Пупс• вчера в 10:57
Библия обросла плесенью. Можно выкинуть?
У меня есть другая. Я христианка. Выкидывать боюсь, но и хранить такое к чему..
жінка незаміжня• вчера в 11:02
Ответ дляПупс
Ви віруюча?
Якби Ви були віруючій, не було цієї теми.
Престидижитатор• вчера в 11:02
Бог в душе, а не в книгах, которые пишут те же люди. Все люди грешники.
Эта_Шикарна)• вчера в 12:06
Ответ дляПрестидижитатор
Священники уже назвали таких людей, говорящих, что Бог в душе, самыми опасными безбожниками. Иисус прямо сказал, что без общины, Церкви, не будет вам спасения.
Попихтю та й годі• вчера в 12:08
У мене купа нових завітов давали з гуманітаркою по церквам. Теж не знаю, що з ними робити
Попихтю та й годі• вчера в 12:30
Ответ дляSvitlo_
Теж зберіть комусь нужденному гуманітарну і покладіть туди Новий Завіт
ОО. Я часто віддаю одяг і тощо. Дякую за пораду
Малая еще та• вчера в 12:39
Якщо ходите в храм - віддайте туди. Або лишать у себе, або спалять (взагалі такі речі ніколи не викидають, а спалюють і попіл виносять туди, не не ходять люди, або в річку висипають). В храмі знають, як правильно такі речі спалювати.
Капитошечка• вчера в 13:12
Ответ дляПопихтю та й годі
да, пусть все плесенью возьмется
Попихтю та й годі• вчера в 13:18
Ответ дляКапитошечка
да, пусть все плесенью возьмется
То плесень у автора, у мене все норм
Эта_Шикарна)• вчера в 19:47
Ответ дляSvitlo_
В якому місці Христос сказав? Можна місце з писання?
Читайте Деяния. Там ответы.
Эта_Шикарна)• вчера в 21:03
Ответ дляSvitlo_
Ви пишете - Ісус прямо сказав. А Діяннях Ісус нічого не говорив прямо.
«где двое или трое собраны во имя Мое, там Я посреди них» (Матфея 18:20)
Эта_Шикарна)• вчера в 21:05
Ответ дляSvitlo_
Де тут про спасіння? Де тут про Церкву?
Если вы слепы, то что поделаешь. Молитесь.