МУСЯкомарова• 29 января в 20:36
P.Diddy зізнався у вбивстві 2Pac
⚡️Пі Дідді зізнався у вбивстві Тупака, — New York Post
Стів Отіс, який подав позов проти Пі Дідді, заявив, що під час роботи в чоловічому ескорті в 2012 році репер накачав його наркотиками і зґвалтував.
Потім, за словами Отіса, Пі Дідді погрожував йому, вимагаючи мовчати про те, що сталося, і заявив: «Якщо я зміг прибрати Тупака, то, як думаєш, що може статися з тобою?»
Як вважаєте, посадять?
КаваЗМолоком• 29 января в 20:37
Так Дидди уже сидит. Тупак - ерунда, по сравнению с компроматом и педофайлами, которые Дидди насобирал на власть имущих.
Алина-1240• 29 января в 20:37
Интересно, а что в эскорте он ожидал?) Чтоб имущество переписали?)
Не гавкаю- но охраняю• 29 января в 20:40
За що посадять за якісь слова?
Вбивство Тупака ніколи не доведуть, хоч всі знають хто це зробив
МУСЯкомарова
• 29 января в 20:41
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну он сидит за привлечение к проституции. Это ничто по сравнению с убийством.
Все буде Україна• 29 января в 20:48
А Вы, автор, думаете, что если я британская королева, то борщ есть не буду?
Все, автор, так и передайте мое признание в Букингемский дворец. Слово в слово
Невгамовна Бу• 29 января в 20:56
Ну если найдут доказательства то может и осудят. А то он сказал, она сказала...
Киця-бриця• вчера в 00:13
Пох
От взагалі байдуже
навіть якби зараз показали відео де трумп з пинью іпуть дітей на пару, я б і не дивилась. Не цікаво
Так все надоїло, слів не вистачає передати
От взагалі байдуже