Їжак в панчохах• вчера в 11:31

Упала на копчик

Слизько, вчора упала на копчик. Болить, не можу наклонятися вперед. Хоча на спині лежати можу. Сідати, вставати боляче, да й так він тягне, коли ходиш. Синяка чи припухлості немає. Як довго воно буде боліти, чи можна було щось серйозне з ним зробити? Чим помазати може, щоб легше стало? Цікавить хто стикався з таким, як лікували.
Научительница• вчера в 11:33
В мене таке було тижні тому. Робила КТ. Кістки цілі, але була дуже велика гематома. Фастум гель і режим спокою (лежати).
Залетна Я тут• вчера в 11:33
Ой, у меня года два болел. Не так как сразу конечно, но чувствовала иногда
Творческий типаж• вчера в 11:33
Це може бути дуже серйозно.
До лікаря або в травмпунут варто звернутися.
Маю натхнення• вчера в 11:35
Деклоберн,диклофенак,но лучше к врачу
автор Їжак в панчохах • вчера в 11:36
Ответ дляНаучительница
Лікарняний давали?
автор Їжак в панчохах • вчера в 11:37
Ответ дляТворческий типаж
Це може бути дуже серйозно.
Так шось не хочеться теліпатись до лікаря
Научительница• вчера в 11:39
Ответ дляЇжак в панчохах
Лікарняний давали?
Ось так я приземлилась(( при чому летіла я зі сходів
10 днів на лікарняному. Важко було сидіти, лежати на спині. Ще лікоть забила сильно.
Якщо сильний біль можна вколоти Диклоберл. Він швидко зніме біль
Партизанка• вчера в 11:39
Как повезет. Мне помогла мазь троксевазин, снимала боль и все прошло в течение 2 недель. Но как забеременела - взвыла. Оказалось, в копчике была трещина и она дала о себе знать.
Аноним_1857• вчера в 11:40
Ответ дляЇжак в панчохах
Зайдите в ближайший травмпункт и сделайте рентген- они работают круглосуточно и это бесплатно.
автор Їжак в панчохах • вчера в 11:40
Ответ дляНаучительница
Огого!(( Капець. Біль не сильний, так ниє, а ось коли наклонятись чи сідати-вставати сильно болить
Научительница• вчера в 11:40
Ответ дляЇжак в панчохах
краще сходити. Копчик - це серйозна штука. Мені як розказали як його вправляють, то бігом пішла до лікаря
Гомосноб• вчера в 11:41
Не хочу вас расстраивать, но травма копчика - это на всю жизнь, очень многое он за собой тянет, перекос, спина, все. Это самая плохая травма для организма. Я остеопат
Научительница• вчера в 11:41
Ответ дляЇжак в панчохах
холодне не прикладати, це не те місце, бо холод піде на гінекологію
автор Їжак в панчохах • вчера в 11:43
Ответ дляНаучительница
Дякую. Я не прикладала, хоча в інеті багато де написано, що одразу треба прикласти холодне(
Научительница• вчера в 11:52
Ответ дляЇжак в панчохах
лікарі сказали - ні. А синяк у вас буде завтра. Співчуваю(
Я купила собі льодоходи - рекомендую)
Сама купляю квіти• вчера в 12:29
Одразу зробіть КТ, і йдіть до лікаря. Я зламала компчик 3 роки назад, і сьогодні він мене турбує при фіз навантаженнях та зміні погоди.
автор Їжак в панчохах • вчера в 12:42
Ответ дляСама купляю квіти
А що вам робили з ним, як визначили, що зламаний?
Алина-1240• вчера в 13:31
Пластырь диклофенак присобачьте
Алина-1240• вчера в 13:33
Ответ дляЇжак в панчохах
Сходить в травмпункт и сделать рентген
Люблю Украину• вчера в 22:22
Автор, купіть ректальну подушку, я два місяці нею спасалася. При цьому перелому кончика не було, але біль сильний і довгий