БолеИменее• 29 января в 19:31

У кого АІТ, чи допомогло вам тривале вживання препаратів з вітаміном Д і цинком?

Як саме? Як зараз себе почуваєте?
З понеділка на дієті• 23 марта в 15:37
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, коли він з´явився, зробила аналізи років в 40, АТПО 3000.
Лікарі нічого не прописують, живу собі.
Щитовидна дирява, але видаляти не бачу сенсу.
3000 багато. АТТГ скільки? Як Ви себе почуваєте?

Борисфенка• 23 марта в 15:39
Ответ дляЗ понеділка на дієті
ТТГ в нормі. Почуваю себе безсилою все життя, але я вже звикла. Кави випила і бігаю, коли треба.
З понеділка на дієті• 23 марта в 15:45
Ответ дляБорисфенка
Я про АТТГ це інше. Разом з АТПО здається в комплексі. Кава ніби при АІТ не корисна. Сама відмовилась і думаю, а чи дійсно це так. Плюс не можна глютен і молочку, теж думаю відмовитися. Але у мене почалися проблеми з ШКТ, застійна жовч, в´яла перистальника, закрепи. Тому багато питань.
Борисфенка• 23 марта в 15:48
Ответ дляЗ понеділка на дієті
АТТГ не здавала, треба якось здати.
Кава не корисна, п´ю чай, тахікардія в мене пульс 100 і вище, але для різних активних дій інколи п´ю каву, як енергетик.
Застій жовчі також, все те саме, що і у вас.
Медицина безсила, на жаль. Аутоімунні захворювання дуже непередбачувані, краще не чіпати.
З понеділка на дієті• 23 марта в 15:51
Ответ дляМушля з Криму
В вашем случае по ЩЖ имеет смысл сдавать: ТТГ, Т3св, Т3реверсивный, антитела.
Провести температурный тест.
Узи обп с особым вниманием на структурные изменения в печени (НАБЖ)
Если в чем-то из перечисленного будут отклонения - это будет указывать на неэффективность дозы Эутирокса - отсутствие адекватной конверсии в активный гормон. Состояние системного гипотиреоза и тем более тканевого гипотиреоза нередко даже на ЗГТ

Антитела - как маркер интенсивности вовлечения иммунитета в утилизацию клеток щж, даже если ЩЖ вам уже не ’нужна’, т.к. вы на ЗГТ, важно отслеживать их уровень.

Часто на АИТ процесс не останавливается, со временем могут развиться и другие АИЗ если базовые нутритивные потребности организма не обеспечены. Об этом, помимо специфических анализов, может сигнализировать рост антител

Так же для комплексного обследования нужно сдать: белковый обмен, углеводный обмен, ферритин (а лучше панель анемии), гомоцистеин, витамин Д.

Но без грамотной интерпретации эти анализы останутся просто набором цифр.
Поэтому ищите врача, который сможет назначить и оценить результаты такого чек-листа с последующим составлением адекватного лечебного протокола
Можна питання. Чи потрібно приймати омегу 3 і магній на постійній основі? Вітамін С? Цинк/селен? Почалися проблеми з ШКТ і я так розумію, що слизові шлунка треба відновлювати + жовчовідтік + симптоми дирявого кишківника.
З понеділка на дієті• 23 марта в 15:55
Ответ дляБорисфенка
АТТГ не здавала, треба якось здати.
Вони не лікуються, але через те, що ШКТ не працює добре, токсини накопичуватися, не засвоюєттся те, що треба. А можливо як раз рівень мінералів/вітамінів можна підняти і мати кращу ситуацію.
Борисфенка• 23 марта в 15:57
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Можливо, але треба дослідити рівень кожного вітаміну, пити навпомацки я не ризикую.
Їм сало, масло, яйця всмятку, сметану чи кефір - допомогає від запорів і жовч ганяє.
З понеділка на дієті• 23 марта в 16:05
Ответ дляБорисфенка
Ну так. А ці мінерали дорогущі в аналізах. Але і запалення ШКТ тільки хімічні препарати. П´єш-трохи легше, повністю не покращують, кинув пити-те саме.
Борисфенка• 23 марта в 16:09
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я пару місяців пила Омепразол, печія замучила, зараз стало значно краще.
В принципі, з віком всі починають пити таблетки, як не одні, так інші, тому нічого страшного в хімії нема. Те саме з полівітамінами, вони корисні всім.

Мушля з Криму• 23 марта в 18:41
Ответ дляЗ понеділка на дієті
З такого, що здала. АТТГ-1700, АТПО-56, Т3-3.6, Т4-0.8 , ТТГ-3, феритин-30, вітамін Д 84, білок 72. Селен/цинк дорогі аналізи. Не знаю чи варто їх приймати без аналізу або хоча б мін.дозування типу 15мг цинку і 50мг селену.
Объективного и доступного аналиаза на селен как и на магний не существует.
Селен очевидно принимать нужно - 200мкг до нормализации антител, потом по 100.
Но кроме этого важно посмотреть какой гомоцистеин. Высокий уровень значит что у вас мало собственного глутатиона (главного антиоксиданта).

Так же смотреть что с жкт, есть ли погрешности в переваривании пищи, это может создавать воспаление в жкт.
Проверить уровень воспаления - СРБ, СРБ высокочувствительный, кальпротектин (если прицельно по жкт).

Обязательно магний, витамины группы В, цинк можно курсами по 15мг, при этом важно включить в питание источники с медью (печень).
Мушля з Криму• 23 марта в 18:50
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Постоянный прием - идеальный вариант.

’Почалися проблеми з ШКТ і я так розумію, що слизові шлунка треба відновлювати + жовчовідтік + симптоми дирявого кишківника.’ - это уже самоподдерживающийся патогенетический круг.
Разрывается он приемом минералов, витаминов, качественным усвоением съеденного (ферменты, желчегонные, закисляющие)
Плюс поддержка микробиома. Самое важное для энергетики колоноцитов - бутират (есть препараты с ним, начинать с невысоких доз)

Для заживления самой слизистой - убрать триггеры, поддержка пищеварения, цинк-карнозин, Л-глютамин.
Мушля з Криму• 23 марта в 18:52
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Когда все обеспечить метаболизм на клеточном уровне, то ремиссия, а правильнее сказать - нормальная работа организма гарантирована.
АИТ - это не сбой иммунитета, а глубокое комплексное дефицитное состояние организма
З понеділка на дієті• 23 марта в 19:43
Ответ дляМушля з Криму
Дякую. Ніби сама розумію. В молодості худла кардинально - без іжї тижнями, думаю сьогодні це результат. На жаль.
З понеділка на дієті• 23 марта в 20:00
Ответ дляМушля з Криму

Селен/цинк можуть провокувати поділ поганих клітин - десь таке читала.
Мушля з Криму• 23 марта в 20:40
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В умеренных дозах все проходит физиологично.

В исследованиях, в которых о таком ’говорят’ применялись не физиологичные дозы, в несколько раз превышающие максимальные суточные на протяжении многих лет.
В таких условиях влияние на онкогенез происходит через создание энергодефицита на уровне клеток - цинк вытесняет медь = выраженный энергодефицит, длящийся годами.

По селену испытания проводили так же с высокими дозами в когорте мужчин с гиперплазией простаты, что уже является онкориском само по себе, даже без добавок селена.