Плекаю думи• сегодня в 10:15
АСІТ при пилвому кліщі питання до мам де зараз купуєте алергени дітям
Син почав приймати асіт при пиловому кліщіми купували вінницькі драже, але вже з осені їх ніде немає не виробляють. Потрібно переходити на інші,але ті що пропонує лікар купувати через неї і вони дорогі до 20 тис. ПИтання до мам в кого діти на асіт інших виробників, де ви купуєте вт аптеках чи через лікаря і яка ціна і виробник? Чи можливо придбати окрім лікаря. ЩЕ проблеми в тому нам потрбно їхати до лікаря кожног разу 100км в моєму міста алерголога немає. Підкажіть варіанти.
ЖонДуан• сегодня в 11:14
Ответ дляПлекаю думи
Це капець.А ви даєте дитині корм длят тварин ?
На самом деле аллегория на корм очень сильная. Доля правды здесь может быть. Это очень сильный аллерген. На всякий случай, пусть ребёнок запретит животным себя облизывать, особенно после еды. С котами сложнее, они вылизывают шерсть. У мужа с дочкой жуткая аллергия начинается, если они кормят ’вкусняшками’ собаку. На рыбок у мужа еще хуже. Именно на корм.
Столічна штучка• сегодня в 11:15
Ответ дляПлекаю думи
Тепер розумію
Кстати когда садилась на асит тоже хотела дешёвые винницкие препараты.
Аллерголог ни в какую, она их никому не выписывает, говорит очень низкая эффективность.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 11:16
Ответ дляПлекаю думи
Пропонує Іспанію купувати через неї
Оралтек 13-14000 на їх сайті
Столічна штучка• сегодня в 11:16
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Зараз тільки Добрий доктор поставляє іспанське
И раньше тоже
Оце потужно• сегодня в 11:20
Ответ дляЖонДуан
А вы это как узнали? А может на слюну?)
Перечитала дуже багато інформації.
В нас була черепаха, на натуралці, але інколи їла сухий корм. Щоб ви розуміли, це десь чайна ложка в тиждень.
Хтось на форумі поділився (не цьому), що саме корм для тварин викликав алергію (методом виключення). Прибрали, алергія пройшла.
Потім почитала, що корм для рибок викликає алергію.
Віддали черепаху і моя дитина відчула покращення, а згодом забули про ці проблеми.
Читаючи тут теми, у всіх з алергію є вдома домашні тварини. Але вперто доказують, що алергічна панель чиста.
Так чиста, бо на корм досліди ніхто не проводить.
Моя дитина ніколи не торкалася корму, і не їла його (це для автора).
Мядуза аля моргонер• сегодня в 11:16
Ответ дляПлекаю думи
Зараз як лікуєте?
В сезон амброзії гормон у ніс, антигістамінні.Хотіла спробувати Вінницю,але вже нема її(А інші препарати не потягну.В мене два сина,в молодшого на амброзію алергія,в старшого на все що можна,тому йому і асіт не допоможе(
ЖонДуан• сегодня в 11:17
Ответ дляЖертва интернета
Как я и написала - нас отправили в больницу на FENO тест с подозрением на астму. Он показал последнюю верхнюю границу перед астмой.
Вот и у нас та же история, только не в анализах, а в ’тяжело дышать’ Но у дочки наследственное. Все по линии мужа астматики, аллергики... поэтому я уже готова решиться на асит
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 11:17
Ответ дляПлекаю думи
Коти собаки
Лайс якщо є драже, то теж беріть
10800 грн коштували
Оце потужно• сегодня в 11:18
Ответ дляПлекаю думи
БОже ви зовсім хто їсть корм
А пил ваша дитина їсть, чи чому на нього алергія?
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 11:18
Ответ дляСтолічна штучка
И раньше тоже
Був вінницький препарат
Зараз закрито
Мядуза аля моргонер• сегодня в 11:18
Ответ дляСтолічна штучка
Серьезно?
А астму хотите после 30?
Не хочу,але в старшого сина вона з 4 років.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 11:19
Ответ дляМядуза аля моргонер
Якщо 100 в аналізах то треба почати що дає самий високий клас
Не 5,6 -50-60%
Цукрові вишні• сегодня в 11:21
Ответ дляПлекаю думи
От тому я і шукаю щоб самі десь купити
А у оф.диллера нет в продаже? Сын очень давно проходил АСИТ -терапию. Был одним из первых пациентов, которые принимали Диатер, а потом Оралтек
Столічна штучка• сегодня в 11:24
Ответ дляМядуза аля моргонер
Асит перекрывает.
Всего асит препаратов 4 или 5.
А панель мне делали вроде 5000 наименований.
Как бы это не звучало но вам нужно собраться и лечить СВОИХ детей СЕЙЧАС.
Потом может быть хуже.
Всего асит препаратов 4 или 5.
Потом может быть хуже.
Мядуза аля моргонер• сегодня в 11:27
Ответ дляСтолічна штучка
Асит перекрывает.
Всего асит препаратов 4 или 5.
Потом может быть хуже.
Всего асит препаратов 4 или 5.
Потом может быть хуже.
А ви думаєте,я сиджу і нічого не роблю?Старшому ,пульмонолог каже,що асіт не допоможе.То не бачу сенсу навіть починати
Столічна штучка• сегодня в 11:28
Ответ дляМядуза аля моргонер
Без претензий просто объясните мне почему ЕДИНСТВЕННЫЙ способ доказанный всеми врачами мира не поможет вашему ребенку?
ЖонДуан• сегодня в 11:28
Ответ дляОце потужно
Перечитала дуже багато інформації.
Ви абсолютно праві, корм викликає жахливу алергію, це правда. В чоловіка навіть на рибок вона є. В моєї дитини алергія спадково. Тобто багато поколінь алергіків та астматиків. В нас не було тварини ніколи вдома. Алергія в дитини була, і ставала гіршою з кожним роком. Тобто з кожним роком їй все важче переживати літо та осінь. Алергія на котів є, на собак немає, на корм є. АЛЕ. Ми завели тварину пізніше. Таку, на яку в неї немає алергії і не було саме на цю породу, нам її порадили 2 сім´ї з астматиками. І ми перевіряли особисто. Так ось дивина вийшла. Коли завели тварину, в чоловіка пропала Алергія на кішку його мами 🤷♀️ в дитині абсолютно нічого не змінилось. Вона як не могла влітку жити спокійно через амброзія, полит, пух і будь-яке цвітіння, контактувати з котами, порошок підходить тільки один, хімія тільки без запахів, ніяких кремов, нового мила і ще багато чого, так і не може. Тому ваш випадок тільки ваш випадок. В автора асіт допомагає, тому все ж таки пил. Я чесно скажу, я проти була завжди асіт. Але реально бачу, що тягнути вже не можна, бо наступний крок- астма. Думаю, як і більшість, хто до цього приходить.
ЖонДуан• сегодня в 11:29
Ответ дляМядуза аля моргонер
І в моєї на все що можна, а який гормон купляєте? Коли починаєте давати? Лікар назначав чи самі?
Столічна штучка• сегодня в 11:31
Ответ дляЖонДуан
Объясните как можно быть против АСИТ???
Это тоже самое что сказать я против парацетамола который является первым препаратом выбора во всем мире.
Когда 2 года назад садилась на асит прочитала советчицу, только здесь были негативные отзывы.
Слава богу что не обратила на них внимание, а доверилась врачу.
Оце потужно• сегодня в 11:34
Ответ дляЖонДуан
От знову.
Ви написали про породу, але ж не порода викликає алергію, а корм.
Я написала автору, а не вам.
В моєї дитини і в дитини автора, про показам алергію саме на пиловий кліщ.
Тому я вела з нею діалог.
У вашої дитини інше, я вам нічого не раджу.
Я просто поділилася досвідом.
Тут ніби і шукають порад вирішення проблеми, але з іншого боку - агресія у відповідь.
Дивно, правда?
Я написала автору, а не вам.
Тому я вела з нею діалог.
Я просто поділилася досвідом.
Дивно, правда?
Мядуза аля моргонер• сегодня в 11:33
Ответ дляСтолічна штучка
Тому що в нього багато алергенів.Весь рік на щось є алергія .І не всім це допомагає.Якщо б все було так просто не було б алергіків
Плекаю думи
• сегодня в 11:36
Ответ дляОце потужно
От знову.
Я написала автору, а не вам.
Тому я вела з нею діалог.
Я просто поділилася досвідом.
Дивно, правда?
Я написала автору, а не вам.
Тому я вела з нею діалог.
Я просто поділилася досвідом.
Дивно, правда?
Я наприклад шукаю про ліки АСІТ а не поради . ДЯкую
Столічна штучка• сегодня в 11:37
Ответ дляМядуза аля моргонер
Мне врач объяснила что аллергии перекрестные , точно не скажу, но эти 5 препаратов снимут ВСЕ симптомы .
ЖонДуан• сегодня в 11:41
Ответ дляОце потужно
От знову.
Я написала автору, а не вам.
Тому я вела з нею діалог.
Я просто поділилася досвідом.
Дивно, правда?
Я написала автору, а не вам.
Тому я вела з нею діалог.
Я просто поділилася досвідом.
Дивно, правда?
Дивно, що людина, ака не знає автооа чи її дитину. Стверджує ’алергія на корм’. Тому я Вас логічно спитала ’чому не на слюну’? Бо слюна містить білок, який найчастіше і викликає алергію. І далі діалог ми вели вже з Вами )
Плекаю думи
• сегодня в 11:38
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Оралтек 13-14000 на їх сайті
Дякую
Оце потужно• сегодня в 11:40
Ответ дляЖонДуан
🤣
ЖонДуан• сегодня в 11:40
Ответ дляСтолічна штучка
Объясните как можно быть против АСИТ???
Я просто слушала педиатр и делала выводы. И честно не ходила садить ребенка на терапию в минимум 2-3 года и в такие суммы. Пообщавшись с аллергологами я сделала вывод,что в нашем слцчае без нее никак. Ещё, чкстно скажу, наши знакомые аллергики и астматики, выехали из Украины про аллергию забыли. А я не оставляю надежды уехать 😅
Жертва интернета• сегодня в 11:40
Ответ дляЖонДуан
Или же все по линии мужа могут быть чувствительными к глютену и не знать этого. У меня тоже подозрение, что это от мужа передалось. Хоть он не аллергик, но с проблемным ЖКТ. На диету с дочкой мы все вместе сели (хотя конечно вне дома позволяем себе глютен) и его проблемы значительно уменьшились
Плекаю думи
• сегодня в 11:41
Ответ для9385744-2
Запитуйте, ми такі брали
Скажіть а по якій схемі зараз приймаєте? Як часто?