Всех в сад• 1 час назад

Дівчата, а чи хропите ви?)))

Навіяно темою про храп чоловіка. Але ж багато жінок теж хроплять) Як з цим боретесь? 😀
Зробіть вибір:
вже голосів: 49
Хроплю
Не хроплю
Інше (в коментарях)
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
и пердим
Хи хи, ну ну• 1 час назад
Никак не борюсь, муж говорит иногда сильно храплю, но это не мои проблемы
Алина-1240• 1 час назад
Не
автор Всех в сад • 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
и пердим
Ну так це само собою. Без цього ніяк
ЯкаКраля• 1 час назад
а ще принцеси не какають)))

я ще іноді уві сні провалююсь у прірву, аж кицька в ногах підпригує
Не худа ні разу• 1 час назад
хропу якщо засинаю на спині.
сплю на боку :)
Маю сечі• 1 час назад
Я буває сама себе буджу своїм храпом.В мене це з віком , раніш такого не було.
автор Всех в сад • 1 час назад
Ответ дляХи хи, ну ну
От і в мене так. Інколи просить перевернутись на інший бочок🤣
автор Всех в сад • 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
А скільки вам років?
автор Всех в сад • 1 час назад
Читаю відповіді і не можу сміх стримати 🤣
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
У меня тоже с возрастом). Муж вот год как начал говорить, что я хроплю. И подруга моя тоже начала храпеть с возрастом
Ворожу на каві• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Автор, дякую за тему.
Мені 41 рік і на днях чоловік делікатно сказав, що я хроплю.
Я була в шоці
Попросила записати храп.
Йошкін матрьошкін, я вся така леді, з дорогим одягом, косметичними процедурами, культурною поведінкою, в якої 3 р на тиждень спорт і уже 11 років ні граму алкоголю. А хроплю як мужик після нічної зміни.
На лютий записалася до все можливих лікарів, щоб знайти причину.
А виявляється, я не одна така в своїй проблемі.
Ворожу на каві• 1 час назад
Ответ дляВесела моль
Так про який вік мова?
У мене 41 і така проблема.
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Так про який вік мова?
У мене 41 і така проблема.
Мне 42 и я хроплю уже год)
П с прям общество анонимных храпунов)
Ворожу на каві• 1 час назад
Ответ дляВесела моль
Мне 42 и я хроплю уже год)
П с прям общество анонимных храпунов)
І мені чоловік на днях сказав про храп.
Я була в шоці, тому що я не такаааяяяя
Не пью, не курю• 1 час назад
Я ушла спать в другую комнату, чтобы муж мой храп не слышал, а я его)
МаксХмара• 1 час назад
Не хроплю. Вирівняла перегородку на операції в все в нормі.
Леопардові панчохи• 1 час назад
Я хроплю тільки якщо дуже стомлена
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Если накануне был сильный стресс или физическая усталость - храплю, иначе сплю так, что непонятно, дышу ли я.))
Курочка• 1 час назад
Хроплю роки 3-4 вже. Вік 50+, зайва вага, великий вузол в щитовидці. Спати можу тільки на боку. На спині спочатку храп, а потім стискає горло, зупиняється дихання і я прокидаюся з жахом миттєво. То дуже страшно, тож на боку привчилася одразу, так тихо.
Мудробаба• 1 час назад
Ответ дляКурочка
это апное у вас. Есть специальный аппарат, с которым можно спать и не задыхаться, но стоит он очень дорого.