Я не Тролль• 27 января в 18:10
Хто отримував сертифікати за пошкоджене житло?
Де придбали квартиру/будинок?
По яким критеріям вибирали місцерозташування?
Карусель-весель• 27 января в 18:52
Мой брат купил в своем же городе.Соседи кто в том же городе, кто в Харькове, Киеве, Ивано-Франковске, на западе (городов не помню)
Небалувана Галя• 27 января в 19:31
Свекри з військового містечка в Гостомелі отримали сертифікат купили таку ж квартиру в Бучі. Квартира стара, але своя.
Щас ухожу• 27 января в 21:41
Ми купили. Втратили житло ще на початку повномасштабки (Ізюм).
Після деокупаціі отримали сертифікат, купили на Київщині.
Щас ухожу• 26 февраля в 19:34
Ответ дляr25-1
а какк они оценили сетрификат- от чего зависит.?
Від площі зруйнованого житла (по документам) та установленого коефіцієнта по області. Проста формула.
Щас ухожу• 26 февраля в 19:44
Ответ дляr25-1
а новое жилье - старый фонд можно?
Так.
Ви плутаєте євідновлення з єоселя. То інша програма.
Ответ дляЩас ухожу
Так.
Житловий сертифікат для придбання нової оселі
Його ви зможете використати для купівлі квартири, будинку (разом із ділянкою), кімнати в гуртожитку або інвестувати його в житло в новобудові. Також ним можна скористатись в якості першого внеску у програмі “єОселя”.