Щира українка• 1 час назад
Вакцинація против менінгіту, хто робив своїм дітям?
Привіт .
Скажіть,будь ласка,хто робив вакцинацію протв менінгіту? Як діти перенесли? Донці 13 років, думаю робити чи ні.
Дякую за відповіді.
Безлім на все• 1 час назад
Робила колись давно старшому в держ.п-ці,але вона наче дітям до 6 років
Та никада в жизни• 1 час назад
Делала в прошлом году дочке. Она обязательная в стране нашего проживания. Нормально перенесла.
З понеділка на дієті• 1 час назад
Робила доньці Німенрикс і Бексеро. На Німенрикс взагалі не було ніякої реакції. Після першої Бексеро було сильне роздратування, плакала, била нас з чоловіком, била себе по ніжках (дитині було 2 роки). Збудження тривало години 2, дали зразу Нурофєн, заспокоювали і вона потім заспокоїлася і заснула. На другу дозу Бексеро вже не було реакції взагалі. Воно то лячно, але менінгіт - то вже інвалід на все життя, то я вибрала робити щеплення
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Инвалид- это если остался живой
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Бексеро робили минулого тижня першу. Сину 11 років. Була невелика температура і рука боліла дня три. Бексеро найрактивніша, як сказала лікар. Така реакція на неї норма.
Бексеро від серотипу В, він найпоширеніший в Україні.
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Прикладывайте лед в след раз по приходу домой и ничего болеть не будет
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Та вже все пройшло) дякую!
Не рахую, а вважаю• 59 минут назад
Зазвичай на Бексеро реакція є, а на Німенрікс та Менактру немає. Але тільки Бексеро від серотипу В.
Готова до другої• 39 минут назад
Ответ дляМerida
Инвалид- это если остался живой
Не факт. У знайомої дитина перехворіла у важкій формі - зараз все добре
ПодругаМужа• 31 минуту назад
Ответ дляТа никада в жизни
Германия ?