Хи хи, ну ну• сегодня в 12:46
Подарунок, специфічні умови
Їду у відпустку, запланована зустріч з друзями (сімейна пара, чоловік та дружина), в чоловіка день народження. Порадьте подарунок, специфіка - буду летіти з ручною поклажею, подарунок має бути не дуже об´ємний й такий, який можна в ручну поклажу. +/- 50 євро. Буду вдячна за ідеї
Хи хи, ну ну
• сегодня в 12:52
Ответ дляПросто красавица
Купите в дьюти фри бутылку виски
Лечу з дуже маленького аеропорта, там немає дьюті фрі, це була найперша ідея
Гербарія сушу• сегодня в 12:58
А тому чоловіку потрібно щоб ви йому тут купували якусь фігнюшку до 50 євро? Купите пляшку по приїзду в магазині та й привітаєте. Якщо дуже хотілось привітати саме подарунком то потрібно було завчасно купити та відправити новою поштою закордон. Подарунок обирається в залежності від вподобань, хобі.