Секс-Бомба• вчера в 01:29
Метро в Києві вчора- дивна історія
⚡️Рятувальники ДСНС евакуювали 481 людину після відключення світла в метро
Деякі потяги метрополітену стали просто в тунелях між станціями. Зокрема, один за 100 метрів від «Вокзальної», а інший — за 1 км від станції «Видубичі».
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Ну шо не так?• вчера в 01:56
Ответ дляМию чакри щоденно
а як ви метри порахували?
В гуглі подивилась глибину станції.
Мию чакри щоденно• вчера в 01:56
Ответ дляНу шо не так?
В гуглі подивилась глибину станції.
А, я вже думала що телефон якось вимірює
Ну шо не так?• вчера в 01:59
Ответ дляМию чакри щоденно
Та ні. Там писали найглибша Арсенальна( це я знала) я полізла дивитись глибину Печерської і заодно Палац Спорту. Мені сьогодні здавалось, що я ніколи не дійду наверх) але складність була, що люди ззаду йшли і ти теж мав іти.
Сегодня я не я• вчера в 02:00
Ответ дляНу шо не так?
Ну це були в тих вагонах, які зупинились в тунелі.
Я понимаю, но все равно что-то не то.
Не может быть такое малое количество людей. 52 станции. Это они хотят сказать, что на каждой зашло +/- 9 человек?
Ну шо не так?• вчера в 02:01
Ответ дляСегодня я не я
Я понимаю, но все равно что-то не то.
Так в тунелі застрягло декілька поїздів, всі інші були на станції.
Мию чакри щоденно• вчера в 02:01
Ответ дляНу шо не так?
Розумію і співчуваю)
В мене донька на Арсенальній і під час тривоги вони туди спускаються-піднімаються. Пішки.
То я наслухалась що вона думає про ту станцію, коли не працюють ескалатори
Марафетчица• вчера в 02:02
Ответ дляСекс-Бомба
Поясню чому дивна- напруга почала падати вже за 15 хвилин до того, як всі потяги зупинились і це було видно по тому, як світло на ескалаторах почало блимати і тухнути.Чому не можна було одразу внятно і чітко об´явити про надзвичайний стан і хоча б запропонувати пересісти на інші види транспорти?Зато протримали людей в тунелі і ледь чутно об´явили що рух поїздів призупинено.
Мабуть тому, що не ваша зміна була, авжеж? Ви б розрулили цю ситуацію вчасно, впевнена!
Ну шо не так?• вчера в 02:03
Ответ дляМию чакри щоденно
Розумію і співчуваю)
Я чесно не уявляю, щоб було в будній і годину пік.
Котя_люлю• вчера в 02:03
Ответ дляСекс-Бомба
Не понятно вообще каких еще ждать сюрпризов и армагедонов, зная при этом что все промолчат и сделают вид, что так и нужно.
Любых. Вот абсолютно любых. И все будут молчать и дальше, надеясь что кто-то начнет действовать.
ВільнаНазавжди• вчера в 02:05
Ответ дляСегодня я не я
481 человек в вагонах Киева в 11 утра?
Даже для субботы это бред полный.
Скорее всего это только те, кто в тоннеле были. Остальные составы доьянули до станций. Мои предположения.
Ну шо не так?• вчера в 02:05
Ответ дляМарафетчица
Ну хоча б на підйом повинна була бути якась напруга для екстренних випадків. Там були і діти і старі і вагітні.
Марафетчица• вчера в 02:08
Ответ дляНу шо не так?
Яка? Ви розумієте, що ’пропало все’? Абсолютно
Ну шо не так?• вчера в 02:09
Ответ дляМарафетчица
Я розумію, що 4 роки війна і можна було якось підготуватися до таких ситуацій.
Секс-Бомба
• вчера в 02:11
Ответ дляМарафетчица
Я як раз цю ситуацію для своєї мами вчасно і розрулила, тому що підсвідомо завжди чекаю підвох , мені шкода стало інших безпорадних людей, яких я побачила в метро і на яких всім похрін з персоналом метро включно.
Щастя-здоровля• вчера в 02:30
Ответ дляНу шо не так?
Ага. Я ледь коні не відкинула, поки долізла на екскалаторі м Палац Спорту. Добре, що не наПечерській, там би точно Богу душу віддала.
уявляю, хто на Арсенальній застряг
Котя_люлю• вчера в 02:31
Ответ дляНу шо не так?
😅😅😅 рассмешили
Котя_люлю• вчера в 02:43
Ответ дляМарафетчица
Должны были хотя бы минимально подготовиться.
К таким ситуациям в том числе. Проблемы с электроэнергией это уже не форс-мажор, а, извините, норма. За это время хотя бы для глубоких станций метро можно было закупить и установить генераторы. Потому что есть люди, которые физически не могут подняться сами: беременные, мамы/папы с маленькими детьми, пенсионеры, люди с инвалидностью
Молчунья• вчера в 02:44
Я підозрою, перепади напруги зараз стаються весь час. І невідомо, до чого призводить.
Неможливо виганяти всіх пасажирів метро щоразу.
Секс-Бомба
• вчера в 02:46
Ответ дляМолчунья
Чому завжди ці крайнощі?Виганяти і проінформувати це різні речі.
Молчунья• вчера в 02:48
Ответ дляСекс-Бомба
і ваша мама би вискочила? Ми такі звиклі до всякого треша, що ніхто би і вухом не повів
Секс-Бомба
• вчера в 02:50
Ответ дляМолчунья
Це вже інше питання.Якщо звикли до трешу, тоді можна і з тунеля з рятувальниками вибиратись це ж така буденна річ
Молчунья• вчера в 02:52
Ответ дляСекс-Бомба
Та ні, це страшно і важко, як, зрештою, ми і живемо
Марафетчица• вчера в 02:53
Ответ дляКотя_люлю
До таких масштабних аварій приготуватися неможливо. Це форс мажор. В будь якій країні.
Ми не знаємо, по чому ще вирішать бити кацапи.
Що купувати нам далі? Генератори? Воду? Зерно? Човни? Пальне?
Котя_люлю• вчера в 02:56
Ответ дляМарафетчица
Никто не говорит «подготовиться ко всему».
Речь о базовых, повторяющихся сценариях. Проблемы с электроэнергией для нас это не разовый форс-мажор, а системный риск уже несколько лет подряд. Генераторы для глубоких станций метро это не «вода, зерно и лодки», а элементарная доступность и безопасность для людей, которые физически не могут подняться пешком. В любой стране есть критическая инфраструктура с резервами именно для таких случаев. Если мы каждый раз называем это форс-мажором, то это уже не форс-мажор, а отсутствие планирования.
Відкушу все що стирчить• вчера в 02:56
Ответ дляНу шо не так?
Мені теж 50+ Хллпці обганяли і сміються: тьтя, вам погано? А в мене коліна трусяться, серце ледь не вискочить і позаду чимало людей, дуже не постоїш. Цей день я точно запам ятаю.
Вот почему не пересидеть было на лавочке внизу, почему все поперлись на выход. Вот наш менталитет бежать как белка в колесе куда-то вечно, тем более вы уже не молодая. Я так бегала до 30 лет, потом все, нет, мне здоровье важнее, я лучше опоздаю, но бежать никуда не буду
Молчавочка• вчера в 02:57
Ответ дляНу шо не так?
Я місяць назад йшла на Арсенальній. Один прольот. Бачила сімейну пару з двома дітьми, одне в візку як немовля до рочку, друге таке що тільки на руках нести бо роки три і оцей теплий одяг скутує рухи. Ото важко.
Марафетчица• вчера в 03:06
Ответ дляКотя_люлю
Скільки разів вже так зупинялося метро і людей евакуйовували з нього?
І правильно пишуть, якого біса бігти одразу наверх всім вагітним дітям і бабусям?
Котя_люлю• вчера в 03:09
Ответ дляМарафетчица
Если система каждый раз работает «на авось», вопрос не в количестве остановок метро, а в отсутствии резервных сценариев. В целом, тогда можно списывать на «форс-мажор» что угодно.Да-да, всё это «форс-мажор». И вечные блэкауты, и отсутствие отопления, и воды, и прочее уже четвёртый год подряд. Очень удобное слово: отлично заменяет подготовку, ответственность, реальные действия и выводы.
Котя_люлю• вчера в 03:10
Ответ дляМарафетчица
Пфф метро остановилось в 10 с чем-то утра. А работу восстановили когда? Надо было полдня сидеть и ждать?