СМСница• вчера в 14:19
Як думаєте, що буде зі шкільним навчанням в Києві?
Альфред Шнитке• вчера в 14:52
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так там же пункти обігріву
Так пункт обігріву це якесь одне приміщення з дуйками. Це ж не означає що в усій школі опалення дали. Наша величезна.
Біле пальто• вчера в 14:50
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так там же пункти обігріву
я думаю на трої буде дистанційне навчання
хоча також треш, як дома буде сидіти при морозах дітям і в багатьох робота...це дурдом
СМСница
• вчера в 14:51
Ответ дляВиниловая пластинка
Я вообще не поняла эту идиотскую тему с каникулами
Учились итак без света в первые смены, отопление минимальное в школе есть, учителя сейчас все равно ходят на работу - так зачем распихивать детей по домам, где еще холоднее, скучнее и тупее?
а на фоне того что сады себе работают (хотя казалось бы - спать, кормить, гулять сложнее) - так вообще цирк
Нема опалення, з чого ви взяли що воно є?
Біле пальто• вчера в 14:52
Ответ дляАльфред Шнитке
якщо будемо і далі сидіти без тепла, то цих пунктів взагалі не достатньо. Це вони прикольно все придумали, але багато хто нікуди не поїде бо не має куди
Усатая полосатая• вчера в 14:55
Ответ дляАльфред Шнитке
Думаю по районам будут решать. Не представляю сейчас на Троещине например работающую школу. При +9 в классе сидеть не швелелясь 45 минут и пытаться шевелить мозгами - невозможно.
У нас в квартире вчера вот так было...(((
СМСница
• вчера в 14:56
Ответ дляБіле пальто
Не може бути дистанційне-це треба, що б у всіх було світло
Альфред Шнитке• вчера в 14:56
Ответ дляУсатая полосатая
Ну у нас до 10 набегает, но 3 одеяла, теплые бутылки и книжка. А в школе такое не прокатит. Ну и плюс некоторые имеют возможность временно уехать и погреться. Учебу короче с трудом себе представляю сейчас.
Усатая полосатая• вчера в 14:56
Ответ дляМаю декілька думок
Мені цікаво ЯК буде навчання в тих школах, де є генераторо тощо, і в школах НАПРИКЛАД на Трої де нема опалення-світла-води...
Вот меня это тоже очень интересует...
from Ukraine• вчера в 15:01
Ответ дляКраля-Галя
ні, ми не будемо доганяти
літом має бути відпочинок
Вас ніхто не може заставити))
Пацаааааааан• вчера в 15:26
Ответ дляКаляка маляка
Є певна категорія маргінальних мамаш, яким аби не вдома. Інакше я дійсно не розумію, як можна вивести дітей в 20-градусний мороз(а саме такий повертається з понеділка) в холодні, без освітлення школи.
Маргинальных - это работающих?
Каляка маляка• вчера в 15:29
Ответ дляПацаааааааан
Маргинальных - это работающих?
Не підміняйте поняття. Вам дитина заважає працювати?
Пацаааааааан• вчера в 15:30
Ответ дляКаляка маляка
что делать тем работающим мамам, которые работаю не удаленно? Куда деть ребенка? И это не я подменяю понятия, вы назвали всех мам, которые хотят водить детей в школу маргинальными, не я.
Каляка маляка• вчера в 15:32
Ответ дляПацаааааааан
Тобто школа - це не заклад освіти, а місце перебування дітей, батькам яких нікуди їх подіти?
Непозбувна Бентега• вчера в 15:36
Ответ дляfrom Ukraine
Асинхронні і дистанційне це різне
На дистанційному навчанні є синхронні і асинхронні уроки. Синхронів не менше 70%.
Непозбувна Бентега• вчера в 15:48
Ответ дляСМСница
Може бути за умови,що є хоча б години три і можна зарядити гаджети.
Ответ дляПополняю_Карму
Школа моєї дитини в урядовому кварталі. Там злили воду з системи опалення. Не думаю, що зараз ситуація покращилася і вдасться запустити систему.
В квартирі в Києві у нас 9-11 градусів. Поїхали жити на дачу. Є дровяний камін.
Бідні наші діти
І ми аналогічно, поїхали жити на дачу, в квартирі +8, в школі так само
Навіть не уявляю, як повертатись, дім на електриці
ХуАнита• вчера в 16:04
Ответ дляКаляка маляка
Обслуговувати хто генератор буде? Сенс вести дітей в школу без освітлення та з мінімальним опаленням? Щоб захворіли і через тиждень карантин.
Наша школа вийшла з ситуації, проводять дистанційні а-ля факультатива по основним предметам. Поки цілком влаштовує. Категорично проти офлайну з урахуванням безпекової ситуації(тривоги і вдень останні 2 тижні) і холодів.
В школі нема ні завгоспа, ні техніка? Ну може хтось із батьків з руками з плечей. А який вихід? Лишити на другий рік тих, хто дома не може вчитися ?
СМСница
• вчера в 16:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
А інтернет де взяти, якщо його виключають разом із світлом?
Каляка маляка• вчера в 16:35
Ответ дляХуАнита
Особисто ви, як мама дитини, що навчається готові обслуговувати генератор? А з якого дива це повинен робити хтось інший? Той же завгосп має зовсім іншу посадову інструкцію.
І ще питаннячко: рік вже закінчився, що тре залишати на другий? Чи коли діти по 3 тижні на канікулах, потім ще 3 тижні на карантинах то когось залишили на другий рік? Не перебільшуйте проблему тільки тому, що вам треба здихатися дитини.
ХуАнита• вчера в 16:46
Ответ дляКаляка маляка
Якби я вміла і не була зайнята протягом дня чи в певні години, то так, пішла б обслуговувати. В іншому випадку здавала б кошти. Це різновид волонтерства - допомагати в спільній справі. Як на початку війни наші чоловіки чергували на території ЖК, наприклад. Як зараз є волонтерство на фудкортах і в пунктах незламності.
Я так розумію, ви із тих, кому всі винні і чия хата скраю? Ок, маєте право на таку позицію. Але не перебільшуйте потім проблему того, що в голові дитини 0.0 Хіба що ви по багатому оплачуєте всіх репетиторів чи приватну школу
Каляка маляка• вчера в 16:54
Ответ дляХуАнита
Та ні. Я з тих, хто тверезо дивиться на речі і не чекає, що хтось буде вирішувати проблеми навчання моєї дитини. Просте запитання до вас і у вас вже ’лапки’: не вмію, немає часу, по багатому то репетитори і приватна школа, а волонтерить хай хтось інший
ХуАнита• вчера в 17:05
Ответ дляКаляка маляка
Яке питання, така і відповідь.
Ви ж теоретично міркуєте.
Що ви хочете почути, що я вдягаюсь і вже біжу до генератора?
Ви ж теоретично міркуєте.
Алгонавт• вчера в 18:39
Ответ дляЗавЛабСнаб
Опалення теж від цих генераторів
У нас є опалення. Нормальне. Воно не вимикалось.