БолеИменее• вчера в 19:31
У кого АІТ, чи допомогло вам тривале вживання препаратів з вітаміном Д і цинком?
Як саме? Як зараз себе почуваєте?
Сокодавка ще та• вчера в 19:34
Не приймаю д, бо провокує каміння в нирках
Еутірокс 75 дозування
Сокодавка ще та• вчера в 19:35
Ответ дляСумка з негодою
А как должно помочь ?
Я так поняла это навсегда.
Та ніяк, про Д давно є нові дослідження
Про цинк не знаю
Сумка з негодою• вчера в 19:36
Ответ дляСокодавка ще та
Та ніяк, про Д давно є нові дослідження
Про цинк не знаю
Что про Д ?
Пи Пи Пилюля• вчера в 19:37
Ответ дляСумка з негодою
А как должно помочь ?
Я так поняла это навсегда.
Воно то навсігда, просто може швидко прогресувати, а може зупинитись. Це я в загальному, про вітаміни нічого не знаю. Але сьогодні ендокринолог мені радила поздавать аналізи.
Сокодавка ще та• вчера в 19:38
Ответ дляСумка з негодою
Что про Д ?
Вітамін д визиває каміння в нирках, тому його прийом може бути небезпечним
Слава Українi• вчера в 19:40
Ответ дляСумка з негодою
Что про Д ?
За границей кроме гормонов ЩЖ обязательно контролируют витамин Д и назначают его при необходимости. Но при этом граничные показатели т3, т4 и ттг считаются нормальными и не корректируются
Сумка з негодою• вчера в 19:42
Ответ дляСлава Українi
В Украине так же
Сумка з негодою• вчера в 19:43
Ответ дляСокодавка ще та
Ужас :(
А я его глушу можно сказать беспрерывно :(
Слава Українi• вчера в 19:44
Ответ дляСумка з негодою
В Украине так же
Ну у меня когда ттг был на границе максимума увеличили дозу эутирокса.
Я така бойова• вчера в 19:45
Вживання вітаміну Д мені особисто допомагає почуватися більш енергійною. Але у мене аіт+ гіпо, тому до селену і Д ще тироксин. Все в комплексі витягнуло зі стану «варений помідор» до адекватної жінки.
Борисфенка• вчера в 19:46
Не знаю, не пробувала.
Без великої потреби нічого не пью, щеплення не роблю.
Аутоімунні захворювання непередбачувані, краще не чіпати.
Сумка з негодою• вчера в 19:50
Ответ дляСокодавка ще та
Та ніяк, про Д давно є нові дослідження
Про цинк не знаю
Селен насколько я помню может вызывать онкозаболевания..
БолеИменее
• вчера в 19:51
Ответ дляСлава Українi
Справа в тому, що показники гормонів в межах норми, а антитіла сильно завищені
Слава Українi• вчера в 19:52
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, не пробувала.
АИТ появляется вдруг, от страсса, например. И если его не чипати сильно ухудшается качество жизни
БолеИменее
• вчера в 19:53
Ответ дляСлава Українi
У мене діагноз з 15 років. Стрес? Та хз, вже не пам´ятаю, чи був тоді.
Борисфенка• вчера в 19:55
Ответ дляСлава Українi
Не знаю, коли він з´явився, зробила аналізи років в 40, АТПО 3000.
Лікарі нічого не прописують, живу собі.
Щитовидна дирява, але видаляти не бачу сенсу.
Лікарі нічого не прописують, живу собі.
БолеИменее
• вчера в 19:55
Ответ дляЯ така бойова
Зайвої ваги не маєте?
4есотка• вчера в 20:09
Витамин д нужно принимать с к2 чтоб не было кальцинатов в органах, особенно если дозировки больше 2000. Йод нельзя при аит, можно селен.
Слава Українi• вчера в 20:13
Ответ дляБорисфенка
Лікарі нічого не прописують, живу собі.
Правильно, повышенные антитела как у вас никто не лечит. Там должны быть другие еще отклонения и симптомы, которые нельзя не заметить. Например я заснула в парикмахерской, просто отключилась когда меня сушили феном. Мне постоянно хотелось спать , лицо отекшее, как будто я бухаю постояяно
Я така бойова• вчера в 20:19
Ответ дляБолеИменее
Зайвої ваги не маєте?
На фоні того, як полетіло все, набрала дуже швидко і це була одна з причин чому я стала досліджувати «що зі мною». Після початку терапії вага нормалізувалася і скинула помаленьку.
Борисфенка• вчера в 20:20
Ответ дляСлава Українi
Також є безліч дрібних симптомів, але з цим просто треба навчитися жити, спокійніше ритм, не геройствувати, берегти себе.
Медицина самоусунулася.
Снежнакомка• вчера в 20:20
Ответ дляСлава Українi
А 3 це багато?П´ю дозу 25 мг.
БолеИменее
• вчера в 20:39
Ответ дляСлава Українi
Лицо не отекшее, но в парикмахерских и на маникюре сплю постоянно
Не вижу причины, чтобы с пользой не провести это время))
Слава Українi• вчера в 20:41
Ответ дляБолеИменее
Ну отключиться на работе не хотелось бы. Это не приятный сон, это просто ходишь как овощ. Плюс влияет на гинекологию
Слава Українi• вчера в 20:43
Ответ дляБолеИменее
Стресс может быть в любом возрасте. Но я почувствовала эти ухудшения конкретно и знаю от чего.
После 18• вчера в 21:56
Ответ дляСлава Українi
У меня они граничные, я в украине, и мне ничего не делают и никаких таблеток не выписывают, хотя по сути есть еще куча объективных жалоб и нужно что-то делать.