Плекаю думи• вчера в 10:15
АСІТ при пилвому кліщі питання до мам де зараз купуєте алергени дітям
Син почав приймати асіт при пиловому кліщіми купували вінницькі драже, але вже з осені їх ніде немає не виробляють. Потрібно переходити на інші,але ті що пропонує лікар купувати через неї і вони дорогі до 20 тис. ПИтання до мам в кого діти на асіт інших виробників, де ви купуєте вт аптеках чи через лікаря і яка ціна і виробник? Чи можливо придбати окрім лікаря. ЩЕ проблеми в тому нам потрбно їхати до лікаря кожног разу 100км в моєму міста алерголога немає. Підкажіть варіанти.
Оце потужно• вчера в 10:21
А що саме провокує в дитини пиловий кліщ, що аж ліки треба на постійній основі?
Плекаю думи
• вчера в 10:22
Ответ дляОце потужно
Ви знаєте, що таке асіт терапія?
Оце потужно• вчера в 10:23
Ответ дляПлекаю думи
Ви знаєте, що таке асіт терапія?
Ні.
Але в моєї дитини алергія на пиловий кліщ.
Тому і запитала
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:23
Мне месяц назад аллерголог сказала, что завод закрыт. Теперь только Испания, если не путаю. Единственный в Виннице был, и не только асит, но и для проб какие-то пробы они делали....
Плекаю думи
• вчера в 10:24
Ответ дляОце потужно
Ні.
Тому і запитала
ЦЕ терія зменшиними дозали алергену займає лікування від 2до 5 років
Плекаю думи
• вчера в 10:25
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ці що виробляє Іспанія за скільки купуєте і де?
Оце потужно• вчера в 10:25
Ответ дляПлекаю думи
А чим ця алергія так заважає дитині, що ви пішли на цю терапію?
Плекаю думи
• вчера в 10:26
Ответ дляОце потужно
Кожного ранку алергічний нежить чхання по декілька годин і почав зявлятися довготривалий алергічний кашель
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:26
Ответ дляПлекаю думи
Мы в процессе, ещё не назначили асит. Врач сказала, что сначала симбикорт и тд, а дальше решать.
Оце потужно• вчера в 10:27
Ответ дляПлекаю думи
Удалено администрацией...
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:27
Ответ дляОце потужно
Развитие бронхиальной астмы, как вариант. Наш случай.
Плекаю думи
• вчера в 10:27
Ответ дляОце потужно
Ще дуже високі показники
Оце потужно• вчера в 10:28
Ответ дляПлекаю думи
Ще дуже високі показники
В побуті умови змінили?
Оце потужно• вчера в 10:29
Ответ дляАристократка-тунеядка
Наслідки я знаю.
Я запитала, що турбує дитину і що зроблено, крім отримання рецепту на ліки
Плекаю думи
• вчера в 10:31
Ответ дляОце потужно
В побуті умови змінили?
Ви таке запитуєте дивне звичайно все робиться для покращення умов . Думаєте будете мити прибирати все міняти івсе зникне ні. Його жне ізолюєш від світу. А школа там теж пил а інші місця якіі він відвідує там же теж не все стерильно
Оце потужно• вчера в 10:33
Ответ дляПлекаю думи
Я не думаю, а знаю, бо пройшла це з своєю дитиною.
З вашої відповіді зрозуміло, що вдома нема відповідних умов для дитини.
Плекаю думи
• вчера в 10:33
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ми зараз на постійній приймаємо монтел То кашаль трохи почав зменшуватися
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:34
Ответ дляПлекаю думи
Воооот, мой после школы просто задыхается. Мне ещё в школе системы вентиляции менять или изолировать от мира в шар надувной. Странные люди, которые об аллергии знают точно не на своём примере.
Плекаю думи
• вчера в 10:34
Ответ дляАристократка-тунеядка
І я за те
Точная копия плова• вчера в 10:36
Самая сильная штука - почти ежедневная уборка до безумия. Я не делаю, но чистота - залог здоровья))
Плекаю думи
• вчера в 10:36
Ответ дляОце потужно
Звичайно в дома все і змінили і очисник і прибирання. У вашої дитини немає алергічного кашлю нежитю по дееілька годин?
Оце потужно• вчера в 10:36
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тобто ваші висновки, що в школі тонни пилу лежить?
Ви серйозно?
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:37
Ответ дляПлекаю думи
І я за те
Ну дома довела до стерильности, убрала все раздражители, поставила очистители везде. Но я же не могу закрыть в 4 стенах... А у нас пыль и амброзия. Летом окна не открываю, а толку то... Выходит же все равно гулять. Весь год кашель.
Аристократка-тунеядка• вчера в 10:37
Ответ дляОце потужно
Ви серйозно?
У нас подземная школа и принудительная вентиляция. Вывод напрашивается сам, исходя из состояния ребёнка.
Оце потужно• вчера в 10:37
Ответ дляПлекаю думи
Можете показати фото кімнати дитини?
Плекаю думи
• вчера в 10:38
Ответ дляАристократка-тунеядка
Анологічно.
Тому при лікування стало краще. Тому ми на асіт
Плекаю думи
• вчера в 10:39
Ответ дляОце потужно
Можете показати фото кімнати дитини?
А які симптоми у вашої дитини?
Плекаю думи
• вчера в 10:39
Ответ дляSo_so
А что врач на замену предлагает? Дочка принимает Оралтек, смотрю есть в продаже в Украине.
Пропонує Іспанію купувати через неї