Вишневий цвіт• 27 января в 16:36
Какие признаки перелома 100%?
Мама упала на льду, болит рука. На рентген попадет завтра с утра
Вишневий цвіт
• 27 января в 16:37
Ответ дляВсе буде Україна
Коли я зломала руку ніяких признаків не було
Боль была?
Все буде Україна• 27 января в 16:38
Ответ дляВишневий цвіт
Боль была?
Трохи, могла рухати пальцями, рукою,навіть не опухло
Засомневаю• 27 января в 16:38
Поки зафіксуйте. от буквально на косинку до шиї підвісьте. А чому тільки завтра, якщо рентген працює навіть у старих районках, які зараз стали не районками. Травмпункти цілодобово працюють і за потреби викликають лаборанта зробити знімок
Не зви чайна• 27 января в 16:38
Ответ дляВодійка хімарса
Пальцы не шевелятся на руке/ноге,опухает почти сразу
и пальцы шевелились и опухоли особенно не было, и не болело, если резко вниз кисть не опускать.
Все буде Україна• 27 января в 16:39
Ответ дляНе зви чайна
Аналогічно
ТаЕщеОптимистка• 27 января в 16:40
100% це коли там де у всіх пряма кістка, у тебе викривлення 90 градусів.
В усіх інших випадках рентген.
Вам шкода маму в травмпункт завезти?
В усіх інших випадках рентген.
Вам шкода маму в травмпункт завезти?
Засомневаю• 27 января в 16:40
якщо що, у мене пальці шевелилися, трохи не так як звичайно, але то нюанси, не було набряку. я навіть перевдяглася сама, бо батьків удома не було. справа була ще при совку, я у 2-му класі, але батько лікар, він якось по поверненні додому відразу зрозумів. що нііііі і потягнув ан рентген. перелом був. Тому я б не вгадувала
Водійка хімарса• 27 января в 16:41
Ответ дляНе зви чайна
Ух ты,обычно боль дикая и отек сразу
Вишневий цвіт
• 27 января в 16:44
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В усіх інших випадках рентген.
Вам шкода маму в травмпункт завезти?
В усіх інших випадках рентген.
Вам шкода маму в травмпункт завезти?
Я далеко живу. А выйти из подъезда она не сможет, не расчищено , сплошной каток
Не зви чайна• 27 января в 16:46
Ответ дляВодійка хімарса
Ух ты,обычно боль дикая и отек сразу
Та нет, болело минут пять
ТаЕщеОптимистка• 27 января в 16:46
Ответ дляВишневий цвіт
Як на мене, треба все кидати, їхати на таксі до неї, і таксі її везти в трампункт.
Можна й на швидкій, але може довго їхати і не приїхати взагалі.
Або хтось із її сусідів зай з нею з´їздить за гроші
Не зви чайна• 27 января в 16:47
Ответ дляВишневий цвіт
Тю, берите такси
Ні грама• 27 января в 16:50
100% - тільки рентген. Або сильне зміщення. Ніякий біль, набряк чи навіть крепітація (тріск при натискуванні) не є 100-відсотковими ознаками. А травмпункт працює цілодобово
Вишневий цвіт
• 27 января в 16:53
Ответ дляНе зви чайна
Тю, берите такси
До него дойти надо
Вишневий цвіт
• 27 января в 16:55
Ответ дляНе зви чайна
ну сидите дома тогда
Завтра в 8 утра поедем.
Красота неземная• 27 января в 16:57
Ответ дляВишневий цвіт
Боль была?
Боль и при ушибе, и при переломе, и при трещине. У меня малому по снимку поставили перелом, наложили гипс. Пришел друг - травматолог в гости, глянул снимок, взял ножницы и снял гипс)) перелома там не было никакого.
У сына ничего не болело особо спустя пару дней. При переломе болит долго
Мати тріля• 27 января в 16:56
Такси в травмопункт. Сегодня все манипуляции будут сделаны бесплатно. Не очень понимаю, как человек должен сутки сидеть и ждать рентгена?
ТигрЛьвович• 27 января в 16:58
У мене був відкритий перелом зі зміщенням, кістка була роздроблена і переломана навпіль, пальці рухалися, до чого тут пальці і кістка, рухливістю ж управляють м´язи, суглоби, нервові закінчення.
Якщо є перелом - рука опухне.
ГоловнаЯ• 27 января в 17:02
Ответ дляВишневий цвіт
Так, а як вона сама буде до ранку? Чи вона не сама? А знеболювальне? А допомогти вдягнутися, вмитися?
ГоловнаЯ• 27 января в 17:03
Ответ дляВишневий цвіт
До него дойти надо
Повзіть.
Сидить доня, на совєтчіце теми строчить....
Вишневий цвіт
• 27 января в 17:04
Ответ дляГоловнаЯ
Сама все делает пока, говорит не ехать, боится что и я убьюсь на льду. Их район вообще не чистят
Все буде Україна• 27 января в 17:04
Ответ дляВишневий цвіт
Завтра в 8 утра поедем.
Ви якась єбану…а, чесно
ГоловнаЯ• 27 января в 17:04
Ответ дляВишневий цвіт
От, нахіба такі діти нужні?