Помеха справа• Изменено вчера в 11:18
Взрослые дети. Про очки, продолжение
Вот моя предыдущая тема.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810987
Это для тех, кто не верил.
Після того, як запропонувала доньці пошукати окуляри дешевше, можливо за 10 000, а не за 20 000. Вона сказала, що обійшла 5 оптик і ціна 20 000. Сказала: іди в сраку, ти тільки про гроші думаєш 😡( наче це я неї прошу гроші) і кинула слухавку
Это для тех, кто не верил.
Борисфенка• вчера в 14:54
Ответ дляАннуитет
Ні, в відстоювання власних кордонів входить і розуміння чужих кордонів. І вміння знаходити баланс в стосунках.
Лізти в чужі кордони бездумно - це рівень 4-5 років.
Психологи не пропонують шукати баланс, вони пропонують відстоювати власні інтереси любою ціною ’Квіточка, ти завжди права’.
Що цікаво, і за психолога також платить авторка.
Сто разів вже вище сказали, що треба урізати джерело фінансування, на харчі і досить. Все інше - сама.
Аннуитет• вчера в 15:02
Ответ дляИванка Бур
Так задача психолога не защищать ваши интересы,а интересы пациента))
Вы понимаете, что пациент ребёнок? Ему жить с этой матерью , может быть всю жизнь. И желательно не портить отношения? Судя по всему мать хорошая.
Психолог призван как раз наладить психику пациента и отношения его окружающими.
Представляю, если бы мой психолог учил меня как манипулировать мужем с целью, чтобы он давал больше денег! Может быть и научил бы, но на отношения в семье это повлияло бы очень плохо. И на мою психику тоже.
Он учит говорить и слушать. Понимать других. Понимать себя. Строить отношения вдолгую. И т п
Аннуитет• вчера в 15:04
Ответ дляБорисфенка
Мій психолог такому не вчить. І близько.
Иванка Бур• вчера в 15:25
Ответ дляАннуитет
Может ребенок и так психопат
Это задача мамы сказать что ты конечно умная,но все эти штуки на мне не испытывай,будет как принято в семье,а отжимай других.
Чего вы так решили,многие манипулируют всю жизнь и все у них хорошо
ПрипоРошенная• вчера в 15:43
На Алиекспресс есть шикарные магазины оптики. Я сначала не верила. Пока не увидела качество линз со всеми покрытиями на свете - не потееют, не бликуют. В люксоптике за такие очки с аналогичными линзами насчитали больше 30000.
И то там были не все приколы.....
Короче, туда высылаешь рецепт, подбирает оправу у них. Выбираешь линзы и они все вставляют. Хочу попробовать.
У нас такие линзы даже не во всех оптиках есть!!! Так как считаются настолько премиальным классом и стоят здесь запредельно
И то там были не все приколы.....
В курсі діла• вчера в 15:49
Ответ дляПомеха справа
Сказала, она отвечает, что работать не хочет, хочет заниматься тем чем ей нравится. Пока ей нравится только учиться. В следующем году хочет в магистратуру Шевченка или Экономики. Посмотрите цены, ради интереса
Якщо хоче то є бюджет
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 16:06
Ответ дляАннуитет
А де ж вона вчиться?
такий рівень оплати в Шевченка або Кімо на міжнародних відносинах чи економіці, наприклад. Тобто вчиться вона переважно з мажорами. А це специфічний контингент, який не може не впливати на світогляд.
Полонянка SexShop-а!• вчера в 16:11
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Авторе,
Ситуація не дуже. Але не критично, ви можете знизити градус цього конфлікту. Я б так зробила: купіть донці окуляри (щоб вона без психів довчилась на бакалавра вже); скоротити кишенкові до 6000 + 2 міс. після випуску; оплатити їй останній рік навчання.
Вона ж навчається в елітному виші останній рік?
Магістратуру ви сплачувати НЕ будете. Це взагалі привілей!
Чим скоріше донька вийде на реальний ринок праці, тим швидше до неї дійде. Ви свою частину відпахали, тепер прапор у руки. Нехай шукає застосування своїй елітній освіті.
Да вы все,кто советует купить очки за 20 тыс,волшебные или что?А без понтов нельзя?Выделить максимум 2-3 тыс и пусть покупает и в остальном во всём урезать.Ты смотри,какие прихоти,хочет такие-пусть идёт и заработает,а пока обычная оправа и стекла в простой оптике.Результат тот же,что и со всякими именными оправами.Учёбу оплатили, еду дают,а остальные прихоти за свой счёт.
Та_шо_ж_таке• вчера в 16:11
Ответ дляАннуитет
Т е официанткой она работать отказывается? Или баристой.
Знаете, я бы проверила с кем она общается. Может дурное влияние.
И, если такие заходы, то меньше свободы нужно давать. И денег, естественно.
Не ставьте на ребёнке крест. Может наладится. Но действовать нужно сейчас.
Я бы сходила к психологу. И сама и её отправила. Или вместе.
Того, психолога, к которому она ходит - в сад, он не помогает.
Я все это понимаю. Психолога она нашла сама. Мне не доверяет. Доверяет только деньги от меня брать. Да, официанткой и баристой отказывается. Физически тяжело и денег мало.
Помеха справа
• вчера в 16:14
Ответ дляБорисфенка
То не я, то ще жіночка написала про доньку, якій 16
Аннуитет• вчера в 16:16
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та мене щось напружило, що вона одразу на платний пішла.
Був же ж МНТ, здавали, переживали. У мене син того ж віку.
І був шанс на бюджет в будь-якому нормальному ВНЗ.
Може не здавала? То який ВНЗ?
Якщо здавала, то чому мати не знає, що шанс на бюджет був?
Може не здавала? То який ВНЗ?
Помеха справа
• вчера в 16:17
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вчиться не з мажорами. Не буду писати де, але там всі за цінності справжні.
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 16:17
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не чарівна. Заради врегулювання конфлікту. Купити окуляри (бажані або схожі) за захунок зменшення всіх наступних кишенкових утримань.
Я, ви і автор змогли б і без понтів. Як ми і живемо. Але ми не знаємо реально, що може вчудити дівчина, що вже почала маніпулювати своїм «станом». Задача батьків зараз - завершити період бакалавра біль-менш спокійно.
Та_шо_ж_таке• вчера в 16:18
Ответ дляИванка Бур
Может ребенок и так психопат
Вот. Я тоже вижу, что она мной успешно манипулирует. Привыкла, что всегда учитываются ее интересы. Но почему-то не оценила. Я ей говорила: как аукнется, так и откликнется. Моя любовь не может быть постоянно безусловной. Я хочу видеть и ответные действия. Но нет. Я ей обязана, т.к. ее родила. Она мне ничего не обязана. И вообще, как посмела родить ребенка, не будучи олигархом.
Помеха справа
• вчера в 16:18
Ответ дляАннуитет
Може не здавала? То який ВНЗ?
Бо вона пішла, коли ще навчалася в коледжі, тобто паралельно вчилася. Тому так
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 16:20
Ответ дляПомеха справа
Невже Могілянка?)) А хто мажор - то ви точно не можете знати. Воно ж в деталях проявляється та в взаємодії.
Помеха справа
• вчера в 16:27
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну от знаю, не буду тут писати, бо дуже впізнавано. І хтось зрозуміє, а я все ж таки написала анонімно
Иванка Бур• вчера в 16:30
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Что значит сама?она ещё несовершеннолетняя,вы платите,непонятно кто промывает вашему ребенку мозги?
Становитесь взрослой мамой с границами
Аннуитет• вчера в 16:44
Ответ дляТа_шо_ж_таке
1500-2000 за смену ей мало?!
В 16-то лет, на содержании родителей?
Мой в 17 так работал, уставал , конечно, но не критично.
Кстати, в основном тратился на подарки братьям и родителям и на кота, которого подобрал.
Психолог для несовершеннолетней без контроля родителей?! Может там не психолог, а курсы онлифанса! Или чего похуже.
Пипец какой-то.
Как она жизнь жить будет?
Знаете, я бы прекратила все дотации.
Поставила трекер на телефон , дом, школа и все, больше никуда нельзя.
И поискала бы школу интернат со строгими правилами.
И психолог. Но только с мамой. Запрос - восстановление детско-родительских отношений. И маме отдельно психолог.
Если она чего натворит, вы ж отвечать будете!
Это так оставлять нельзя.
В 16-то лет, на содержании родителей?
Пипец какой-то.
Как она жизнь жить будет?
Знаете, я бы прекратила все дотации.
Это так оставлять нельзя.
Иванка Бур• вчера в 16:47
Ответ дляАннуитет
1500-2000 за смену ей мало?!
В 16-то лет, на содержании родителей?
Пипец какой-то.
Как она жизнь жить будет?
Знаете, я бы прекратила все дотации.
Это так оставлять нельзя.
В 16-то лет, на содержании родителей?
Пипец какой-то.
Как она жизнь жить будет?
Знаете, я бы прекратила все дотации.
Это так оставлять нельзя.
Моим 15,6 и 17,вообще не представляю как я даю им деньги на неизвестного психолога
Аннуитет• вчера в 16:48
Ответ дляПомеха справа
Тоді зрозуміло.
Але вона зараз може перевестися на бюджет, якщо буде добре вчитися. І стипендію отримувати. І не смійте їй за магістратуру платити.
Помеха справа
• вчера в 16:51
Ответ дляАннуитет
Тоді зрозуміло.
От за магістратуру я чомусь думала, що тільки платно. Тепер будемо знати, що є варіант безкоштовно. І вдячна дівчатам, хто про це написав ♥️
Аннуитет• вчера в 16:55
Ответ дляИванка Бур
Та я сама в шоці.
Чоловік мені дає на психолога, не перевіряючи, але я ж доросла. І стежить, щоб сенс в лікуванні був.
Неповнолітні - обов´язково, щоб психолог давав звіти та поради батькам. Вони замовник і опікун. Інакше не професійно.
Иванка Бур• вчера в 16:58
Ответ дляАннуитет
Та я сама в шоці.
Так проблема в маме,она ж уже написала что все платит чтобы потом взрослая дочь ее не забыла,просто покупает отношения
А дочка зубы заговаривает про депрессию)
Злюсь до кипіння• вчера в 17:02
Автор, а на кого та де вчиться ваша донька? Можливо, там оточення таке, що треба показати заможність? Два роки тому айфон останньої моделі - то ви заможні, виходить, чи ні? Навіщо такий телефон дитині? А щодо окулярів, то вона не може до вас приїхати, або ви до неї - та разом підете і замовите? Може, і по ціні варіанти знайдуться. На мою особисту думку, то якісні окуляри важливіші за айфон. Тоді за айфон, то ви мабуть, дорожче, ніж 20 тис заплатили?
Аннуитет• вчера в 17:03
Ответ дляИванка Бур
Відкупитися грошима простіше за все. Але це шлях в нікуди.
А депрессия психологом не лікується. Тут психіатр треба, зі смачними пігулками.
Але тут не бачу в цьому потреби. Бачу тільки балувану дитину з дуже дурним впливом когось. Може і ’психолога’.
Злюсь до кипіння• вчера в 17:03
Ответ дляПомеха справа
Де вчиться ваша дитина зараз і на кого?
Та_шо_ж_таке• вчера в 17:07
Ответ дляИванка Бур
Нет, не для того, чтобы не забыла. Старалась всегда понимать ее, ее потребности. Но надеялась и на понимание с ее стороны, а его не оказалось, только потребительские отношения.
Та_шо_ж_таке• вчера в 17:09
Ответ дляАннуитет
Психиатр в наличии. С таблетками в том числе( Только психиатра тоже нашла сама.
Психолог уже второй, вот в январе начала с ней работать.
Мульйонерша• вчера в 17:15
Ответ дляПомеха справа
Меня просто трусит, не могу успокоиться(
Просто выговориться
таке якесь ставлення до вас, двояко. що донька не заробляє - погано. але ж я не знаю яке там в неї навчання, чи може вона підзаробляти навчаюсь.
а 20К на окуляри - зовсім не дорого. тим паче якщо великий мінус.
у моїє дитини великий мінус. лікар виписала лінзи з корекцією. найдешевша така лінза стартує ціна від 9500 за одну. дешевше лінз такого плану не існує в природі. а треба дві. плюс оправа мінімум 2К і вище. плюс робота майстра. 22К як з куста треба винь да полож. так це ще дитина.
якщо без корекції, то знову ж таки на маленький мінус - дешевше. сим більший мінус, тим менше вибір і вища ціна.