляKhmelnichanka
.
Так и есть. Покажите свои выплаты. Вы же так топите за победу до последнего, я прекрасно помню Ваши темы.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 15:22
Ответ дляСундучок с каникулами
Так.
Ну все ж как вы. Обвинять автора в равнодушии потому что она не такая как вы…. Это, как минимум, нетактично и неэтично, учитывая ее ситуацию
західний_діалект• сегодня в 15:23
Ответ дляРадість моя
что за бред вообще, нет в ’Европе’ единых цен. Польша и Чехия - это Европа, Бельгия и Франция - тоже Европа. Вы в курсе, что цены там сильно отличаются?
В курсе. Но даже в Польше цены в разы выше.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 15:23
Ответ дляСундучок с каникулами
И? Она ж и не скрывает, что не в лучшую сторону жизнь наладилась
ИМХОля
• сегодня в 15:24
Ответ дляСундучок с каникулами
Автор в ахере, если честно. Вот весь январь я в состоянии перманентного шока. Я не понмаю как здесь люди живут 4 года. Вот на меня наезжают местные, ок, а я не понимаю зачем так жить. Как бы тяжело не было там, но здесь..ужас и не из-за зп и продуктов.