СМСница• 27 января в 14:19

Як думаєте, що буде зі шкільним навчанням в Києві?

Цирк на дроті• 27 января в 14:20
Продовжать ще на тиждень і підуть всі на дистант
from Ukraine• 27 января в 14:22
Літом будуть доганяти
from Ukraine• 27 января в 14:22
Ответ дляЦирк на дроті
Коли не має світла...
Цирк на дроті• 27 января в 14:24
Ответ дляfrom Ukraine
Коли не має світла...
Асинхронне навчання
Виниловая пластинка• 27 января в 14:27
Я вообще не поняла эту идиотскую тему с каникулами
Учились итак без света в первые смены, отопление минимальное в школе есть, учителя сейчас все равно ходят на работу - так зачем распихивать детей по домам, где еще холоднее, скучнее и тупее?
а на фоне того что сады себе работают (хотя казалось бы - спать, кормить, гулять сложнее) - так вообще цирк
Алгонавт• 27 января в 14:26
Буде навчання. У нас у школі 2 генератора.
Плакулька• 27 января в 14:26
Поки планується навчання
И.О. человека• 27 января в 14:28
Пригород учится.
Кто-то уже вторую неделю. Кто-то только в понедельник вышел
120-120-120 (не худею)• 27 января в 14:28
Родителям легче собраться и купить генератор и дети в тепле и учеба идет , потом догонять пройдут за неделю темы понял не понял не их проблемы .
from Ukraine• 27 января в 14:33
Ответ дляЦирк на дроті
Асинхронне навчання
Асинхронні і дистанційне це різне
З родзинкою• 27 января в 14:34
Ответ дляВиниловая пластинка
Школа зобов´язана забезпечити харчування дітей. Як приготувати їжу за відсутності води і світла? Якщо у будинках довкола нема опалення, то звідки йому взятися у школі? Очевидно, що опалення є далеко не у всіх школах. За відсутності води не працює каналізація. Куди дітям ходити в туалет? Хто буде відповідати за поширення інфекційних захворювань у зв´язку з відсутністю води? Ви ж перша будете кричати: як вони допустили поширення дизентерії чи сальмонельозу.
Цирк на дроті• 27 января в 14:34
Ответ дляВиниловая пластинка
У нас слито отопление из системы.
Я не знаю как ходять учителя. В школе было 10 градусов.
Попробуйте сидеть при таком.
Краля-Галя• 27 января в 14:34
Ответ дляfrom Ukraine
Літом будуть доганяти
ні, ми не будемо доганяти
літом має бути відпочинок
Каляка маляка• 27 января в 14:35
Ответ для120-120-120 (не худею)
Обслуговувати хто генератор буде? Сенс вести дітей в школу без освітлення та з мінімальним опаленням? Щоб захворіли і через тиждень карантин.
Наша школа вийшла з ситуації, проводять дистанційні а-ля факультатива по основним предметам. Поки цілком влаштовує. Категорично проти офлайну з урахуванням безпекової ситуації(тривоги і вдень останні 2 тижні) і холодів.
Весёлая морковка• 27 января в 14:37
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну у нас в Днепре дети вышли на 1 неделю в школу после дистанционки - в подвале +8 градусов, каждый день было, что больше в нем сидели, чем в классах. Итог: полкласса заболело и класс перевели на дистанционку по карантину. И так полшколы
Альфред Шнитке• 27 января в 14:38
Думаю по районам будут решать. Не представляю сейчас на Троещине например работающую школу. При +9 в классе сидеть не швелелясь 45 минут и пытаться шевелить мозгами - невозможно.
З родзинкою• 27 января в 14:39
Ответ дляАльфред Шнитке
Зате мамка вільна від дитини і може піти на каву з такими ж подружками.
Почемучечка• 27 января в 14:39
Ищу репетитора, по основным предметам, математика уже есть
Но из за света очень тяжело договориться
Жопа с обучением, дистанционно то фигня
Пополняю_Карму• 27 января в 14:40
Школа моєї дитини в урядовому кварталі. Там злили воду з системи опалення. Не думаю, що зараз ситуація покращилася і вдасться запустити систему.
В квартирі в Києві у нас 9-11 градусів. Поїхали жити на дачу. Є дровяний камін.
Бідні наші діти
Каляка маляка• 27 января в 14:43
Є певна категорія маргінальних мамаш, яким аби не вдома. Інакше я дійсно не розумію, як можна вивести дітей в 20-градусний мороз(а саме такий повертається з понеділка) в холодні, без освітлення школи.
Маю декілька думок• 27 января в 14:43
Мені цікаво ЯК буде навчання в тих школах, де є генераторо тощо, і в школах НАПРИКЛАД на Трої де нема опалення-світла-води...
Маю декілька думок• 27 января в 14:45
Ответ дляЗ родзинкою
це у мене знайома. криком кричить - нашо ті канікули? Вже жіти забьемкали її
мріє випертии в школу.. вибачте, але я то ’перетримкою’ називаю
Цикавенная• 27 января в 14:45
Ответ дляВиниловая пластинка
не було в школі опалення, принаймі в нашій на Печерську.
Але могли б дати звісно, щоб хоч діти грілись в школі, вдома +13 не в сильний мороз.
Маю декілька думок• 27 января в 14:46
Ответ дляКаляка маляка
у мене така знайома
відверто каже що діти її забемкали вдома - краще хай сидять в школі
мовляв не замерзнуть
ЗавЛабСнаб• 27 января в 14:46
Ответ дляАлгонавт
Опалення теж від цих генераторів
Біле пальто• 27 января в 14:46
Ответ дляМаю декілька думок
на трою как то упорно хер забили
Маю декілька думок• 27 января в 14:47
Ответ дляБіле пальто
на трою как то упорно хер забили
ну чого лишень на Трою?
Шулявка - з 9 січня НЕМА ОПАЛЕННЯ зовсім. Воду нещодавно дали\
світло перманентно є
газ благо є

так що не лише Троя така.. Трою я навожу для прикладу лишщень тому, що про неї хоч скрізь трублять... навідміну від тих же будинків на Шулявці
Біле пальто• 27 января в 14:48
Ответ дляМаю декілька думок
ну чого лишень на Трою?
світло перманентно є
газ благо є

на Шулявці мабуть не така велика кількість будинків просто
Ще є на Дарниці будинки також без тепла
ЗавЛабСнаб• 27 января в 14:48
Ответ дляАльфред Шнитке
Так там же пункти обігріву
Маю декілька думок• 27 января в 14:49
Ответ дляБіле пальто
Ще є на Дарниці будинки також без тепла
та да. таких ’везунчиків’ на Шулявці з 9 січня лишень кілька... але пенсіонери - корінні жителі тих будинків - вовком виє.. хто виїхати не може(((((((((((