БезникаЯ• 01 февраля в 11:21

Как получить кешбек от налоговой за оплату обучения?

Может кто то знает алгоритм, куда точно обращаться, какие документы нужны? В интернете четкого ответа не нашла
Карапулька• 02 февраля в 06:25
Зараз у більшості банків є така послуга ’ довідка про доходи для заповнення декларації’ Щоб не забути про всі свої доходи, можете отримати таку довідку через онлайн-банкінг, і в податковій у чергах не стояти.

Це я про те, щоб не забути всі доходи в Україні. Те, що за межами, то потрібно згадувати самим. Якщо є договір між країнами, то можуть і перевірити.

Планшетница• 10 февраля в 21:09
Автор договір на вас, квитанції на вас, 1дф ваше + паспорт( якщо пластик то з дії роздрукуйте прописку)+ код.Дитини св про народження.Йдете в любий ЦОП і подаєте документи, там заповните декларацію. Береться вся сплата за 2025 рік, навіть якщо ви заплатили за 4 роки навчання наперед.
Мама фіфті цента• 15 февраля в 09:17
Ответ дляКарапулька
Це називається ’ податкова знижка на навчання’. Якщо той, хто сплачує за навчання, працює і сплачує податки
А если за ребёнка платишь, есть налоговая льгота?
ИграйМойГормон• 15 февраля в 13:50
Ответ дляМама фіфті цента
Ну как бы в Украине редко кто из детей в 17 лет работает и может оплатить обучение
Да, это ’скидка’ больше для родителей.
В договоре с вузом вы должны быть прописаны как плательщик и соответственно вы должны оплатить квитанции