Партизанка• сегодня в 10:04

Я в шоці, від таких залицянь

Залицяється один кавалер.
Було 2 побачення (один букетик квітів був і чай) Пише кожен день, такий перепісюн, що аж страшно.
Щось розговорилися про бутлі для води, каже мені: "Купи в Епіцентрі бутель, він біля 350 грн коштує".
А я тобі з водою його піднесу на поверх. Навіщо мені він? Що, не може 350 витратити на бутель, поїхати, привезти? Людина працює, якщо що. Хоче зі мною сексу…
Тут багато хто напише, що я зажралася… напевно, зажралася, чоловіки взагалі не вміють залицятися.
Зате шле букетики в стікерах і поцілуночки)))
Ось що людині відповісти? Бо в мене тільки якась гадість на язиці)
Пригощаю кашею• сегодня в 10:40
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну то ви самі придумали за нього. Залицяння мають бути залицяннями, а не битовухою
это не бытовуха, это забота. нормальный мужик это понимает
Квітка папороті• сегодня в 10:40
Ответ дляПартизанка
В мене є вдома вода. Ви не розумієте.
Але він мені пише, що це мало і потрібен бутиль такий ще мати додатково
Він не шарить.
У пляшках 6-літрових зручніше воду мати.
Як отой бутель повертати, він важкий.
А пляшка ручку має і менша.
Пригощаю кашею• сегодня в 10:40
Ответ дляПартизанка
Я нічого не просила. Він повчав, що має бути в мене і маю купити. Ще й скинув посилання з Епіцентру
придурок какой-то
З царем в голові• сегодня в 10:40
Ответ дляПригощаю кашею
серьезные отношения с мужиком, который никак не готов вкладываться и заботится, и не начнутся. сейчас не готов сраный бутыль за 350 грн сам купить и привезти с водой, завтра скажет давай деньги 50на50, плюс на тебе ребенок, быт, и т.д. С самого начала про таких все ясно
А зачем ему покупать бутль, если автор пишет что он ей нафиг не нужен?
Наташа_32• сегодня в 10:40
Ответ дляСладко-соленая
Ну, кто синий чулок, кто - резиновый сапог, кто - дед-пердед.
У каждого ебобо из вашего клана на Советчице есть свое погоняло
А лично Вы кто из этого списка?
Пригощаю кашею• сегодня в 10:41
Ответ дляЗ царем в голові
так настаивает, и говорит ’купи, а воду я принесу/’, ок пусть и покупает и несет, а не только языком своим ляпает
автор Партизанка • сегодня в 10:41
Ответ дляЗ царем в голові
Після цього бутля, я навіть не хочу більше спілкуватись з ним. До цього спілкувалась, тому мимо
автор Партизанка • сегодня в 10:42
Ответ дляПригощаю кашею
Саме так. Язиком ...
Зам. зав. Анонима• сегодня в 10:42
Ответ дляПартизанка
Мені не потрібна та вода. Вона в мене є.
Справа не в цьому. А в тому, що він типу проявив - турботу. Сам захотів, щоб я купила той бутиль.
Але це не турбота. Турбота - коли мужик сказав, зробив, оплатив.
саме так. тому вмивайте руки і не витрачайте час. це жлоб.
автор Партизанка • сегодня в 10:43
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так, вже зрозуміла.
З царем в голові• сегодня в 10:43
Ответ дляПартизанка
То шукайте іншого. Скоріше за все він вам просто не подобається, і справа не в бутлі, а ще в чомусь. Можливо саме в вас.
ЧукИГеки• сегодня в 10:43
Ответ дляНаташа_32
Да. Я полностью согласна. Подруга рассказала, что у её на работе девки, что не замужем перешли уже на женатых мужей. Их жёны к некоторым приходили на разборки. До мордобоя не дошло, но уже было на грани.
Ещё 6 месяцев такой социальной политики в Украине по отношению к мужчинам, и ярлык ’синий чулок’ крепко ко многим девушек
ам, а со временем женщинам навсегда приклеится.
Боже, какой феерический бред
Перекус беру завжди• сегодня в 10:43
Ответ дляПригощаю кашею
Значить кожному своє. Мені інше треба на початку стосунків. Я заміжня давно, але саме так у нас з чоловіком було. Залицяння були залицяннями в класичному сенсі. А от вже як почали серйозно зустрічптися, то показав і турботу і допомогу і тд.
Я б ніколи не проміняла цей найкращий романтичний період на побутову допомогу навіть зараз, маючи багато рочків
автор Партизанка • сегодня в 10:43
Ответ дляЗ царем в голові
Ні саме справа в тому, що я словам не вірю. А тільки діям.
Вишиванка• сегодня в 10:43
Ответ дляНаташа_32
Да. Поддерживаю. Так девушки на мужчин реально вешаются! Особенно если она разведёнка в своё время или не замужем, а ей 25-28 лет. Готова прям землю грызть, лишь бы замуж.
Это где столько маргинальных дамочек водится? Нафига тот баласт бесполезный им?)
З царем в голові• сегодня в 10:44
Ответ дляПартизанка
Тому ви досі незаміжня?
Зам. зав. Анонима• сегодня в 10:44
я би сказала так. якщо ти хочеш мені допомогти,то купи бутль і завези. я буду дуже вдячна. впевнена,що він знайде відмазки . 350 грн це дрібниці. але він їх не хоче витрачати на вас.
автор Партизанка • сегодня в 10:48
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я йому відповіла, що я не розуміюсь в них, великий вибір, який краще взяти. Що може він би це зробив. Знаєте, що він відповів ( 5 хвилин тому ) скинув посилання на бутиль. Типу о цей бери, він кращий буде і по ньому знижка зараз.

Я тепер не знаю, в блок без пояснень, чи щось написати?!
автор Партизанка • сегодня в 10:48
Ответ дляЗ царем в голові
Тому ви досі незаміжня?
Краще так, чим зі жлобом
Пригощаю кашею• сегодня в 11:00
Ответ дляПерекус беру завжди
мне и то и другое надо от мужчины. и романтика и бытовая забота. чисто цветочки мало
Пригощаю кашею• сегодня в 11:00
Ответ дляПартизанка
и правильно делаете
Пригощаю кашею• сегодня в 11:00
Ответ дляЗ царем в голові
Тому ви досі незаміжня?
ну не все прыгают на что попало, все правильно делает
Пригощаю кашею• сегодня в 11:01
Ответ дляЗам. зав. Анонима
да, очень быстро покажет себя
Пригощаю кашею• сегодня в 11:01
Ответ дляПартизанка

попрощаться и в блок. ну его нафиг)
Зам. зав. Анонима• сегодня в 11:08
Ответ дляПартизанка

пишіть,дякую. я зрозуміла. і все. більше не відповідайте. ЦЕ ЖЛОБ!
Непереможна• сегодня в 11:08
Ответ дляКофе в лобби
Вам сейчас расписать как организовать доставку, чтоб занесли на этаж?
Распишите. У нас отказываются
Зараз все скажу• сегодня в 11:08
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
Нормальний би чоловік запитав, чи є бутель. Поїхав, купив, привіз, підніс.
а ви пробівали ему так и сказать. может дойд´т до человека. Ты так предлагаешь какбудто ты соседке помощь оказаыаешь , занести ёё бутыль. даме сердца не спрашиваю привозят
Задолбулька• сегодня в 11:09
Ответ дляКофе в лобби
А в чем проблема заказать доставку воды? Вам её уже на этаж занесут. Про мужчину ничего не могу сказать, по одной ситуации не понятно ничего
А что не ясно, мужчина набирает воду в автомате в бутыль, и это значит что он нищебродсуое мышление имеет. Хочет экономить на здоровье и не понимает что там вода ужасного качества, еще хуже чем в кране
Непереможна• сегодня в 11:11
Ответ дляПампушОК
Мне на 7 носят. Но правда за 3 шт плачу 50 грн сверху заказа.
У нас отказывается. Я предлагала 200 сверху (.
8й этаж
автор Партизанка • сегодня в 11:11
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую за підтримку.
Так і зробила.
Відповів , якщо я зрозуміла, щоб маякнула, коли потрібна його допомога підняти воду на поверх.
Пишу, а самій смішно)