Помеха справа• Изменено 29 января в 11:18

Взрослые дети. Про очки, продолжение

Вот моя предыдущая тема.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810987
Это для тех, кто не верил.
Після того, як запропонувала доньці пошукати окуляри дешевше, можливо за 10 000, а не за 20 000. Вона сказала, що обійшла 5 оптик і ціна 20 000. Сказала: іди в сраку, ти тільки про гроші думаєш 😡( наче це я неї прошу гроші) і кинула слухавку
автор Помеха справа • 29 января в 12:46
Ответ дляНа пів ставки
А она скажет родили ещё двоих после меня, значит деньги были и есть
Парадокс в том, что вторую родили только потому, что она очень просила в течении двух лет и мы сдались))))
А третью видимо послали свыше, тк не планировали и предохранялись, да бывает и так. Я тоже ранее осудила б такое, но попала сама в такую ситуацию
Статус Ква• 29 января в 12:47
Ответ дляПомеха справа
Безоплатно вчитися можна тільки один раз по закону. Коледж вона вже закінчила безоплатно, тепер пішла вчитися далі
Вас або надурили або ви не вірно зрозуміли.
Один раз на одному рівні.
Коледж і університет - різні рівні.
Тому можна один раз на бюджеті в коледжі, один раз на бюджеті в університеті на бакалавра і один раз на бюджеті на магістра.

Тобто якщо донька хоче в магістратуру - може вчитись безкоштовно, якщо зможе.
Катастрофа• 29 января в 12:48
Так купите оправу какую она хочет и найдите дешевле где поставить стекла . Это реально дорого
автор Помеха справа • 29 января в 12:48
Ответ дляСтатус Ква
Один раз на одному рівні.
Коледж і університет - різні рівні.

Дякую за розʼяснення, поцікавлюся цим питанням
Катастрофа• 29 января в 12:49
Обалдела она, я в 19 уже работала , мне б за 20 тысяч никто ничего не купил. Разве что на др
Статус Ква• 29 января в 12:50
Ответ дляПомеха справа
Кричить, що потрібно негайно, я сліпа, нічого не бачу і всьо пропало
Оптика Фелманн. Нормальні ціни, є оправи 800-1000 грн, титанові, нормальні.
Наприклад мої окуляри в Люкс оптиці коштують 10 тис тільки лінзи (це Україна або Корея). В Фелманн повністю окуляри з роботою і оправою обійшлись в 7 тис (лінзи Італія).
Аннуитет• 29 января в 12:50
Ответ дляПомеха справа
Бреше!
Просто не поступила на бюджет. І сбрехала вам.
Можна вчитися безоплатно все життя, навіть стипендію отримувати.
Тільки треба підвищувати рівень.
Коледж, внз, магістратура, аспірантура і т д.
Мій син на бюджеті в коледжі навчився, потім на бюджет в ВНЗ. Того ж віку.

Я б перевірила, може таки бюджет, а з вас гроші тягне? Чи кинула навчання....
Вона в гуртожитку живе?
Аннуитет• 29 января в 12:51
Ответ дляПомеха справа
А з старими окулярами що?
автор Помеха справа • 29 января в 12:52
Ответ дляАннуитет
А з старими окулярами що?
Нічого, просто старі типу, вирішила замінити. Хоче нові
Статус Ква• 29 января в 12:53
Ответ дляПомеха справа
Портіскалось покриття на склі. Там якесь напилення
Це що ж з ними потрібно було робити?
У доньки- підлітка, яка вічно лишає окуляри де попало і то нормально виглядають. При тому що у неї недорогі лінзи з напиленням
На пів ставки• 29 января в 12:53
Ответ дляПомеха справа
Если просила то значит такое не скажет
автор Помеха справа • 29 января в 12:53
Ответ дляАннуитет
Бреше!
Тільки треба підвищувати рівень.

Вона в гуртожитку живе?
Одразу пішли на платне, сплачую я або чоловік. До такого в нас не доходить, слава богу
Бджолина королева• 29 января в 12:56
Ответ дляПомеха справа
Ох, якби ви тільки знали скільки я в неї вклала. І це не про гроші, це про розмови, читанання і обговорення книжок, час проведений разом якісно. І я завжди запитувала чи подобається їй це, чи як вона себе почуває, чи як би їй хотілося. Коли їй було років три, в нас було мало грошей, ми йшли з нею з магазину і рахували: я їй розповідала типу тато заробляє 5000, ми на продукти сьогодні витратили 200 наприклад, ще нам потрібно оплатити світло і тп, ну от все так не розкажеш тут в пості, на жаль((((
І так, вона в три роки все розуміла, розмовляла дуже добре, в 1,8 розказувала Пушкіна напамʼять ( якщо шо
розумію Ваш біль, але.
давайте почнемо з того, що діти, в принципі, невдячні). поки сам не подорослішаєш і не усвідомиш масштаби інвестицій (часу, коштів, нервів), уваги, що вкладені у виховання, це все дуже хімерні речі. кордони цієї невдячності встановлюємо лише ми.
про постійну рефлексію теж розумію - тому можу уявити, як Вам це наразі важко і неприємно отримувати від дочки. дуже ймовірно, що вона недостатньо чула від Вас про Ваші почуття. бо чим старші мої діти, тим більше я з ними говорю і про наші з татом почуття, відчуття і рефлексії.
мої діти, навіть коли сердяться, коли їм боляче від якоїсь відмови (бо в дитинстві і підлітковому віці з цього робиться трагедія масштабу всесвіту), майже завжди знають чітку причину відмови. це не завжди нестача грошей - і це важливо.
виховання не завжди приносить ті плоди, на які ми розраховуємо. так буває. але якщо у такому віці, як нині, людина дозволяє собі ’послати’ чи нахомити - це, на жаль, звичка отримувати все.
якщо щось не так пішло в попередньому виховані - люблячому, тому, що розуміє і прислухається, пора змінити тактику. хай вона тепер вчиться любити, розуміти і прислухатися:)
автор Помеха справа • 29 января в 12:54
Ответ дляСтатус Ква
Це що ж з ними потрібно було робити?
Десь у лісі лазила, пошкрябала. На якійсь екскурсії
автор Помеха справа • 29 января в 12:55
Ответ дляНа пів ставки
Если просила то значит такое не скажет
Такого не говорит никогда, Наговаривать не стану
Киця-бриця• 29 января в 12:58
Ответ дляГорня капучіно
У вас с ней такое мерзкое общение, вроде она не ваш ребенок а изгой на вынужденном вашем содержании
А она с матерью норм общается? Переведи. Может, надо как-то иначе диалог строить в свои 21 на иждивении родителей. Я работала с 4 курса универа полноценно. Чтоб как раз максимально себе самой покупать нужное
Непереможна• 29 января в 13:00
Ответ дляПомеха справа
за слова - пошла в с.аку, я бы прекратила все дотации.
оплата только учебы и питания. все. потом перевоз на зарчку и работа.
о какой магистратуре вы еще думаете, мама-кошелек?
если обучение в вузе ее не научило уважать родителей и следить за языком, то оно зря.
Оце так цабе• 29 января в 13:03
окуляри - це неохідність.
Я б мабутьдала гроші на окуляри, але місячнеуотримання зменьшити на 2тис. 10 тис на 1 дівчину - норм. Хоче більше - йде працює.
Або пропускаєте 2 міс з покупкою одягу.
Та легко!• 29 января в 13:01
Знайдіть дешевший варіант, ціни різні і оптик у містах багато, бомжувати ви свою доньку не виставите і примусити йти на роботу під час навчання ви теж не вправі, налагоджуйте ваше спілкування і не треба це нести в люди, чужих людей розважати на форумах своїми темами, де засуджують і принижують вашу дитину - це ганебно.
Киця-бриця• 29 января в 13:01
Ответ дляМіс Всесвіт
у меня нет такого минуса, но сильный астигматизм.
мои прогрессивные очки в Люксоптике стоили 9000 грн из них 17000 оправа.
Это как? Вся сумма 9 тыс, а из нее 17 тыс? Или общая сумма 26? Или 1 700 из 9000?
Дама_с_коготками• 29 января в 13:04
Ответ дляШальная коклетка
Почему вы линзы не носите?
Почему вы решили что я не ношу линзы?
Аннуитет• 29 января в 13:05
Ответ дляВоздух в банке
Государство)
Ок, мы не в Германии…возьмем Украину, алименты мужчина платит ребенку до 23 лет (!) если он учится очно в ВУЗе. Т. е. даже по закону родители должны содержать ребенка
Да должны, кто спорит.
Но в каком размере?
Эта дочь может свободно подать на алименты и на маму и на папу. Сколько ей присудят?
Та_шо_ж_таке• 29 января в 13:06
Ответ дляОбнемашечка
Она обвиняет вас в том что вы позволили ей быть такой, а это извините ваше упущение, и наказывать надо, чтоб границы были, иначе у ребенка хаос а не система ценностей
Родители хотят быть добрыми, в итоге это оборачивается перекладыванием ответственности за воспитание
По моему мнению, ее наказывать было не за что. Я с ней с самого раннего возраста разговариваю, все объясняю. И, как я думала, у нас есть понимание. Как же было горько, когда начали появляться признаки обратного. Сейчас уже я бы ’дала ремня’, да поздно.
Та_шо_ж_таке• 29 января в 13:07
Ответ дляПомеха справа
Ой, ну прям как у нас, под копирку...
Борисфенка• 29 января в 13:07
Ответ дляПомеха справа
А старі за скільки купила/зробила?
Хи хи, ну ну• 29 января в 13:07
Оптика люкс. Окуляри в металевій оправі офісні вартість у 22 була 2 тис. Чоловік з спецлінзами ніколи не платив більше 4 тис. Він директор.
Аннуитет• 29 января в 13:08
Ответ дляПомеха справа
Пусть линзы купит, они дешевле. Или к вам за очками.
автор Помеха справа • 29 января в 13:08
Ответ дляТа легко!
Це крик душі вже, і іноді є потреба виговоритися і почути думку зі сторони. Звісно, я прислухаюся до того, що мені відгукується, бо таки маю критичне мислення.
І дуже приємно тут зустріти теж думаючих людей. Їх не багато, але вони є!
Королева Сарказма• 29 января в 13:10
Ответ дляПомеха справа
Перший раз чую, що може потріскатися покриття в дорогих окулярах. Ми беремо дешевші донці з покриттям, нічого не тріскається. І у чоловіка окулярам для авто років 15, там покриття все, що тільки могло бути і окуляри в машині, а це жара, мороз і нічого не тріскає
автор Помеха справа • 29 января в 13:11
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо ви не стикалися, то це не означає, що цього не існує.
Питання не в тому було взагалі