Бадабум• 1 час назад

Есть ли нормальные бюджетные способы утеплить входную дверь, чтобы не тянуло

лучше всего уплотнитель, порог, шторка?
Котогосподиня• 1 час назад
Найлегше - приклеїти поролонову ленту на липучці. Дешево і ефективно.
Свекруховна• 1 час назад
Повесить что-то тяжёлое и плотное перед дверью. Ватное одеяло, брезент, плотную ковровую дорожку. Так, чтобы прям на полу лежало.
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Штору из одеяла
Слобожаночка• 32 минуты назад
Ответ дляКотогосподиня
І заклинить двері
Котогосподиня• 30 минут назад
Ответ дляСлобожаночка
І заклинить двері
Чесно, не уявляю, як це можливо, але може у Вас інший досвід.
Слобожаночка• 27 минут назад
Ответ дляКотогосподиня
Одна сторона дверей висить на петлях, інша- на язичкові. Якщо йде зміщення і двері починають висіти на ригелях, бо там добавився якийсь паролон і тд. То замок може заклинити і вуаля.
Тому неправильно ще нажимати ручку, поки двері закриті на замок, в моїх дверях зроблено так, що ручка не нажимається, якщо замок зачинений.
Котогосподиня• 15 минут назад
Ответ дляСлобожаночка
На язичкові двері не висять. Опора в нормальному випадку іде саме на петлі, а двері працюють як консоль. Жодний замок не витримав би довгої роботи, якби передбачалося, що язичок має тримати вагу.