Ленне-Рейма• 31 января в 15:35

Що таке «грип починається різко»?

Читаю табличку відміннасті грипу і застуди. Пишуть що грип це різко нагрібає - і погано, і гарячка 38-39, і біль і в общем зле; а застуда - це нежить, трохи температури і все плавно.
Так от: різко це впродовж якого часу-то?
І тест коли робити, я купила. Уже вичитала що чекати, бо може хибно негативний вийти.
автор Ленне-Рейма • 01 февраля в 16:06
Ответ дляSo_so
Понятно. У меня наоборот, Рапитус при сухом навязчивом кашле хорошо его снимает.
Ну тоді ще пульмікорт призначили не 0,5 a 0,25. Може того чисто «не вистачило» дози саме пульмікорта. А я все на сироп спихнула

автор Ленне-Рейма • 01 февраля в 16:09
Ответ дляSo_so
Это как я)), я сосудосуживающие, гормоны никогда не использую.
Ну от соплі течуть, калюжа під носом. Явний нежить, я бачу і очі сверблять їй, і прищурєна така ходить, ніс наче і дихає, но неповноцінно. Ну що ще пропонується? Я знаю по собі - евказолін і я знов людина. А тут що ж робити малій - хай ходить і калюжу витирати? Я поки аквамаксом зробила, і від темп дала. Інше ще думаю. Ліки всі нам дали, і іслу, і назонекс і називін чи отривін. Но я як завжди. Телюся
So_so• 01 февраля в 16:10
Ответ дляЛенне-Рейма
Я промываю нос Спарклином и на ночь даю от аллергии, это снимает отек с дых путей.
So_so• 01 февраля в 16:11
Если что, я не считаю свой подход единственно правильным, просто рассказываю.
автор Ленне-Рейма • 01 февраля в 16:12
Ответ дляSo_so
А чим Спатлінк отой відрізняється? Я і не чула. Це теж морська вода якась?
So_so• 01 февраля в 16:14
Ответ дляЛенне-Рейма
Да, с добавкой, которая разжижает сопли, похоже на дезодорант в спрее, нажимаешь и там такая сильная струя. В принципе, ничего особенного.
автор Ленне-Рейма • 01 февраля в 16:18
Ответ дляSo_so
Так отой проспан - він від якого кашлю/при яких діагнозах? Читаю, написано «відхаркувальний»
На огляді було зафіксовано, що бронхи чисті. ЩО саме пропонується відхаркувати просто? Кашель да, є, незначний, і такий, не сухий
So_so• 01 февраля в 16:21
Ответ дляЛенне-Рейма
Я себе представляю, что проспан это просто чтобы смягчать кашель, там написано:
Препарат рослинного походження, містить глікозидні сапоніни, що зумовлюють протикашльову, відхаркувальну, спазмолітичну та протимікробну дію. Знижує в’язкість мокротиння, полегшує його відходження.
Біле пальто• 03 февраля в 13:54
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну 6 годин я вже спостерігаю. А «одразу» це приблизно скільки
у мого сина вчора: зранку жвавий, активний, ніяких скарг і ознак. В 13 годин сказав, що йому холодно, що для нього не типово. в 14 уже 38.3, озноб, активність пропала. ну а потім кожні 4 години збиваємо 39.

Біле пальто• 03 февраля в 13:55
Ответ дляЛипка-прилипка
У доньки ввечері все було добре, зранку 38, кашель і пневмонія на рентгені(десь об 11-00), в обід вже 39,5
а кашель сильний відразу?
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 14:00
Ответ дляБіле пальто
Поняла
Почали терапію?
Біле пальто• 03 февраля в 14:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Поняла
Почали терапію?
ні, тільки симптоматичне лікування, противірусне ніхто не вживає. чоловік також хворіє
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 14:05
Ответ дляБіле пальто
А Агриппу😬
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 14:08
Ответ дляБіле пальто
Треба в перші години починати, І взагалі може як спаде гарячка, нічого не бути (кашлів ітд).
Біле пальто• 03 февраля в 14:16
Ответ дляЛенне-Рейма
можна і не приймати. це як ковід - хтось вакцинувався і при смерті був, а в когось і без цього все добре. так і грип. нам достатньо свого імунітету)
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 14:17
Ответ дляБіле пальто
Це зайві ризики просто.
Так а це у дитини виходить сьогодні другий день?
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 14:21
Ответ дляБіле пальто
У моєї дитини грип був в позатому році, без агріпи. І в минулому з. Позай рік - перебіг я не помню, мені дише було важче що ми були не вжома а впо чорті де. І не могли навіть до лікаря потрапити. Але минуло точно без прям пневмоній. А в тому році просто 2 деі гарячки, 2 дні помірної темп, і все. Це з озельтамівіром.
На грві як зараз, звісно, нічо такого не даю. Просто нурофен тричі довелося. Ну і ніс промиваю і звужую
Липка-прилипка• 03 февраля в 14:25
Ответ дляБіле пальто
а кашель сильний відразу?
Так відразу зранку сильний, настільки сильний, що грудна клітка ще 10-15 хв боліла після кашлю
Біле пальто• 03 февраля в 14:25
Ответ дляЛенне-Рейма
ну от я робила аналіз, яка ж різниця, якщо приймати озельтамівір і не приймати. дослідження показують такий результат.

Біле пальто• 03 февраля в 14:26
тобто, пити препарат, який має доволі часто побічки у виді рвоти та діареї, щоб скоротити хворобу на 0.7 доби? ну таке...
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 15:46
Ответ дляБіле пальто
Ну я на практиці подивилася. Ці дані з таблички не годяться для аналізу. Ну як хтось міг знати скільки триватиме хвороба. І як вона ускладниться. Вони ж могли порівняти дві/сто РІЗНИХ дітей. А у кожного ж індивідуально протікає.
Рвота там так і так буде. Його і приймають одразу так: дали протирвотне, і через 20 хв сам препарат. Бо ригають всі, і дорості, і діти
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 15:49
Ответ дляБіле пальто
Я до того, що є залізобетонні дані, що грип може мати ускладнння на, припустимо, серцевий м‘яз. Ти їх не можеш ніяк помітити. А років через кілька - хопа, якась недостатність. Пожиттєвий прийом препаратів. Інвалідність. А ти і знать не знав що то грип так невжало минув. Це випадрк моїх сусідів по ЖК. У дитини 15 років інвалідність
Біле пальто• 03 февраля в 16:34
Ответ дляЛенне-Рейма
так нема даних, що таміфлю дає захист від ускладнень на серце.
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 16:56
Ответ дляБіле пальто
Грип недолікований/погано лікований, кажу, МОЖЕ дати.
Воно токсичне, недобре, але воно ж спрямоване проти грипу, а не на захист серця! Взагалі треба точно щоб лікар дивився. І дорослого, і дитину. Грип це не жарти насправді😟
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 16:59
Ответ дляSo_so
Коротше кажучі. Що я помітила: соплі - просто жменями. 6 серветок щоб висморкать. І ще немало потім отсосом.
А міг теоретично Проспан таке зробити із секрецією в НОСІ?
Я мабуть його скасовую.
So_so• 03 февраля в 17:01
Ответ дляЛенне-Рейма
Я мабуть його скасовую.
Мог, густую слизь сделал жидкой.
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 17:02
Ответ дляSo_so
Мог, густую слизь сделал жидкой.
Я думаю толку від нього небагато, можга пережить буде без нього.
автор Ленне-Рейма • 03 февраля в 17:03
Ответ дляSo_so
Мог, густую слизь сделал жидкой.
І все. На цьому я нксперименти із сиропами мабуть припиняю. Якщо реально треба щось при кашлі, буду вибагати щось конкретне, а ге травки муравки. Я краще молоко тепле дам. А коаще воду.
Біле пальто• 04 февраля в 11:00
Ответ дляЛенне-Рейма
скажіть, ви від коронавірусу вакцинувались? от просто цікаво.
ну і ще, якщо в мене дитина на будь-який потужний вірус температурить 2 доби, сильно, а потім все нормально, то навіщо мені його мучити якоюсь гидотою, яку він не може нормально пити?
автор Ленне-Рейма • 04 февраля в 11:34
Ответ дляБіле пальто
Від ковіду ні, від грипу ще теж ні. Бо їх , вакцин, нема ніколи. Дитину спробувада від грипу вакцинувати цього року, але ясно ж - не вийшло, одну дозу ввела (а первинно - кажуть дві треба) а другої вже не було потім.
Я ж не переконую. Просто грип це рулетка. Раз понесе, раз - не факт. 5 нещасних таблеток я ж думаю що нічого із печінкою не зроблять. Тим більше я ж сподіваюся грип не щороку буде хапаться.
Я зупинилася на такій схемі: температура->тест на грип.
А далі якщо грип - то озельтамівір плюс лікар плюс симптоматично, і навіть можливо плюс ЗАК і ЦРБ на 4й день десь;
якщо грві - просто симптоматично. Лікар уже якщо щось «не те» в перебігу.