Плекаю думи• вчера в 10:15
АСІТ при пилвому кліщі питання до мам де зараз купуєте алергени дітям
Син почав приймати асіт при пиловому кліщіми купували вінницькі драже, але вже з осені їх ніде немає не виробляють. Потрібно переходити на інші,але ті що пропонує лікар купувати через неї і вони дорогі до 20 тис. ПИтання до мам в кого діти на асіт інших виробників, де ви купуєте вт аптеках чи через лікаря і яка ціна і виробник? Чи можливо придбати окрім лікаря. ЩЕ проблеми в тому нам потрбно їхати до лікаря кожног разу 100км в моєму міста алерголога немає. Підкажіть варіанти.
Плекаю думи
• вчера в 10:41
Ответ дляSo_so
А почему не в аптеке? У неё какая-то скидка как у врача?
От тому я і шукаю щоб самі десь купити
Оце потужно• вчера в 10:44
Ответ дляПлекаю думи
А які симптоми у вашої дитини?
Нежить, набряк носа, обструктивні бронхіти.
Найвищим показником був теж пиловий кліщ, але я на це не ’купилась’ .
Не може він аж такі наслідки давати.
Дійшли до того, що вдома ’дерев´яна’ підлога, меблі, іграшки, а стан не покращується.
Мій висновок - не всі подразники прибрали.
Он so_so вже в темі, розкаже вам, що в дитини, то не від котів.
Не може він аж такі наслідки давати.
ЖонДуан• вчера в 10:45
Ответ дляПлекаю думи
Ви таке запитуєте дивне звичайно все робиться для покращення умов . Думаєте будете мити прибирати все міняти івсе зникне ні. Його жне ізолюєш від світу. А школа там теж пил а інші місця якіі він відвідує там же теж не все стерильно
Не виправдрвуйтесь!
Ви все правильно робите- слухаєте лікарів!
Я довго не наважувалася. Цього року були в двох алкргологів в Києві. Одна мені сказала, що есіт-це єдиний спосіб вилікувати алергію. Інша, що якщо алергія заважає дити, то потрібно робити. В моєї дитини алергія на все:тварин, пил, запахи хімії, цвітіння. Літо ненавидить, бо вск цвіте та важне. На антигістамінних майже цілий рік. В школі то взагалі треш та нв тренуваннях. За думкою таких мам, потрібно ізолювати в стерильну кімнату дитину.
Плекаю думи
• вчера в 10:46
Ответ дляОце потужно
Не може він аж такі наслідки давати.
Ви здавали аналізи на всі можливі алергени? Ми так і в на лише алергіяна пиловий кліщ.
Оце потужно• вчера в 10:46
Ответ дляЖонДуан
Не виправдрвуйтесь!
Ні, не ізолювати.
Шукати, що ще ’садить’ імінітет
Плекаю думи
• вчера в 10:47
Ответ дляОце потужно
Ні, не ізолювати.
Шукати, що ще ’садить’ імінітет
Ви знайшли Що садить імунітет вашій дитині?
Оце потужно• вчера в 10:49
Ответ дляПлекаю думи
Звичайно здавала.
Незначний показник в три роки був на шерсть котів і собак. У 12 років лишився тільки пиловий кліщ.
У вас є домашні тварини?
ЖонДуан• вчера в 10:48
Ответ дляОце потужно
Я не думаю, а знаю, бо пройшла це з своєю дитиною.
З вашої відповіді зрозуміло, що вдома нема відповідних умов для дитини.
О, дама в белом пальто, что же мне делать с пылью в школе, на тренировках, на занятиях, у свекрови в гостях? Научите.
У вашего ребенка НЕТ сильной аллергии. Иначе вы бы писали пюсовскм по-другому. Моя не может жить просто без ангистаминных. На них с середины июля. Нудота прекратили недавно. Уже месяц мы у свекрови. Что же мне делать, научите?
Плекаю думи
• вчера в 10:48
Ответ дляОце потужно
Звичайно здавала.
У вас є домашні тварини?
Ви читали що я написала про свої аналізи вище
Оце потужно• вчера в 10:49
Ответ дляПлекаю думи
Читала.
Чому запитуєте?
Жертва интернета• вчера в 10:49
Ответ дляЖонДуан
Я могу Вам сказать, но Вы напишите что это ерунда и будете продолжать пичкать ребенка таблетками.
ЖонДуан• вчера в 10:49
Ответ дляОце потужно
Ні, не ізолювати.
Шукати, що ще ’садить’ імінітет
Ок. Давайте поищем вместе с Вами )
Иммунитет вообще смешно 🤣
Аллергики и астматики все по линии мужа и много поколений. Ребёнок не болеет практически вообще. С иммунитетом все отлично. Помогите найти и избавиться от причины
Иммунитет вообще смешно 🤣
Плекаю думи
• вчера в 10:50
Ответ дляОце потужно
Читала.
Чому запитуєте?
У нас алергія лише на кліщ. І при лікування стало краще .Що вам ще не зрозуміло?
ЖонДуан• вчера в 10:50
Ответ дляПлекаю думи
Да нет у ее ребёнка аллергии 😅 если и есть то минимальная, как у большинства детей скйчас. Почитали в поездку, таблетку выпили и забыли.
Оце потужно• вчера в 10:51
Ответ дляПлекаю думи
Чи є домашні тварини?
Плекаю думи
• вчера в 10:52
Ответ для9385744-2
Аптека на Зоологічній, 3 висилають.На жаль, не можу знайти їх номер
А який у них є виробник
ЖонДуан• вчера в 10:53
Ответ дляЖертва интернета
Скажите. Я готова на все, чтоб избавиться от аллергии у ребенка, которая с каждым годом все хуже. Я Вас выслушаю. Асит еще не начата. Я откладываю не первый год
Плекаю думи
• вчера в 10:53
Ответ дляОце потужно
Чи є домашні тварини?
Немає алергії на шерсть тварин і піпя папуг і хомячків
Оце потужно• вчера в 10:54
Ответ дляПлекаю думи
Я це зрозуміла з вашої відповіді про аналізи.
Дайте відповідь, які у вас вдома домашні тварини?
Плекаю думи
• вчера в 10:57
Ответ дляОце потужно
БУли з народження все життя а алергія не з перших років. Ви не розумієте коли говорять що алергіялише на кліщі і стало при асіт краще значить це алергіянакліщ. Заспокойтеся вже. Ви не приймаєте асіт то не читайте і не пишіть різні непотрібні коментарі.
Оце потужно• вчера в 10:58
Ответ дляПлекаю думи
Хто були з народження?
І хто є зараз?
Чому Ви уникаєте відповіді?
І хто є зараз?
Чому Ви уникаєте відповіді?
Гопница-Советчица• вчера в 10:58
Ответ дляПлекаю думи
Ви знаєте, що таке асіт терапія?
Дорогая, не устраняющая причину хрень
Плекаю думи
• вчера в 10:58
Ответ дляОце потужно
Хто були з народження?
І хто є зараз?
Чому Ви уникаєте відповіді?
І хто є зараз?
Чому Ви уникаєте відповіді?
Коти собаки
Жертва интернета• вчера в 10:59
Ответ дляЖонДуан
Исключите из питания ребенка глютен.
Можете предварительно сдать анализ на антитела к тканевой трансглутаминазе, но даже если он будет отрицательным я бы все-равно минимум на полгода убрала глютен и посмотрела на эффект.
Я тоже сначала думала, что это фигня, но когда у ребенка буквально через месяц полностью ушли все симптомы аллергии, которые уже плавно переходили в астму - поверила, что это работает. Но убрать глютен нужно полностью - проверять всю еду и напитки и следить, что бы не было перекрестного заражения (например, когда режешь одним ножом хлеб с глютеном и без). Я заметила что когда дочка ест в гостях еду без глютена, но приготовленную на «загрязненной глютеном» кухне - в тот же день аллергия ненадолго возвращается, но благо быстро проходит без таблеток.
По анализам у дочки аллергия на пылевых клещей, шерсть котов (у нас коты), цветение амброзии и плесень. После начала диеты никаких проявлений не было
Оце потужно• вчера в 10:59
Ответ дляПлекаю думи
Коти собаки
От і відповідь.
Але ви шукайте таблетки :(