Горня капучіно• 27 января в 15:14
Мунджаро
Лікар призначив мунджаро, лікування, де купити щоб препарат був не підробний, можливо хто підкаже. Киньте, будь ласка, ссилку, буду дуже вдячна
Горня капучіно
• 27 января в 16:23
Ответ дляМетелик
Це середній прайс на уколи від лікаря.
Якщо купити самостійно і будете колоти сама (але зазвичай це порошок, його треба розводити водою для ін*єкцій і колоти в складку живота інсуліновим шприцем), то 6000 грн/4 тижні=1500 грн. Значно дешевше. АЛЕ:
1. вам потрібно знайти людину, яка продає безпечний препарат і у флаконі будуть дійсно заявлені ліки, а не умовна крейда.
2. самостійно його вводити (це нескладно, але не для всіх нескладно)
3. лікар - ну, це ще й консультація, контроль, підказки щодо харчування, можливих побочок і ускладнень
Я порівнюю з ціною за ручку в інтернет аптеці і у лікаря виходить дешевше набагато, тому я не можу зрозуміти чому так
Метелик• 27 января в 16:28
Ответ дляГорня капучіно
Тому що у лікаря не оригінальне Мунджаро виробництва Eli Lilly, а Тирзепатид. Просто тирзепатид (НЕ МУНДЖАРО) - набагато дешевше.
Вам колють не препарат Мунджаро, Вам колють діючу речовину, яка є основою препарату Мунджаро. Так зрозуміло?
Ласунка• 27 января в 16:30
Ответ дляМетелик
Там именнно МУнджаро тюбики. виробництва Eli Lilly
Горня капучіно
• 27 января в 16:31
Ответ дляМетелик
Зрозуміла, що ви порадите, шукати оригінал чи колоти у лікаря що він пропонує?
Метелик• 27 января в 16:34
Ответ дляЛасунка
Там - це де? На фото ніяких тюбіків немає.
І ще, щодо тюбіків. Оригінал Муджаро продається ВИКЛЮЧНО ручками, ніяк інакше.
Якщо на тюбік хтось ’розумний’ приклеїв напис Мунджаро виробництва Eli Lilly, то вибачте, від цього цей тюбік Мунджаро не став.
Метелик• 27 января в 16:35
Ответ дляГорня капучіно
це виключно питання Вашої фінансовою спроможності.
і довіри до лікаря.
Горня капучіно
• 27 января в 16:36
Ответ дляМетелик
і довіри до лікаря.
Нам потрібен щоб був результат, місто не велике в нас, інших лікарів не має скоріш за все
Ласунка• 27 января в 16:36
Ответ дляМетелик
У тих лікарів, що колють за такі гроші, пару подруг кололи - був саме мунджаро, не замінники, не знаю, на скільки оригінал чи ні.. Його що так просто зробити підробку? але працювало у них
Метелик• 27 января в 16:44
Ответ дляЛасунка
тоді сенс ходити до лікаря на уколи і ще переплачувати люкарю за послугу, якщо ручку можна придбати і колоти самостійно?
моя знайома теж ходить на уколи ’Мунджаро’ - їй колють Тирзепатид інсуліновою ручкою з флакона. Лікар каже, що коле Мунджаро, коли спитали, чого не в ручці, а у флаконі, сказала, що це ТЕ САМЕ. Звичайно те саме - та сама діюча речовина.
І я не кажу про підробку, почитайте всю тему спочатку.
Ответ дляМетелик
Це середній прайс на уколи від лікаря.
я в последние месяцы в прошлый раз так и колола. Покупала порошком и сама разводила, не сложно разобраться. Но тут боюсь, не знаю где найти добросовестных.
Ласунка• 27 января в 16:45
Ответ дляМетелик
Потому, что боятся сами колоть, и им кажется, что под контролем косметолога(вот да, даже не врача) лучше.
Метелик• 27 января в 16:45
Ответ дляoksi-71
це найбільша проблема, нажаль. навіть у лікарів бувають підробки, я точно знаю.
Метелик• 27 января в 16:47
Ответ дляЛасунка
це ж не косметична проблема... як косметолог може контролювати лікарські препарати, коли у косметолога часто максимум - медучилище?
ФрекенБок• 27 января в 17:40
Ответ дляГорня капучіно
У ендокринолога такий прайс, мені підозріло дешево, чи може такі ціни в Європі і є?
Это вы косметологиню за эндокринолога выдаете?
Горня капучіно
• 27 января в 17:42
Ответ дляФрекенБок
Ні, були на прийомі у ендокринолога, приватна клініка.
Ви так пишете з претензією , вроді я тут свої послуги рекламую
ЯкаКраля• 27 января в 17:57
Ответ дляoksi-71
в аптеке точно не подделка. Тоже колю его.
В аптеці продається??
ЯкаКраля• 27 января в 17:57
Ответ дляУси Пуси
И убить все неубитое.
Ну 120 кг тоже здоровя не додають
ЯкаКраля• 27 января в 18:00
Ответ дляoksi-71
не производят его в Индии), в аптеках только оригинал. Именно Манджуро и Оземпик
Може мали на увазі біопатид, терзипатид і тп.
ЯкаКраля• 27 января в 18:06
Ответ дляГорня капучіно
Мої роздуми нефахівця.
Незареєстровано ані те, ані те.
На сайті купили і шукайте вітра і полі, гарантії ніякої.
В лікаря так само незарєестровано, але і разі чого є до кого прийти з притензією, побічними ефектами, скаргами, за корекцією, рекомендаціями.
Незареєстровано ані те, ані те.
ФрекенБок• 27 января в 18:33
Ответ дляГорня капучіно
От страны зависит цена
Цветов Мне срочно• 28 января в 15:02
А розбирав лікар харчування на прийомі чи тільки препарати виписав?
Горня капучіно
• 28 января в 21:48
Ответ дляЦветов Мне срочно
Розбирав, рекомендації надав, обстеження призначив
Мастер Класс• 16 февраля в 19:53
Ответ дляГорня капучіно
Подивіться будь ласка я вище вартість у лікаря фото кидала, це може бути мунджаро оригінал як вони заявляють
Подскажите, пожалуйста, врач выписала вам рецепт на мунджаро или просто посоветовала?