Щира українка• 1 час назад

Вакцинація против менінгіту, хто робив своїм дітям?

Привіт .
Скажіть,будь ласка,хто робив вакцинацію протв менінгіту? Як діти перенесли? Донці 13 років, думаю робити чи ні.
Дякую за відповіді.
Астоновитесь!• 1 час назад
А что это за вакцина? Это от гемофильной инфекции или другая ?
Замурмишка• 1 час назад
На бексеро була темпа 38
Ло Шарик• 1 час назад
Робила сину в 4 роки, трохи температура була у перший день.
Безлім на все• 1 час назад
Робила колись давно старшому в держ.п-ці,але вона наче дітям до 6 років
З вишневого садка• 1 час назад
Делала дети перенесли без каких либо изменений, но делала в 3 года
Мerida• 1 час назад
Бексеро + нименрикс
Всей семье
Та никада в жизни• 1 час назад
Делала в прошлом году дочке. Она обязательная в стране нашего проживания. Нормально перенесла.
Мerida• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Вы с чем-то перепутали
З понеділка на дієті• 1 час назад
Робила доньці Німенрикс і Бексеро. На Німенрикс взагалі не було ніякої реакції. Після першої Бексеро було сильне роздратування, плакала, била нас з чоловіком, била себе по ніжках (дитині було 2 роки). Збудження тривало години 2, дали зразу Нурофєн, заспокоювали і вона потім заспокоїлася і заснула. На другу дозу Бексеро вже не було реакції взагалі. Воно то лячно, але менінгіт - то вже інвалід на все життя, то я вибрала робити щеплення
Мerida• 1 час назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Инвалид- это если остался живой
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Бексеро робили минулого тижня першу. Сину 11 років. Була невелика температура і рука боліла дня три. Бексеро найрактивніша, як сказала лікар. Така реакція на неї норма.
Бексеро від серотипу В, він найпоширеніший в Україні.
aljonyshka• 1 час назад
Я делала от менингита и пневмококка в Добробуте, в 2015 году по моему)
НуКаНаКа• 1 час назад
Нормально. Около 10-11 лет
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Прикладывайте лед в след раз по приходу домой и ничего болеть не будет
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Та вже все пройшло) дякую!
Не рахую, а вважаю• 59 минут назад
Зазвичай на Бексеро реакція є, а на Німенрікс та Менактру немає. Але тільки Бексеро від серотипу В.
Готова до другої• 39 минут назад
Ответ дляМerida
Инвалид- это если остался живой
Не факт. У знайомої дитина перехворіла у важкій формі - зараз все добре
ПодругаМужа• 31 минуту назад
Ответ дляТа никада в жизни
Германия ?
Та никада в жизни• 27 минут назад
Ответ дляПодругаМужа
Германия ?
США