Якщо працюючий чоловік щопятниці та щосуботи вживає алкоголь 0,7 за вечір віскі, тобто два дні пьє до чортиків. Я вважаю що то алкоголізм він то звісно не визнає каже що то нормально по п´ятницям. Як ви вважаєте?
serebro16-72be• вчера в 14:17
Ответ дляЧерный Ловелас
Когда пьет раз в неделю это алкаш, когда каждый день то пьяница.
Не наоборот?
Черный Ловелас• вчера в 14:24
Ответ дляserebro16-72be
Не наоборот?
Я тут интернеты ваши почитал, так вот типа у пьющих Иммунитет: Ослабление, повышенная уязвимость к инфекциям
Я знаю мужика ему 64 года он всю жизнь пробухал , он в больницу ниразу не обращался, и не помню что он чем то болел.
Хотя по всем показаниям он должен кони был дернуть еще в 40 лет а он жив , продолжает пить на пенсии.
serebro16-72be• вчера в 14:23
Ответ дляЧерный Ловелас
Так вот именно.
serebro16-72be• вчера в 14:27
Ответ дляMerilyn
100 грамм то так ни о чем...
Ну дивлячись чого. Я можу випити 100г коньяка а якщо шампанське то пляшку.
Апрельская капля• вчера в 14:42
Ответ дляЛіна-7961
и кому лучьше от алкоголя?) это ж не мой организм)
Лучьше..стуло, антибиотик вкололи при аборте..я б тоже от вас бухала.
Апрельская капля• вчера в 15:40
Ответ дляЛіна-7961
это ж насколько нужно себя не любить что б из кого то бухать))
Из кого-то да
gizzaGinora• вчера в 15:56
Ответ дляЛіна-7961
я йому ніхто, просто цікаво зі сторони.
А що ж ви так турбуєтеся?))
Хай за нього мама турбується)
Або дружина))😁
Вам то яке діло?
Хай за нього мама турбується)
Або дружина))😁
Вам то яке діло?
Апрельская капля• вчера в 16:00
Ответ дляЛіна-7961
он не настолько тупой как вы думаете)))
Я думаю, что вы тупая, о нем, кто бы он ни был, я не говорила еще.
gizzaGinora• вчера в 16:01
Ответ дляЛіна-7961
а вам яке діло)))
ООО, бачу вам цікаво не просто так
Ну то тримайте пораду)
Не намагайтеся врятувати. Він не оцінить. Краще випийте з ним бокал, та займіться сексом)
Найкращі пари виходять з людей з однаковими інтересами))😜
Ну то тримайте пораду)
Ответ дляgizzaGinora
ООО, бачу вам цікаво не просто так
Ну то тримайте пораду)
Я і не збиралась рятувати))) Витрачати свій час та ресурс щоб когось рятувати))ще й чоловіка .....я кошеня не врятую у мужчину тим паче)) Алкоголь ніколи не вживала та не збираюсь - бо люблю себе!
gizzaGinora• вчера в 16:35
Ответ дляЛіна-7961
Ця тема якраз і підтверджує.
Чхати ви нього хотіли!!!!🤣
Себе може і любите.
А от чи любить хтось вас... І наскільки сильно ви б хотіли, щоб вам любив цей чоловік.
Ну це все дуже цікаві питання)))
Чхати ви нього хотіли!!!!🤣
Себе може і любите.
Ну це все дуже цікаві питання)))
Ответ дляgizzaGinora
Ця тема якраз і підтверджує.
Чхати ви нього хотіли!!!!🤣
Себе може і любите.
Ну це все дуже цікаві питання)))
Чхати ви нього хотіли!!!!🤣
Себе може і любите.
Ну це все дуже цікаві питання)))
я й не заперечую що мені чхати)))Я люблю себе, дитину, та батьків а на чоловіків мені чхати завжди було.