Колгоспниця• вчера в 16:04
Чули вже? Священика силоміць мобілізували
Котрий це вже? 10 чи 15
Як це все остогидло. Ніхто не зупинить цих покидьків
Пустощі-веселощі• вчера в 16:05
Тепер священнику пряма дорога в сзч. Круговорот людей в мобілізації. І головне, ніякого сенсу.
Жена аллигатора• вчера в 16:05
То буде військовим капеланом. Не змусять його з автоматом бігать.
Видно, ще молодий і не має купки діток
Наша взяла• вчера в 16:05
Ви можете піти на фронт, зупинити цих покидьів, тоді нікого не треба буде мобілізовувати, бо я не розумію чому мій брат мав воювати з 2014, а священник ні
Пустощі-веселощі• вчера в 16:06
Ответ дляНаша взяла
Вашого брата силоміць бусифікували?
жар-птица Нюра• вчера в 16:06
А почему священника не могут мобилизовать?
Это запрещено законом?
Колгоспниця
• вчера в 16:06
Ответ дляНаша взяла
Самі йдіть! Люди не хочуть воювати!
Колгоспниця
• вчера в 16:07
Ответ дляПустощі-веселощі
Вашого брата силоміць бусифікували?
Її брат мабуть тцкшник
Наша взяла• вчера в 16:07
Ответ дляПустощі-веселощі
Вашого брата силоміць бусифікували?
А яка різниця? Чому він повинен був воювати 8 років і загинути, а священник не має воювати, просто поясніть в чому різниця?
Зубожиння• вчера в 16:08
Ответ дляНаша взяла
Ваш брат сам туда пошел, как и брат моего мужа, но у него почему-то нет вопросов, почему он, а бабы на форуме глотку друг другу грызут.
Забобонний фрукт• вчера в 16:08
Ботоферма далі працює на задану тему страшні ТЦК, не те що окупанти
Наша взяла• вчера в 16:08
Ответ дляКолгоспниця
Самі йдіть! Люди не хочуть воювати!
Тобто ті хто воює 5 рік там сидить і кайф ловить? Чи чому вони там по вашому?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:09
Ответ дляНаша взяла
Величезна різниця. Якщо вас завтра бусифікують, будуть бити вас на підвалах, зламають вам руку, чи ви сьогодня за власним бажанням підете, яка різниця? Ніколи той кого бусифікували насильно не стане мотивованим військовим. Який сенс?
БезВзяток• вчера в 16:09
Ответ дляНаша взяла
Есть разница. Сам хотел и насильно отправили на убой. Вы чего-то тоже на фронт не торопитесь.
Страхованная• вчера в 16:09
А чим священник такий особливий, що така прямо трагедія? Всі воюють і айтішники і комбайнери, а тут така цяця.
Наша взяла• вчера в 16:10
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви звідки знаєте хто де і ким стане?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:11
Ответ дляСтрахованная
Ні не всі, чиновники, керівники, депутати, менти, їх діти, троюрідні сестри, брати, жоден не воює. Це не їх війна?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:12
Ответ дляНаша взяла
Ви звідки знаєте хто де і ким стане?
Ну давайте я вам ніс зламаю, ви підете після цього за мене воювати? Це логіка і здоровий глузд.
Наша взяла• вчера в 16:12
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви мені ніс не зламаєте
Пустощі-веселощі• вчера в 16:13
Ответ дляНаша взяла
Ви мені ніс не зламаєте
Чого раптом? Ви ж маєте бажання перевірити чому люди насильно бусифіковані не хочуть воювати
andrey_spec• вчера в 16:14
Буде воювати. Посад капеланів в армії не багато. Священник нічим не краще інших, які воюють. Добровільно потрапив чи не добровільно - це для рашистських ботів важливо. В армії між цим зникає різниця одразу після порогу ТЦК.