Партизанка• вчера в 10:04

Я в шоці, від таких залицянь

Залицяється один кавалер.
Було 2 побачення (один букетик квітів був і чай) Пише кожен день, такий перепісюн, що аж страшно.
Щось розговорилися про бутлі для води, каже мені: "Купи в Епіцентрі бутель, він біля 350 грн коштує".
А я тобі з водою його піднесу на поверх. Навіщо мені він? Що, не може 350 витратити на бутель, поїхати, привезти? Людина працює, якщо що. Хоче зі мною сексу…
Тут багато хто напише, що я зажралася… напевно, зажралася, чоловіки взагалі не вміють залицятися.
Зате шле букетики в стікерах і поцілуночки)))
Ось що людині відповісти? Бо в мене тільки якась гадість на язиці)
З царем в голові• вчера в 12:40
Ответ дляЛокшина на вухах
щоб з вами був нормальний чоловік потрібно бути нормальною жінкою. Скільки ви знайомі? Що ви конкретно для нього зробили чи можете зробити крім дати одне місце. Доречі про секс саме ви написали, а не про нормальні людські стосунки між чоловіком і жінкою. Все тільки будується на він мені купив чи він мені не купив?

Знає людину 2 дні, обісрала з ніг до голови лише по одній фразі.
Я думаю хлопець би в шоці був, якби почитав цю тему.
Локшина на вухах• вчера в 12:40
Ответ дляЗ царем в голові

більшість чоловіків були би в шоці якби почитали теми тут. Єдине на що я надіюсь, що це троль, бо ще висить така сама тема, але там на картку скинув мужик 200 грн. Так, чоловіки є різні, але кількість тупих жінок без будь якого вмісту мене останнім часом просто вражає
Вишневий цвіт• вчера в 12:47
о, еще за бутыль воды здесь девчата сексом не занимались ))))
Фея_3уровень• вчера в 12:48
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
Нормальний би чоловік запитав, чи є бутель. Поїхав, купив, привіз, підніс.
такого шукатимете вік
Летала_НаМетле• вчера в 12:52
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
Не оправдывайтесь. Все верно. Мне 40+, в жизни нигде за себя не платила, хотя ЗП норм. Оплата аренды и еды-базовый минимум, а не бутыль. Смешно.
Самохвалова• вчера в 12:59
Как много телодвижений.
Проще заказать доставку воды уже в 18.9л, залог за тару просто доп. платите. Выбрать время доставки. И не надо ж спать с тем доставщиком
Так чуваку и передайте.
Летала_НаМетле• вчера в 13:00
Ответ дляФея_3уровень
такого шукатимете вік
Ну и? А нафига вообще неликвид всякий? Я 2 года назад развелась, сейчас мужчина оплачивает все, но я и сама норм зарабатываю. И мне не 20 давно, и никогда с нищебродами не общалась.
Фея_3уровень• вчера в 13:01
Ответ дляЛетала_НаМетле
то Ви себе так поставили.
Фея_3уровень• вчера в 13:01
Ответ дляСамохвалова
Как много телодвижений.
Так чуваку и передайте.
підтримаю
Фея_3уровень• вчера в 13:03
Ответ дляЛетала_НаМетле
ну мч ще не чоловік. Поки він зацікавлений, робитиме все. А як інтерес зникне...тоді починається цікаве
Летала_НаМетле• вчера в 13:05
Ответ дляФея_3уровень
Що цікаве? Я сама могу себя обеспечить. При чем здесь муж/ не муж. Не хочет-нафиг с пляжа. Лучше одной, чем с таким мужчиной. Тоже мне потеря.
Фея_3уровень• вчера в 13:05
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вам скільки років?
Летала_НаМетле• вчера в 13:07
Ответ дляФея_3уровень
Вам скільки років?
42. И Слава Богу, что мне не приходится прогибаться под всяких ушлепков. Я пахала много лет, сама все могу оплатить, дегенератов рядом не хочу видеть.
Кавуся• вчера в 13:14
Ответ дляБіле пальто
да как раз такие мелочи говорят о многом...
Много говорят о мелочности автора и неспособности решить самой свои бытовые вопросы? Обязательно в обмен на секс надо решать?
ПампушОК• вчера в 13:25
Ответ дляНепереможна
У нас отказывается. Я предлагала 200 сверху (.
8й этаж
Ну я у них клиент 10 лет и беру 3б на 3 недели. И часто хорошо округляю, если наличка.
Правильно_Валерчик• вчера в 13:27
Ответ дляБіле пальто
А проблема разве в бутле воды?
Проблема що деякі люди не встигли познайомитися, а вже список що винний, якби автору запропонували прийти прибрати квартиру зі своєю тряпочкою,,я думаю вона б не зраділа, а ви?
4есотка• вчера в 13:39
Ответ дляЛокшина на вухах
так пусть недо мужики не позорятся так
Садоводница• вчера в 13:43
Таке собі . Ну хоч занесе. В мене були кавалери - возило мене до епіцентру і заносили мої ж покупки додому. Така собі допомога. Ну хоча б на таксі не тратилась. Але не варіант для стосунків
Ласую колобками• вчера в 14:16
Ответ дляБіле пальто
А проблема разве в бутле воды?
воды бутыль или большая бутылка. что за бутель или бутль?
Ласую колобками• вчера в 14:27
Ответ дляПартизанка
Доставку води, коли не працює ліфт при відключеннях, 10 поверх, думаєте будуть нести)
то Вы решили этого мужика запрячь вместо доставщика?
еще и чтоб купил за свои? может рано еще запрягать?
Ласую колобками• вчера в 14:28
Ответ дляКофе в лобби
Это ни о чем вообще не говорит после шапочного знакомства с человеком
угу, только написал привет - и уже должен.
как минимум припереть бутыль воды из эпика за свой счет.
Ласую колобками• вчера в 14:30
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
пися-королева желает повелевать! на колени, смерд!
Ласую колобками• вчера в 14:31
Ответ дляПес Патрон
Ця поведінка прекрасно його характеризує.
а её - нет?
Ласую колобками• вчера в 14:35
Ответ дляПес Патрон
Нормалтний скаже, коли тобі буде зручно я привезу воду.
И усыновлю твоих троих детей, маму, кошку, хомячка и рыбок.
Сразу после 1го же свидания!
Потому что у тебя есть самая драгоценная ценность в мире - писечка
Ласую колобками• вчера в 14:37
Ответ дляНаташа_32
А Вы ему предложите из этой воды сварить Вам что-то вкусненькое)
пельмени, которые он тоже принесет с собой?
и заодно сразу же счета за электричество и газ оплатит после этого?
Ласую колобками• вчера в 14:38
Ответ дляНаташа_32
А он Вас действительно любит, или только хочет от Вас секс?
угу, с первой секунды, как увидел, воспылал
Пес Патрон• вчера в 14:41
Ответ дляЛасую колобками
Сразу после 1го же свидания!
Ну якщо все міряти пісєчкою то мабуть ви добре пристроїлись вже? Ні?
Пес Патрон• вчера в 14:41
Ответ дляЛасую колобками
а её - нет?
Нєт. Дєвочкі, бажаю вам зустрічати в своєму житті тільки нормальних чоловіків, а не оце все ніочьом))
Ласую колобками• вчера в 14:42
Ответ дляПес Патрон
Я давно замужем. Но я и не напрягала никого тягать мне бутыли, делать мне ремонты и усыновлять моих хомячков
Ласую колобками• вчера в 14:42
Ответ дляПартизанка
Ну на 3 побачення він закинув удочку. Що він може в себе вдома смачну вечерю приготувати ....Чому я маю саме його член обрати? )) Може інша на його поради поведеться
по ходу, он живет ниже 10 этажа, и туда легче затянуть бутыль с водой