Жинси на дитину• вчера в 17:55
Заламіновані документи
Люди ви в курсі що заламіновані документи не дійсні закордоном.
Я дзвонила в РАЦС , вони підтвердили що так.
Хоча самі цю послугу нав´язали.
Чоловіку коли дитина народилася не хотіли давати свідоцтво без ламінації. Тепер маємо наслідки.
Дарницький Рагс привіт вам!
Хоча самі цю послугу нав´язали.
Дарницький Рагс привіт вам!
Леплю из пластилина• вчера в 17:56
а ви в курсі, що в Україні теж заборонено ламінувати документи?
Жинси на дитину
• вчера в 17:57
Ответ дляТреба ось так
конечно в курсе. Странно, что вы нет)
Ви напевно працівник рацсу? Гарно вдається заробити на ламінації?
Жинси на дитину
• вчера в 17:57
Ответ дляЛеплю из пластилина
То про Україну і йде мова
Хитрушка-чекушка• вчера в 17:57
А чего за границей должны действовать укрдокументы, отличные от загранпаспорта?
Перевод делают с любого документа
Скромняшка• вчера в 17:58
Мы в курсе, но нам тоже заламинировали свидетельство без нашего ведома.... Было это очень давно, но все же. Снять это дерьмо или выдать другое свидетельство естественно отказались.
Хитрушка-чекушка• вчера в 17:58
Ответ дляСкромняшка
Свидетельство, дубликат, оформляется за 5 минут в дие, лёжа на диване
Жинси на дитину
• вчера в 17:59
Ответ дляХитрушка-чекушка
Перевод делают с любого документа
Тому що іноді їх треба пред´являють. Заламіновані не хочуть навіть переводити. З ламінацією вважається що підробка
Скромняшка• вчера в 17:59
Ответ дляЛеплю из пластилина
Но сами ЗАГСы их упорно ламинировали и брали за это деньги.......
Жинси на дитину
• вчера в 17:59
Ответ дляСкромняшка
Тепер заказати дублікат тільки.
Вони су..ки на цьому заробляють в тобі потім гемор
ТебеОноНадось• вчера в 18:00
Ответ дляХитрушка-чекушка
И что с ним делать из дии? 🤦♀️
Хитрушка-чекушка• вчера в 18:00
Ответ дляЖинси на дитину
Кому предъявлять?
В голландииинаучились читать на украинском? Или они знают как выглядят наши типовые документы?
Жинси на дитину
• вчера в 18:00
Ответ дляХитрушка-чекушка
Його ще потім доставити треба закордон за нормальні кошти. І молитися щоб по дорозі не загубили
Жинси на дитину
• вчера в 18:00
Ответ дляСкромняшка
Так і було у нас. Я в темі написала
Хитрушка-чекушка• вчера в 18:01
Ответ дляТебеОноНадось
И что с ним делать из дии? 🤦♀️
Тоже самое что вы делает и с тем, которое получили ранее-предъявляете его где просят.
ТебеОноНадось• вчера в 18:02
Ответ дляХитрушка-чекушка
За границей оно до одного места
Хитрушка-чекушка• вчера в 18:02
Ответ дляЖинси на дитину
Так в какой стране нужно наше свидетельство без перевода?
Жинси на дитину
• вчера в 18:02
Ответ дляМеняАЖтрусит
Это давно известно. Перед эмиграцией делала дубликаты
Відомо для емігрантів, бо вони без поспіху документами займалися перед переїздом. А ті що з рюкзаком світ заочі бігли від війни, не відомо. Бо вони дома хотіли жити
Леплю из пластилина• вчера в 18:02
Ответ дляСкромняшка
ми теж заламінували колись через незнання( але вже як є
Мушля з Криму• вчера в 18:02
Просто неможливо поставити апостиль на документах.
Це було відомо і 20 років тому.
Мушля з Криму• вчера в 18:02
Ответ дляХитрушка-чекушка
За кордоном не прокатить
Жинси на дитину
• вчера в 18:03
Ответ дляТебеОноНадось
За границей оно до одного места
Свідоцтво про шлюб треба для зміни налогового класу,
Свідоцтво про народження для зміни параграфу потрібне.
Яке до одного місця? Це документ і він потрібен
Мушля з Криму• вчера в 18:03
Ответ дляЖинси на дитину
Не придумуйте, їм всім вже видали внутнішні документи на основі закордонних паспортів
Жинси на дитину
• вчера в 18:04
Ответ дляХитрушка-чекушка
Щоб його перевести треба щоб було незаламіноване. Інакше розцінюється з ламінацією що то підробка. На перевод не беруть!!!
Хитрушка-чекушка• вчера в 18:04
Ответ дляТебеОноНадось
За границей оно до одного места
Я в курсе как раз. И свидельство о браке и о рождении ребёнка заламинированы и никаких проблемы дперевести их не было.
Но автор утверждает обратное
Леплю из пластилина• вчера в 18:05
Ответ дляЖинси на дитину
То про Україну і йде мова
законодавчої заборони на ламінування документів в Україні немає, але
є зобов’язання що держоргани, нотаріусів, реєстраторів та інші організації мають працювати виключно з оригіналами документів. Експертизу справжності ламінованого документа провести неможливо.
Нотаріус приймає в роботу лише такі заламіновані документи, ламінування яких прямо передбачено чинним законодавством (посвідчення водія; свідоцтво про реєстрацію ТЗ; пенсійне посвідчення; диплом про отримання освіти).
Мушля з Криму• вчера в 18:05
Ответ дляЖинси на дитину
А, ну якщо у вас такий прогрес, то не гріх тепер без поспіху приїхати і оформити все потрібним чином. Всі так роблять, і з вас корона не впаде.
ТебеОноНадось• вчера в 18:05
Ответ дляЖинси на дитину
До одного места документы из дии, я это имела в виду. Столкнулась тоже с проблемой как у вас. В Украине муж брал дубликат свидетельство а рождении детей и пересылал нам
Хитрушка-чекушка• вчера в 18:06
Ответ дляЖинси на дитину
Перевела без проблем