Біле пальто• вчера в 09:32
От вам мої пиріжки- негритосики))) але смачнющі - капєц
особливо коли трішки постояли. Смакота нереальна, дякую вам дівчатка за ваші вчорашні поради.
Сьогодні знову спечу вже нормальних, вже знаю як це зробити щоб гарно получились))
Аноним_1857• вчера в 10:42
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А раніше писала що 12 у Львові. Де інші поділися?
Так она раньше писала много чего, потом в зависимости от темы меняла данные
Біле пальто
• вчера в 10:42
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В коментарях у всіх темах, пані Юлія.
Вас я бачу не на жарт накриває тема про пиріжки
я не Юлія.
Разгуляшка• вчера в 10:44
Ответ дляНовопоштинская
Якби срач був олімпійським видом спорту, то українці посрались би зимовим чи літнім
Нью европейска/американка? Освойте наконец язык новой дислокации и их форумы, и там увидите чемпионов.
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:46
Ответ дляБіле пальто
я не Юлія.
І не love-love? І не в США зараз?
Гл. Амурная• вчера в 10:46
Ответ дляБіле пальто
Чесно, я не уявляю.
Ну згоріли пиріжки і згоріли, я ж не заперечую , але відверто це не критично і вони смачні, а чого в людей це викликає стільки злості - дуже цікаво.
Та тут більшість невдоволені життям злі тьотки
Таке собі токсичне середовище 😁
Не виправдовуюсь• вчера в 10:47
Ответ дляпобольшомусекретику
Как они могут быть вкусными? Это что-то из рецептов Высоцкой ’а у нас такие сырники любят’?
Ну не нравится - не ешьте.
Біле пальто
• вчера в 10:47
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І не love-love? І не в США зараз?
У вас параноя?
Аноним_1857• вчера в 10:47
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І не love-love? І не в США зараз?
Конечно же она
Разгуляшка• вчера в 10:48
Ответ длявкрации
Ой,автор,не реагируйте . Просто злость на жизнь сюда приходят некоторые выливать
Жалко таких. Сразу видно,что неудовлетворённый жизнью,злые.Представляете как им с их негативом жить?)
Как показывает тема, злые как раз любительницы вот так приготовленного.
А назвать сгоревшие пирожки сгоревшими, это не злость, это констатировать факт.
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:48
Ответ дляБіле пальто
У вас параноя?
А який час на вашому фото з пиріжками?
Біле пальто
• вчера в 10:49
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А який час на вашому фото з пиріжками?
І?
Аноним_1857• вчера в 10:49
Ответ дляпобольшомусекретику
По сравнению с предыдущим шедевром автора, эти пирожки ничего такие
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3808123
Последний вагон• вчера в 10:49
Ответ дляКукусики
Для першого разу норм.
Трохи пережарили, але будете тепер знати, що так не треба, до золотистого кольору, і по бокам білі, мабуть плотно поклали в сковорідку.
А краще, думаю, у фрітюрі, тільки потім на паперове полотенце викласти на пару хвилин.
Не виправдовуюсь• вчера в 10:49
Ответ дляБіле пальто
Картопля, цибуля, бекон і гриби
Фу, какая гадость. Аж слюнями чуть не подавилась.
А я с капусточкой делала. Но у меня бледные ваших.
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:49
Ответ дляБіле пальто
І?
А. А чоловіка свого ви теж негритосиком ласкаво називаєте?
Аноним_1857• вчера в 10:50
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А який час на вашому фото з пиріжками?
Сейчас опять начнет строить из себя не особо умную и говорить о себе в третьем лице
Аноним_1857• вчера в 10:50
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Біле пальто
• вчера в 10:50
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У вас фото пиріжків викликає загострення?
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:52
Ответ дляБіле пальто
То що, чоловіку сподобалися пиріжки ваші?
Біле пальто
• вчера в 10:52
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви не відповіли на моє запитання
Жена_КотораяСтена• вчера в 10:53
Ответ дляБіле пальто
Ви не відповіли на моє запитання
Яке саме?
Патика-мотика• вчера в 10:54
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І не love-love? І не в США зараз?
Та она конечно )) всегда вопросом на вопрос отвечает ))
Гл. Амурная• вчера в 10:54
Ответ дляРазгуляшка
Автор і сама каже що вона їх пересмажила, їй ваша констатація факту не впиралась
Людина поділилась першими в житті пиріжками які зробила, які не які, а вони вийшли
А тут налетіли майстрині на всі руки, любительниці самоствердитись обісравши когось
Біле пальто
• вчера в 10:56
Ответ дляГл. Амурная
Цікаво, про що тут можна створювати теми?
Разгуляшка• вчера в 10:57
Ответ дляПоследний вагон
Ну, не знаю про які общаги мова, студентські чи що? Тоді, молодь купує пиріжки , фіг там в общазі зготовиш.Це мадам з епохи розвиненого комунізму 60- 70х , мабуть. Трущоби зі спільною кухнею, туалетом і душовою.
Автор просто показала свої перші пиріжки ( до речі, дріжжові не найлегші). Але у кожного свої асоціації в голові.
Хай це і не одне із блюд здорового харчування, але , якщо молоді і здорові , і не часто готувати , то чому б ні?
Удалено администрацией...
Біле пальто
• вчера в 10:57
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Гл. Амурная• вчера в 10:58
Ответ дляБіле пальто
Та тут обісруть навіть саму невинну тему😁
Последний вагон• вчера в 11:01
Ответ дляМотористка
Ой, я обожаю все черное
Нуарні чи готичні пиріжки?