Трахтибидох• сегодня в 10:33
Все таки какой кайф частный дом. Не зависшь ни от кого и ни от чего
Хорошо,что я тот скворечник не купила.Муж хотел квартиру.А я купила ДОМ
Гарачий Чокалад• сегодня в 10:54
Ответ дляКопирайторша
Ага, і сам все розгрібаєш-сніг, вигрібну яму, ремонт даху, поломки паркану/ доріжку, рослин, листя прибрати, газон покосити клумби доглянути
Ви всерівно за прибудинкові кожен місяць сплачуєте, за ці гроші можна наймати людину
Сусідка зверху• сегодня в 10:54
Ответ дляКошкинДом
И от кого вы не зависите? Генератор только и успеваете заправлять? Вчера на заправке наблюдала людей с канистрами, сама живу в частном секторе. А, Вы сейчас скажете, что у вас панели, вы топливо не покупаете
Ну в будинку його можна встановити. А в квартирі?
13чудоСВЕТА• сегодня в 10:54
Ответ дляКопирайторша
Звісно. Просто не треба романтизувати приватний будинок, що купив і все. Купа роботи біля нього. Типу як зараз кажуть купи хату в селі і буде щастя.
Моя мама живе в селі - 76 років їй
В неї тепло і пиріжки пече. Обслуговує сама всю зиму все. В квартирі вона б просто замерзла
Кнопкотиць• сегодня в 10:55
Мовний та політичний срач став другорядним, тепер плавненько всі переходимо на дебати Будинок - Квартира.
Ура, товаріщі! Сезон ’Доведи,що твоя хата краща’ - розпочато
Копирайторша• сегодня в 10:55
Ответ дляХвець-тець
Не дорожче, ніж квартира
Дешевше аніж трошки в Києві по зомісячним платам. Але через те що купа роботи по ділянці і або робиш сам, або платиш гроші найманим людям-виходить дорожче. Газон косити влітку треба щотижня чи хоча б 1р/2 тиж, підсіяти удобрити, обробити від шкідників. Обрізка дерев, шось красити, лагодити. Не вийде прийти з роботи і лежати на дивані, як у квартирі.
Червона ікорка• сегодня в 10:55
Ответ дляГарачий Чокалад
Сонячні панелі, скважина, камін і ось майже автономія
Тільки скважина і труби часто підмерзають при -20, до кабміну дрова потрібно купувати і десь їх складати, сміття після дров купа. Ну і зимою в 7 ранку потрібно сніг до гаража відкривати і потім від гаража до воріт щоб проїхати теж . Влітку сусід мангала палить і ти незалежно вікна не можеш відкрити , бо увесь дим в будинок йде. Повна незалежність
13чудоСВЕТА• сегодня в 10:56
Ответ дляКопирайторша
Лежати на дивані, поки не замерзнеш 😂
Диви яка я пава!• сегодня в 10:56
Ответ дляКошкинДом
Просто инвертор- это не энергетическая независимость, у нас он есть, при длительных отключениях он становится бесполезным. Вода от города, насос не нужен, отопление - газ, но для него тоже нужно электричество. Получается, что кроме генератора или панелей вариантов нет. Ну а топить печку - это не энергетическая независимость на мой скромный взгляд
Почему ві думаете, что для воді насос не нужен?
Сусідка зверху• сегодня в 10:56
Ответ дляКопирайторша
Ну я, наприклад, люблю в цьому копирсатись. Особливо в землі. Але і паркани фарбую з задоволенням. Люди різні. І більшість не любить жити в квартирах, просто не знає про це
Ласковая_львица• сегодня в 10:58
Ответ дляМеряю линейкой
У нас в доме 4 мощные батареи стоят, которые тянут дом 200 кв. Генератор тоже есть, но стоит без дела
А что это за батареи ?
Копирайторша• сегодня в 10:58
Ответ дляКошкинДом
А в квартирі навіть генератор поставити нема як, тому багато хто й сидить в +10
Трахтибидох
• сегодня в 11:01
Ответ дляКуда ж без меня
Да для срача эту тему автор выбросила
Обычный тролль
Ну да.Все мы тролли с частного сектора
Сусідка зверху• сегодня в 11:01
Ответ дляЧервона ікорка
Набагато дорожче. А про міфічну незалежність смішно читати.
Чому міфічну? Дорого, звісно, але цілком можливо.
Налогообложу• сегодня в 11:01
Ответ длямегамоСГ
Колодец и дырка в огороде вместо туалета для самых независимых!
Как бы вы не позавидовали людям, которые могут в туалет сходить, пусть даже в огороде.
Трахтибидох
• сегодня в 11:01
Ответ дляТрохи злякана
И я довольна. Какие ямы. У нас канализация центральная. К котлу инвенторы с аккумуляторами. Тепло всегда. Горячая вода и газ.
КошкинДом• сегодня в 11:01
Ответ дляДиви яка я пава!
Я говорю конкретно о себе. У нас насос подкачивает на второй этаж, но нет скважины, вода городская у нас.
И по факту, от автора ни единого комментария конкретно о том, как они обеспечены теплом, светом и водой автономно
Трахтибидох
• сегодня в 11:02
Ответ дляМerida
Я уже жду , не могу, когда наконец переедем в дом
Трахтибидох
• сегодня в 11:03
Ответ дляМеряю линейкой
И у нас так.Генератор раз в пятилетку запускаем
Копирайторша• сегодня в 11:03
Ответ дляКошкинДом
Дивлячись який будинок. В нас на кв є насос на опалення та подачу води, тобто електрики нема, насоси не працюють.
Наявність газу так, зараз багатьох виручає.
Хвець-тець• сегодня в 11:04
Ответ дляЧервона ікорка
Комунальні платежі у нас за наші 145 квадратів будинку, як за квартиру в 50 квадратів. І так, є незалежність, бо навіть якщо взагалі не буде електрики, в нас вона буде хоча б мінімальному необхідному об´ємі.
КошкинДом• сегодня в 11:04
Ответ дляТрахтибидох
Вы почитали ответы и придумали быстро сценарий вашей энергетической независимости? 😅😂
Кіна не буде• сегодня в 11:04
Ответ дляТрахтибидох
Кроме генератора и панелей есть еще способы автономности
динамомашина?
мимАпроходила• сегодня в 11:04
Ой не. Мне детства в доме хватило. Воды горячей централизованной не было, бойлер (что такое принять ванную мы знали раз в пару мес.когда ездили к бабушке в квартиру). Пробки вечно выбивало, чуть что. Холод и сырость, батареи всю зиму еле-еле теплые. Порывы каждую зиму труб. Для меня это ужасные воспоминания. Хотя я понимаю что нормальный дом - это не то, что описала. Но сейчас если дом - то только котел и прочее прочее
Диви яка я пава!• сегодня в 11:04
Ответ дляКопирайторша
С чего ві взяли,что у всех есть газоні и деревья.
Трахтибидох
• сегодня в 11:05
Ответ для13чудоСВЕТА
Моя мама живе в селі - 76 років їй
Кнопкотиць• сегодня в 11:05
Ответ дляТрахтибидох
Ну да.Все мы тролли с частного сектора
Чого це тролі? Де ви це прочитали?
Ви просто вирішили розгорнуту новий фрон на форумі.
Сусідка зверху• сегодня в 11:05
Ответ дляКнопкотиць
Що там доводити? Я не страждаю від того, що треба сніг чистити чи грядки копати, люблю цю роботу. Рада відсутності сусідів ’за стіною’, за парканом все ж трохи краще. Моя сестра все, що з землею пов´язано, терпіти не може. Їй в квартирі чудово. Про що тут сперечатись? Що скрізь свої переваги в недоліки в те, що одному недолік, іншому - перевага
На паровозе• сегодня в 11:05
Ответ дляДаха-сваха
Які старі? Люди, нові технології існують.
Порекомендуйте, будь ласка! Теж цікавлюся цим питанням