ФсеСама• 1 час назад

Чому в нього від віагри встає, а без таблетки ні?

Моєму хлопцеві 27 років. Зі мною в нього взагалі не встає, дивиться порно, те саме, не стоїть від слова взагалі, хоча і збудження і бажання є в нього шалене. Іноді сам по собі встає, але так само швидко падає. Два лікарі після огляду сказали, що з ним все ок, він повністю здоровий, причина психологічна і вона пройде сама по собі, не звертати увагу. По результатам УЗД теж все нормально у нього. Випив віагру саму слабку дозу, все в нього встало через 30 хвилин, стояв, як має бути. Шикарний секс в нас був 4 рази, член твердий, все ідеально. В чому причина може бути і що робити, щоб не пити таблетки? Без віагри в нього і збудження і бажання є, але не встає, якщо рукою буде 10 хвилин мастурбувати, то встане і він зможе кінчити, але без руки ніяк. Двоє лікарів сказали, що він повністю і цілком здоровий, навіть жодних ліків не виписали. В когось можливо таке було з ваших чоловіків, хлопців, і якщо було, що ви робили? Цікавить лише корисна інформація, жарти недоречні
Сон і дрімота• 1 час назад
Потому что гормоны сдохли
60 метрів сметани• 1 час назад
Це ж було вже
Не носив підштанники, тра носити
Бо піська всьо
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Це ж було вже
Не носив підштанники, тра носити
Бо піська всьо
Меньше надо бухать и курить дурь
Коко Шанель• 1 час назад
Автор вы своим хлопцем уже задрали!! Через день ваша тема! Вам же писали, что это на вас не встаёт!
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Меньше надо бухать и курить дурь
Ну це теж, ацетон нюхав чи клей
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Виновата женщина, не член! Согласная я.
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Та може і так, він хоче дрочити і всьо
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Виновата женщина, не член! Согласная я.
Женщіна не віновата, то він не в собі
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Та може і так, він хоче дрочити і всьо
Пусть автор ему дрочет, раз так не встает. Какая разница сам он будет дрочить или женщина?
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Різниця є
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Різниця є
В чем же?
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Вдвоём лучше это делать,в четыре руки!
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Вдвоём лучше это делать,в четыре руки!
Еще и соседку позвать
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
В чем же?
В психоемоційному стані, розслабленості і т.д
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Надуманные проблемы
член стоить або не стоить
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Еще и соседку позвать
Хай палець засовує поглибше
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Надуманные проблемы
член стоить або не стоить
В мене нема члена, то ж хз
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Хай палець засовує поглибше
Хай порно дивиться, може встане
неДоПриличий• 1 час назад
Автор, у моего мужа тоже самое. Почему непонятно. Сначала я списывала на то, что до меня женщины долго не было. А потом просто привыкла. Забеременеть при этом смогла от него.
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Хай порно дивиться, може встане
То ж дивитися, читайте старпост
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ длянеДоПриличий
Гормоны сдулись раньше времени
В рот не ложи• 1 час назад
Как это, возбужден- и не встал? Как вы определили что возбужден?
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
То ж дивитися, читайте старпост
Хай ще дивиться, тока гарне
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ длянеДоПриличий
То ви тільки з віагрою маєте секс?
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
То ви тільки з віагрою маєте секс?
в 27 виагра? в 72 еще понимаю
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Хай ще дивиться, тока гарне
Китайців, це ще і смішно
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Китайців, це ще і смішно
тода вообще впаде назавжди
Большой секретик• 1 час назад
Привык дрочить только. Потому по другому не встаёт. Сейчас такая проблема у молодых не редкость.
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляБольшой секретик
Значит пусть автор ему дрочет, сейчас холодно может потому не встае
Мамзелькіна• 1 час назад
От і виросло покоління чоловіків, які починаючи з підліткового віку вибирали дрочити вдома на порно, замість зустрічатись з реальними дівчатами. Тепер в результаті така печальна ’психологічна причина’.

Далі - більше. Через років 50 дітей хіба в пробірці зможуть зачинати