Партизанка• 28 января в 10:04

Я в шоці, від таких залицянь

Залицяється один кавалер.
Було 2 побачення (один букетик квітів був і чай) Пише кожен день, такий перепісюн, що аж страшно.
Щось розговорилися про бутлі для води, каже мені: "Купи в Епіцентрі бутель, він біля 350 грн коштує".
А я тобі з водою його піднесу на поверх. Навіщо мені він? Що, не може 350 витратити на бутель, поїхати, привезти? Людина працює, якщо що. Хоче зі мною сексу…
Тут багато хто напише, що я зажралася… напевно, зажралася, чоловіки взагалі не вміють залицятися.
Зате шле букетики в стікерах і поцілуночки)))
Ось що людині відповісти? Бо в мене тільки якась гадість на язиці)
Смайлик• 28 января в 11:12
Ответ дляПартизанка
Скоріш за все так і є.
Тоді часу в нього багато, бо строче кожну годину))
Якщо ще інші в списку є
Берет измором. А по теме вы абсолютно правы. Я когда была холостая тоже таких отсеивала сразу. Мужчина должен знать три слова ’ хочу, куплю, принесу’ и их не произносить, а сразу выполнять.
Рассказывать про стоимость бутля.. да ладно...

Когда то ’ жоних’ мне позвонил пригласить на свидание, а я сказала что уехала к родственникам по делу за 400 км, спросил ’ забрать?’ я даже не думала что он всерьез, отшутилась, что вряд ли он это сделает. Пока мы с ним разговаривали по телефону он был уже в дороге , не сказав об этом. Каково же мое было удивление , когда он через несколько часов перезвонил и сказав ориентир где находится в том городе, спросил куда дальше ехать. Приехал с букетом цветов. Забрал и поехали обратно, в итоге заехав на ужин в ресторан. И таких историй у меня сотни. С кем попало по первому зову ’ на кофе’ ходит не нудно!! Перебирайте кандидатов. Обязательно в итоге найдете нужного!
Зам. зав. Анонима• 28 января в 11:14
Ответ дляПартизанка
Дякую за підтримку.
Так і зробила.
Відповів , якщо я зрозуміла, щоб маякнула, коли потрібна його допомога підняти воду на поверх.
Пишу, а самій смішно)
ну він геть тупий. на такого нема що розраховувати. я тебе люблю, але ти все сама. він вам і ліки не принесе, якщо ви йому гроші на них не скинете. це абсурд. такі мудаки,які співають про вечерю у нього вдома на 3 побаченні- жлоби. я наприклад, маю звикнути до людини. місяць це точно зустрічей. ні? гуд бай.
ГоловнаЯ• 28 января в 11:18
Ответ дляЛокшина на вухах
якщо у вас платний секс, то озвучуйте зразу ціну і не морочте голову
Это точно. Какая то дешевая проститутка выходит, дает за бутыль за 350грн
Латвийские_Номера• 28 января в 11:23
Він знає які ваги тягають жінки в спортзалі, щоб мати розкішне озаддя? нахіба мені його ’донести’, звучить якось навіть принизливо, типу я безрука і немічна.
ЯкаКраля• 28 января в 11:29
він просто хоче потрапити до вас додому і ’перепочити’. Купите самі, а він за те, що донесе - ’перепочине’, не гнати ж людину, яка такого бутля допхала додому без ’перепочинку’
автор Партизанка • 28 января в 11:30
Ответ дляЯкаКраля
Бідосю приголоубити потрібно и цицю дати
Піна• 28 января в 11:31
Автор, та ясно, що він вам не подобається, немає між вами нічого, і той бутиль то таке, якби була між вами хімія, то ви б тут з тим обговоренням бутля не сиділи.
автор Партизанка • 28 января в 11:34
Ответ дляПіна
В мене стоїть лише на дії від чоловіка, тоді і хімія з*являється. Розумію, що не у всіх так.
Перекус беру завжди• 28 января в 11:35
Ответ дляЗадолбулька
А что не ясно, мужчина набирает воду в автомате в бутыль, и это значит что он нищебродсуое мышление имеет. Хочет экономить на здоровье и не понимает что там вода ужасного качества, еще хуже чем в кране
Не правда, я зі свого водомаиу в будинку осила воду на експертизу -все ок) і на щамовлення вода теж ок
Зам. зав. Анонима• 28 января в 11:49
Ответ дляПартизанка
в мене теж. просто за те що він носить штани,я не люблю. він має показати свої сильні чоловічі сторони.а у вас він баба. причому хоче ось таким макаром до вас додому потрапити на чай,так сказати. а бутля купити не може за 350 грн.ще й прийде з пустими руками на вашу жрачку.бо він типу воду приніс. член принесе лише.в мене відраза до таких хитросраких
Тюрюнь_Тюнь• 28 января в 11:55
Ответ дляЗам. зав. Анонима
4есотка• 28 января в 12:05
ничего не отвечайте, обычный жлоб и идиот, молча заблочьте и все
4есотка• 28 января в 12:09
Ответ дляНаташа_32
Да. Я полностью согласна. Подруга рассказала, что у её на работе девки, что не замужем перешли уже на женатых мужей. Их жёны к некоторым приходили на разборки. До мордобоя не дошло, но уже было на грани.
Ещё 6 месяцев такой социальной политики в Украине по отношению к мужчинам, и ярлык ’синий чулок’ крепко ко многим девушек
ам, а со временем женщинам навсегда приклеится.
Бред полный
Мужла кругом как говна.
Я только и вижу свободных мужчин что ищут хоть кого то.
А женщины все в отношениях (кто их хочет).
ЯкаКраля• 28 января в 12:09
Ответ дляПартизанка
ну то вам вирішувати тепер, давати цицю, чи ні за підйом бутля ))
4есотка• 28 января в 12:10
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
Нормальний би чоловік запитав, чи є бутель. Поїхав, купив, привіз, підніс.
Ну вы ж видите что он ненормален, че тратить время?
Sgreen• 28 января в 12:10
Ответ дляЛатвийские_Номера
Яке файне слово ви написали) вперше таке чую. Запам´ятаю собі
4есотка• 28 января в 12:11
Ответ дляКофе в лобби
Скажите, что вам достаточно. Странные темы для обсуждения с ухажером
а что с ним обсуждать? секс?
4есотка• 28 января в 12:11
Ответ дляЛокшина на вухах
щоб з вами був нормальний чоловік потрібно бути нормальною жінкою. Скільки ви знайомі? Що ви конкретно для нього зробили чи можете зробити крім дати одне місце. Доречі про секс саме ви написали, а не про нормальні людські стосунки між чоловіком і жінкою. Все тільки будується на він мені купив чи він мені не купив?
4есотка• 28 января в 12:12
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну ваша позиція теж дивна, чужий чолоіік по факте має виконувати мпйже роль мужа - поїдь, купи, привези, занеси. І це після одного побачення. Нащо йому ця битовуха зі старту?
Ну і ви не маючи навіть грошей на замовлення бутля води ще щось притикаєте ’бідному’ мужику. Я нікого не захищаю, але ситуація максимум дивна.
Ну таке
А на кой хрен он простите нужен тогда?
Зачем с ним вообще общаться?
4есотка• 28 января в 12:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ППКС
4есотка• 28 января в 12:14
Ответ дляПартизанка
У всех так, кроме тупых баб помешанных на штанах в доме и членах.
4есотка• 28 января в 12:15
Ответ дляПіна
Химия к жлобу и недоумку?
andrey_spec• 28 января в 12:16
Ответ дляКвітка папороті
Він не шарить.
У пляшках 6-літрових зручніше воду мати.
Як отой бутель повертати, він важкий.
А пляшка ручку має і менша.
Він шарить. Великі бутлі - з полікарбонату, а маленькі по 6 літрів - з пластику, що шкідливий. Але такі знання йому не допоможуть в цьому випадку.
4есотка• 28 января в 12:21
Ответ дляandrey_spec
Он скучный. Никто ему не даст. Ни денеш, ни просто.
4есотка• 28 января в 12:21
Ответ дляПригощаю кашею
это не бытовуха, это забота. нормальный мужик это понимает
вот именно. А тупому жлобу без эмпатии и желания радовать объяснять бесполезно.
Пригощаю кашею• 28 января в 12:24
Ответ для4есотка
это мужик автора пишет))))
4есотка• 28 января в 12:24
Ответ дляПерекус беру завжди
Значить кожному своє. Мені інше треба на початку стосунків. Я заміжня давно, але саме так у нас з чоловіком було. Залицяння були залицяннями в класичному сенсі. А от вже як почали серйозно зустрічптися, то показав і турботу і допомогу і тд.
Я б ніколи не проміняла цей найкращий романтичний період на побутову допомогу навіть зараз, маючи багато рочків
Какая чушь? нормальный мужик который запал/влюбился/заинтересован в первую очередь решает проблемы женщины, особенно физическая и материальная помощь.
4есотка• 28 января в 12:25
Ответ дляПартизанка
Я йому відповіла, що я не розуміюсь в них, великий вибір, який краще взяти. Що може він би це зробив. Знаєте, що він відповів ( 5 хвилин тому ) скинув посилання на бутиль. Типу о цей бери, він кращий буде і по ньому знижка зараз.

Я тепер не знаю, в блок без пояснень, чи щось написати?!
без пояснень
4есотка• 28 января в 12:26
Ответ дляЗараз все скажу
а ви пробівали ему так и сказать. может дойд´т до человека. Ты так предлагаешь какбудто ты соседке помощь оказаыаешь , занести ёё бутыль. даме сердца не спрашиваю привозят
Это бесполезно, он просто тупой и жадный
Локшина на вухах• 28 января в 12:37
про 200 грн теж ваша тема? Стиль один в один