МУСЯкомарова• 29 января в 20:36

P.Diddy зізнався у вбивстві 2Pac

⚡️Пі Дідді зізнався у вбивстві Тупака, — New York Post

Стів Отіс, який подав позов проти Пі Дідді, заявив, що під час роботи в чоловічому ескорті в 2012 році репер накачав його наркотиками і зґвалтував.

Потім, за словами Отіса, Пі Дідді погрожував йому, вимагаючи мовчати про те, що сталося, і заявив: «Якщо я зміг прибрати Тупака, то, як думаєш, що може статися з тобою?»

Як вважаєте, посадять?
КаваЗМолоком• 29 января в 20:37
Так Дидди уже сидит. Тупак - ерунда, по сравнению с компроматом и педофайлами, которые Дидди насобирал на власть имущих.
Алина-1240• 29 января в 20:37
Интересно, а что в эскорте он ожидал?) Чтоб имущество переписали?)
Зашла на 5минут• 29 января в 20:37
Так он сознался сам или это говорит Стив?
Пухнасті штани• 29 января в 20:39
Во дела
Не гавкаю- но охраняю• 29 января в 20:40
За що посадять за якісь слова?
Вбивство Тупака ніколи не доведуть, хоч всі знають хто це зробив
автор МУСЯкомарова • 29 января в 20:41
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну он сидит за привлечение к проституции. Это ничто по сравнению с убийством.
Страхованная• 29 января в 20:43
Это не признание
Все буде Україна• 29 января в 20:48
А Вы, автор, думаете, что если я британская королева, то борщ есть не буду?
Все, автор, так и передайте мое признание в Букингемский дворец. Слово в слово
Невгамовна Бу• 29 января в 20:56
Ну если найдут доказательства то может и осудят. А то он сказал, она сказала...
Водійка хімарса• 29 января в 20:57
Страшный человек, больной у#бок. Надеюсь, не выпустят
Янгол в камуфляжі• 29 января в 21:28
Тупака жалко, его музыка и сейчас популярна
Киця-бриця• вчера в 00:13
Пох
От взагалі байдуже
навіть якби зараз показали відео де трумп з пинью іпуть дітей на пару, я б і не дивилась. Не цікаво
Так все надоїло, слів не вистачає передати