Фрикаделька• вчера в 21:26
Київ продовжує навчання з 2.02.
Київ продовжує навчання з 2.02. Лівий берег,Троєщина,у ваших школах є умови для очного навчання?
У старшого 9 градусів в школі, йдуть з 2 .02 на дистанційку, молодший в іншій школі, там зараз пункт обігріву...про дистанційку мовчать, скоріш за все буде очно...
Як у Вас?
Борода• вчера в 21:30
В нас питали хто прийде з понеділка, я відмовилась як і багато батьків відправляти дітей на наступному тижні, холод, умов не має
Тантрический кекс• вчера в 21:30
Ідуть в школу. Теремки. Особисто у нас опалення не було майже 4 тижні(з 9 січня). Тільки сьогодні ввімкнули, батареї ледве теплі, але дякуємо і за це. Яка в школі температура точно не знаю.
Вапщета• вчера в 21:30
У нас (Теремки) вже тиждень дистанційного і ще тиждень буде також, потім сказали наче виходимо на очне. Але побачимо, опалення то дали, але прогрівається школа дуже повільно
Тантрический кекс• вчера в 21:31
Ответ дляВапщета
Яка школа?
Скоро_вчера• вчера в 21:31
Лівий берег, інший район.
У школі в кабінетах від +15 до +20.
Є світло і вода.
Вдома у одній кімнаті, де я зробила дві плитки з цегли на свічках, від +13 до +15, у решті квартири +9. То мені якраз добре, що підуть у школу.
У школі в кабінетах від +15 до +20.
Є світло і вода.
Злива інформації• вчера в 21:33
Нет. Нам написали, что в в школе температура +12 максимум.Останемся на дистанционке
Крем для арбуза• вчера в 21:45
В школі холодно. Але батьки так жваво голосують за ’очно’, що я так розумію, діти вдома їм сильно набридли і вони готові випхати їх до школи навіть в -25.
Фрикаделька
• вчера в 21:50
Ответ дляКрем для арбуза
І в нас так(((
Голосують більшість за очне. Вчитель взагалі не озвучує які умови на зараз в школі, лише пише -швидше голосуйте,мені потрібно надати інформацію
.
Вдома опалення теж немає. З дітьми виїхали за місто, але якщо буде очно, прийдеться повертатися в холодну квартиру, а попереду -25.
Крем для арбуза• вчера в 21:54
Ответ дляФрикаделька
І в нас так(((
.
В нас вдома опалення є. І дуже не хочеться, щоб дитина в холоді в школі сиділа.
Я погнала• вчера в 22:16
Дарницький, Рембаза.
В школі одне з небагатьох місць де тепло. Сама перевіряла сьогодні. Батареї добре теплі, можна сказати гарячі.
В більшості будинків холодно. Опалення є не у всіх.
Тобто багато дітей в школі будуть грітись.
Але є і але. Світло сьогодні було 2 год на день. В школі темно. Плюс пішки потім підніматись з рюкзаками важкими в кого високі поверхи.
Якщо тривога - в підвалі темно, генератора немає. Чи тепло там - не знаю, не пустили.
Тому я скоріше проти ніж за
Сиджу тихенько• вчера в 22:55
У нас мовчать Теремки, а пару днів мої точно не підуть. Я не впевнена що в школі увесь цей час було опалення і там тепло. У нас як завжди не озвучують температуру в класах, все як завжди, секрет.