короткопамятна• вчера в 17:56

Як ви вирішуєте, що давати підлітку

вітамінний комплекс для дітей чи вже дорослий варіант з меншою дозою? Орієнтуєтесь на вагу, вік чи поради лікаря?
Госпожа Белладонна• вчера в 17:57
На аналізи та лікаря. Пʼє багато всього по дефіцитах
Безпринципова• вчера в 17:58
Купляла віт комплекс для підлітків. Омегу також .
Инста_Богиня• вчера в 18:00
Вагу, звісно.
Ушла и Пришла• вчера в 18:12
Поради лікаря
Сказала ничего не давать синтетического, только продукты, мясо,печень, овощи, фрукты, кисломолочное, зелень
Хотя у него гемоглобин понижен, сказала все равно не надо никакого железа давать в таб.
14 лет
Без комплексів• вчера в 18:29
Никакие...
ПАЦАНКА О• вчера в 18:36
Після аналізів, лікар назначає таблетки і дозування. Так і п´ємо. Що помітила - зазвичай в інструкції пишуть дорослі та діти від 12 років. Тобто в більшості після 12 років вже доросла доза
НуКаНаКа• вчера в 19:09
На витаминах обычно пишут для какого, вернее с какого они возраста. Есть 12+ и есть 16+, есть и 18+. Если ничего не написано, может лучше поискать другие.