кураГАЛЯ• Изменено вчера в 21:04

В школах качество знаний учителей английского стало

Лучше? Или как и были они тупицами, так и остались, а это заслуга родителей детей и их денег, которые потрачены на репетиторов и поэтому ребята лет 15 сейчас знают англ гораздо лучше миллениалов и ранних зумеров? Даже, лучше чисто по зуммерам пройтись, все-таки, у меллиниалов условия в образовательном процессе совершенно иные были.
Ну в опросе я разбила два последних пункта, но в подсчете это будет единый параметр.
Важно, отвечая, имеется в виду, что ваш ребенок/вы (кто знает, тут и 15-летние сидят) может читать книги на англ и уверенно общаться на нем, а не просто ‘мой птенчик лучше всех’. И мы не сравниваем преподавание в 80х в условиях холодной войны и сейчас, ок? То есть, мнение о себе 40+-летних людей не подходит. О детях-да.
Спс
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
Да-преподыСильнее,чем10летНаза
Нет, деньги родителей форева
Ютуб помог в изучении
Розбещена цяточка• вчера в 21:55
Ответ дляХомо_сапиенс
У меня не сложилось? Я выпускница иняза, преподаватель
Современных детей вижу часто
Для вас ваши дети самые умные, так что объективно вы судить не можете
Не вірю, що випускниця інязу не бачила дітей з рівнем мови В2.Частина ваших одногрупників на момент вступу мала С1, і мала 17 років.
І так, рівень дитини визначає не мама, а сертифікований екзаменатори, навіть декілька. Як підтвердження, видають сертифікат про рівень мови. Письмова частина перевіряється не в Україні, до речі. То що, екзаменатори теж ’тупі’ ?
Хомо_сапиенс• вчера в 21:58
Ответ дляРозбещена цяточка
Так, с1
В інязі мови проходять за нуля, якщо ви не знали
І 17 років це вже не дитина, якщо що
Я вам можу розказати про наших біженців , котрі здали б1 та б2 іспити і ледве слова до купи клеяться. Але ж ви знову не повірите)
Всі ці іспити і всі ці рівні це все дуже і дуже відносно
Розбещена цяточка• вчера в 21:59
Ответ дляАнонимус Я
Ой я в своем местном чате читала про Б2 за 8 месяцев
Моя дитина з нуля вивчила другу мову до рівня В2, підтвердженого сертифікатом Delf, за 12 місяців. Може підтримати розмову на любу задану тему - від новинок у техніці до театра, від історичних подій до дебатів на тему політики. Я навіть за 4 роки у мовному середовищі не змогла наблизитися до такого рівня. Дуже важлива методика викладання.
Розбещена цяточка• вчера в 22:04
Ответ дляХомо_сапиенс
Вы меньше ярлыки вешайте. ’ У нормальных детей’, ’тупые, раз с языками не сложилось’ и т.д.
Я себе не позволяю людей , не склонных к языкам называть тупыми.
Такие дети еденицы
Мы говорим про обычных сереньких среднячков
Так не буває ’середнячків’ у плані мови. Українську ці діти всі опанували? То значить і англійську можуть. Просто їм колосально не пощастило з таким вчителем,як ви.
Хомо_сапиенс• вчера в 22:07
Ответ дляРозбещена цяточка
Шо за маразм ви написали?
Ви настільки далека від цих рівнів і оцінювань, що і не знаєте наскільки колосальна різниця від реальності і сертифікату
Я знаю жінку зБ1 німецькою ні бе ні ме
Бо просто німці зробили стислий курс для біженців
І всі інші іспити то така сама ’галочка’
Розбещена цяточка• вчера в 22:16
Ответ дляХомо_сапиенс
Шо за маразм ви написали?
Я знаю жінку зБ1 німецькою ні бе ні ме
Ви в Україні на який рівень здали мовний іспит? Підозрюю, що ніякий. Інакше б не писали оту дурню.
Не дивно, що навчаючи дітей від 6 років, не спроможні навчити але то ’діти середнячки’ винні, а не ви) хоча ці ж самі діти опанували рідну мову без проблем. І іноземну опанують з адекватним викладачем.
Хомо_сапиенс• вчера в 22:18
Ответ дляРозбещена цяточка
’Діти середнячки’ вас чимось образило? Це звичайні діти
Не всі поліглоти
Живіть далі у своїх ілюзіях, що ваш сертифікат показує рівень знань
Так само як і нмт він показує
І до чого тут рідна мова? Сплели докупи самі не розуміючи нічого
Розбещена цяточка• вчера в 22:21
Ответ дляХомо_сапиенс
Так, с1
І 17 років це вже не дитина, якщо що
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• вчера в 22:24
Ответ дляРозбещена цяточка
Удалено администрацией...
Може, досить уже писати маячню про моє життя , про яке ви не знаєте?
Іспит можна скласти з будь-якої мови. Я вчилась на німецькому відділенні, перша німецька. До нас прийшли випускники шкіл, котрі не знали цієї мови взагалі. А складали англійську. Все навчання першої мови відбувається з нуля. Англійську нам викладали вже на високих рівнях, бо вважалось, що її знають усі.
Курси для біженців мене не цікавлять. Я після цих курсів приватно викладаю людям) і повірте, ще ніхто не скаржився
Так що залиште свої здогадки при собі, мамочко
ПуГоФФка• вчера в 22:52
Мені 38, мене з 5 років водили до репетитора англійської мови. Мову я знала і розуміла, читала, але говорити було не на стільки легко як читати і розуміти прочитане. Лише мовна практика у тому середовищі ( за кордоном) дала мені впевненість і поштовх . Дитина знає англійську бо спілкується нею з дитинства, але у звичайній київській школі у другому класі в 2022 році знання однокласників моєї дитини були не кращі ніж знання тих часів коли я ходила в школу. Ті батьки які із садочку водили дитину до репетитора знали набагато краще. Думаю що зараз так само.
Анонимус Я• вчера в 23:23
Ответ дляРозбещена цяточка
Поздравляем с наличием гения
Пухнасті штани• вчера в 23:23
Ответ дляТвоя космішна
Как я могу оценить лучше стало или хуже?
У меня был сильный учитель в 90-х, у дочки в в ее школе тоже. То ей еще есть где практиковать, а у меня многое быстро забылось, потому что я не говорила.
У мене теж був сильний і зараз вона досі викладає, мої однокласники її виділяють що навчила ))