Скокмоно - стокнуно• вчера в 12:29

В ссср все поголовно пили корвалол и никто не говорил,что наркоманом станет

Почему сейчас все говорят о его вреде ? Может потому что ,это дешёвый и эффективный препарат и не выгодно его продавать ??
Капризуля• вчера в 12:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть лінь то читати, абсолютно не цікаво що ви слухаєте, а ваш рівень видно з повідомлення вище
Ваш видно по відповідях на теми раніше 🤣🤣 я ж вам сказала сос@ти, не мішки носити.
Гомосноб• вчера в 12:54
Ответ дляКапризуля
Не видите с ней диалог
Оно 🫖🫖🫖
Капризуля• вчера в 12:56
Ответ дляГомосноб
Не видите с ней диалог
Оно 🫖🫖🫖
Фалоімітатором хай вд@виться.
Пилосмок працює• вчера в 12:59
Ответ дляКундалина
В ссср все поголовно пили - это правда. Но причем тут карвалол?
Что пили?Воду и чай?Так и сейчас все поголовно это пьют
Зайченя• вчера в 12:59
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
И ? Все со здоровьем у нее нормально ??
На свій вік досить активна і розумна жіночка. Багато кави вживає продовж дня. Має кардиостимулятор. Жаліється, що болить спина. Постійно приймає спазмолгон, а він теж містить якійсь препарат, що викликає залежність. Короче, свекруня в мене латентна наркуша).
Кундалина• вчера в 13:01
Ответ дляПилосмок працює
В ссср пили чай? ’Три слона’ - вы это чаем называете? Или ’Грузинский’?
Пилосмок працює• вчера в 13:02
Ответ дляКундалина
Какой был в магазине,такой и пили.Или вы сейчас пьёте какие то особенные чаи, а не те,которые продаются в магазине?
Love_Love_Love_• вчера в 13:04
Ответ дляКапризуля
Вам видніше як сосати і як носити
Капризуля• вчера в 13:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам видніше як сосати і як носити
Це ваша парафія. Ми не по цій частині.
Love_Love_Love_• вчера в 13:06
Ответ дляКапризуля
Це ваша парафія. Ми не по цій частині.
Хто - ми?
Капризуля• вчера в 13:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто - ми?
Розумні, притомні, адекватні українці. І як показує практика їх дуже багато. А таких як ви, казати на чорне біле, а на біле чорне трошки іде на спад, довго рожевими пухнастими хмаринками народ не погодуєш.
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:08
Ответ дляПешитеБесАшипок
Может потому что раньше не было альтернативы, а сейчас есть?
Была альтернатива - валокордин.
Кундалина• вчера в 13:09
Ответ дляПилосмок працює
Так и тормозуху пили и одеколон ’Огуречный’. Мне как-то в голову не приходит называть это ’алкоголем’
А, еще напиток ’ячменный’ вместо кофе
’Что было в магазине’ - это называется ’мусор’
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:09
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А ещё раньше морфий от боли в горле использовали.
И мышьяком сифилис лечили)
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:09
Ответ дляБлакитне небо
А яка його ефективність? Окрім плацебо, звичайно - тут без заперечень
То есть фенобарбитал - это плацебо? Откуда такая уверенность?
Борисфенка• вчера в 13:10
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А каву вважали смертельною отрутою.
Играю_на_кларнете• вчера в 13:11
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Помогает , успокаивает и сон .
Вам це нічого не нагадує? Наркомани теж, коли дозу приймуть, то заспркоюються. А без неї нервують, спати не можуть....
Пилосмок працює• вчера в 13:11
Ответ дляКундалина
А, еще напиток ’ячменный’ вместо кофе
Ваши бабушки с дедушками как то выжили среди этого мусора.И вас воспитали,такую умницу.
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:11
Ответ длябуреЛОМКА
корвалол критикують через зміну стандартів лікування та розуміння його дії. В складі є фенобарбітал. Це психотропна речовина, яка при регулярному вживанні викликає звикання. Людина починає збільшувати дозу, оскільки стара вже не діє, а при спробі покинути пити краплі виникає синдром відміни (тривога, безсоння, дратівливість). Він повільно виводиться з організму і не лікує серце. а тимчасово знімає симптоми через седативний ефект.
Через вміст фенобарбіталу Корвалол заборонений або суворо обмежений у багатьох країнах. Спроба перевезти його через кордон може трактуватися як контрабанда наркотичних засобів.
А от продавати і впарювати його якраз вигідно

Сюди ж фенібути, нообути, біфрени та інша фігня без доведеної ефективності
Забыли дописать, что при длительном применение накапливается в мозжечке и нарушает координацию движений. Человека просто неконтролируемо шатает.
когдадеЦкие• вчера в 13:11
Ответ дляКундалина
Ваши предки алкоголики? Сочувствую, ещё и в нескольких поколениях. С большой вероятностью, это передалось и вам, и вашим детям
Тантрический кекс• вчера в 13:11
Ответ дляБлакитне небо
Тиск збиває,непогано спиш від нього.
Заспокійливий
Кумася• вчера в 13:12
Ответ дляБлинчикБезСметанки
И кокаин
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:13
Ответ дляКоханозадовільна
Не было такого)
М.А. Булгаков ’Записки молодого врача’.
БлинчикБезСметанки• вчера в 13:13
Ответ дляКапризуля
Панадол. Поправлю вас, а вообще рекомендуют пить воду)))
Ну да ибупрофен и парацетамол 2 лекарства на все случаи жизни
Глаза_в_3_карата• вчера в 13:13
Ответ дляКапризуля
Взаємно))) якраз я не тупа і не слухаю телемарафон, бо де пенсіонери стоять у мороз за мискою супу-лободи, там не можна сказати, що країна жирує, тільки грантососи сос#ть в повне горло. А діти і старі люди виживають. Але ж ми не про це чи не так? Ми ж про реформи без реформ, про списання коштів, виділених на розробку чергового скопійованого закону із-за бугра, який в принципі у раді можуть і прийняти, проголосувати, і президент підпише і скаже бачите які ми круті, які ми молодці, а на практиці це букашка, яка не варта виїденого яйця, як реформа чужих дітей не буває. Що було, то загуло, але ж скільки сотень мільйонів туди було списано і що?
А реформа медицини? В реформа освіти? Вся соціальна сфера? Закони приймають під когось, а не для людей, а люди нищі, бідні, голодні, обездолені. Це погляд із сторони на ситуацію.
Выпейте корвалол)
Тантрический кекс• вчера в 13:14
Пили вплокордин і смоктати валідол або нітрогліцерин.
Не було захоплення,тепервисмоктують з пальця,аби сенсацію.
Я працювала тоді в наркології
Тантрический кекс• вчера в 13:19
Ответ дляПилосмок працює
Не лише виховали, а і родили таку розумницю.
Дивно,батьківський матеріал сміттєвий же був ?)
Кундалина• вчера в 13:20
Ответ дляПилосмок працює
У вас наверно настольгия по поводу ссср, и вы думаете что у других тоже так, и пытаетесь играть на струнах детских воспоминаний. Я прекрасно все помню, это был ад. И бытовой и психологический
Кундалина• вчера в 13:25
Ответ длякогдадеЦкие
Знаете, я иногда испытываю некоторую эмпатию к пожилым людям, когда вижу как они покупают в магазине пол батона и овсянку, как осторожно и потихонечку перебирая ногами идут по гололеду со своими тележками. А потом читаю такие коменты как вы мне написали и понимаю что у вас в голове, вот эта вся ненависть и яд, и всякая эмпатия проходит. Вы все это заслужили
Джага-джага• вчера в 13:29
С чего вдруг поголовно ? В моей семье никто корвалол не пил.