ДелиВерка• 27 января в 23:27

Чоловік, який залицяється, перевів 200 грн. І підписав - для настрою.

Як би ви розцінили цей жест?Чоловік небідний. Каже ,що закоханий .
Борисфенка• вчера в 13:13
Ответ дляЗавжди мало
Мы же не о ресторане Мишлен говорим и не о кофе в Эмиратах.
Ну нарешті. Ми говоримо про звичайні стосунки, довготривалі. Інколи троянда, інколи кава, інколи ресторан, інколи на море, інколи подарунок.
І тут ви така ’Я просто на каву не ходу, лангустів мені’. Будуть, але під настрій, іншого разу.
Він з відрядження мав 10 тисяч прислати, так?
Завжди мало• вчера в 13:13
Ответ дляБорисфенка
І що? Ресторан як велика вдача у житті? Чи ваш час дуже цінний, без шикарної поляни спілкування з вами не буває?
Чиновників совка нагадало - їде ревізор, треба його нагодувати і в баню зводити.
Нет, люди просто угощают других, с кем общаются.
Завжди мало• вчера в 13:14
Ответ дляБорисфенка
Іншого разу не буде.
Борисфенка• вчера в 13:15
Ответ дляязззззь!!!
Тема не об этом. Их нужно вообще не брать эти 200 грн. И тем более не сидеть и не анализировать как за них можно кофе купить. Это унизительно.
Хай не бере, але вже взяла/отримала на рахунок. Повертати буде з ремаркою ’Каву голу не п´ю, на лангуста не вистачило, ти мене люто образив?’
Завжди мало• вчера в 13:15
Ответ дляБорисфенка
Коли до мене залицялись чоловіки, то нормальні зацікавлені одразу сплачували за рестік, кіно доміно, таксі та подарунки, з самого початку.
Жлобів я не люблю, це аби що.
Завжди мало• вчера в 13:16
Ответ дляБорисфенка
Не мав. Це не ’он должен’.
Не хоче? не треба.
Наступний.
Борисфенка• вчера в 13:16
Ответ дляЗавжди мало
Да, Вася купує якщо вона подобається їй усе що треба від початку. І от такого можна брати, хоч на трах, хоч до шлюбу.
То хай авторка перерахує, що їй треба - райдер виставить. Вася охреніє.
Борисфенка• вчера в 13:18
Ответ дляЗавжди мало
Не мав. Це не ’он должен’.
Не хоче? не треба.
Наступний.
Ясно. Авторка має послати мужика, бо прислав мало грошей, так?
Завжди мало• вчера в 13:18
Ответ дляБорисфенка
Не послать, а в чс.
Борисфенка• вчера в 13:19
Ответ дляЗавжди мало
Не послать, а в чс.
Ну хай так і зробить. Чоловіків на світі неміряно.
Завжди мало• вчера в 13:21
Ответ дляБорисфенка
Да все равно.
Возвращать не возвращать. 200 гривен это деньги? Что на них купить? 0.5 кило рыбы? даже без олии чтоб ее посмажити
Завжди мало• вчера в 13:21
Ответ дляБорисфенка
Нормальных море.
Ms. Dolly• вчера в 13:22
Нормально, мне когда-то на сайте знакомств подозрительно быстро написали, с готовностью встретится в любом месте в любое время + фото из инсты, я сразу скинул 200 грн. и написал на сигареты и чай, на тот момент я зарабатывал около 5к валютой, не считаю что это много или мало...
Завжди мало• вчера в 13:24
Ответ дляMs. Dolly
ниче не понятно.
Зарабатывал 5 штук уе но кинул 200 грн.Кому, зачем?
на какие сигареты? 200 грн не хватит на сиги и чай, даже если это самая говняная прима и чай из трухи индийской пыли.
Завжди мало• вчера в 13:25
Ответ дляMs. Dolly
Еще скажите что это дама или праста вам дала потом себя увидеть
Завжди мало• вчера в 13:26
Ответ дляMs. Dolly
Кстати коммент в тему. Неважно сколько мужик зарабатывает или что имеет, важно лишь сколько он тратит на тебя.
Ms. Dolly• вчера в 13:26
Ответ дляЗавжди мало
ниче не понятно.
на то время за 200 грн можно было купить несколько пачек сигарет и пачку хорошего чая
Завжди мало• вчера в 13:27
Ответ дляMs. Dolly
и ты тогда уже зароблял 5 кусков зелени? та не бреши
Борисфенка• вчера в 13:29
Ответ дляЗавжди мало
Да все равно.
Це капець
Мужик написав ’Для настрою’. Ви з голодного краю, вам тільки риба настрій піднімає?
Завжди мало• вчера в 13:30
Ответ дляБорисфенка
Це капець
Какой настрой за 200 грн?
Завжди мало• вчера в 13:31
Ответ дляБорисфенка
Це капець
Такому позорному жлобу даже отвечать зашквар, честно.
Борисфенка• вчера в 13:31
Ответ дляЗавжди мало
Какой настрой за 200 грн?
Чашка капучино у гарній кафешці.
Завжди мало• вчера в 13:33
Ответ дляБорисфенка
Чашка капучино у гарній кафешці.
Мне чисто интересно: к нему хоть одна пришла на встречу после такой подачки или приглашения на голый кофе?
Завжди мало• вчера в 13:34
Хотя да, встречала реально женщин, что соглашались на отношения с такими. Но для меня это непостижимо.
Примарочка• вчера в 13:40
Ответ дляЗавжди мало
Так это не первое свидание,у автора отношения
Завжди мало• вчера в 13:44
Ответ дляПримарочка
тогда ппц полный
Завжди мало• вчера в 13:45
Ответ дляПримарочка
Хай Бог милує от таких ’мужчинок’
Борисфенка• вчера в 13:49
Ответ дляЗавжди мало
Авторка ходила і не раз, все влаштовувало.
Цікава тема - ніколи не знала, що гола кава це смертельна образа.
Годувальників шукаєте? Одній тістечка, другій рибу смажену, всім одразу - ресторанів треба. Без їжи ніяк?
Миссис Буркул• вчера в 13:50
Ну якщо вчора кинув 100$, сьогодні 200грн на каву, завтра подарує 25 троянд, то норм.
А так - багато невідомих)
Завжди мало• вчера в 13:50
Ответ дляБорисфенка
Конечно никак. Все живые существа жрут каждый день, представь себе