Братья Капли• Изменено 02 февраля в 14:24

Лід, падіння, суд, шеймінг. Чи могло б таке бути в Європі?

Літня людина впала на геть необробленій ділянці тротуару, перелом шийки стегна. Рідні через групи району шукали свідків події, щоб подати до суду на балансоутримувача (комунальників), чия бездіяльність привела до інвалідізації людини. Їх ледь не сжерли коментарями ’а чого це ваша пенсіонерка лізла на той лід, сама винна’, ’це вас посадити треба за неналежний догляд за бабкою’, ’а комунальників вам не шкода?’ і таке інше.
Чи можлива така реакція суспільства наприклад в Німеччині? Польщі? Данії? Щоб свої своїх шеймили та жерли за те, що вони хочуть скористатися своїм законним правом на правосуддя?
Борисфенка• 02 февраля в 14:56
Ответ дляБратья Капли
За це комунальники не відповідальні. А за благоустрій прибудинкових територій та їхній стан - відповідальні.
Ок, я буду суддя. Є двір на Оболоні, один двірник, два тижні морозів, там намерз лід хвилями, зверху сипонуло снігом і знову замерзло. Двірник неспішно щось довбає біля першого під´їзду, до вечора може добереться до 4-го під´їзду, а може й ні, на завтра залишив. Солі не завезли, бо війна, пісок не возять, бо кар´єр закрили/затопило/розбомбило.
автор Братья Капли • 02 февраля в 14:57
Ответ дляБорисфенка
Люди, які ходять в ожеледицю, лізуть на Еверест і стрибають з парашутами, мають розуміти цінність власного життя і цілісність кісток, особливо після 70 років.
Чого лізти в таке нещастя на вулицю? Щоб дітям було чим займатися, по лікарнях бігати і ще й по судах?
Це не Еверест, не зимова рибалка на льоду. Ми обговорюємо звичайний побутовий випадок, коли людина нічого не порушуючи (ані комендантську годину, ані вказівки ДСНС), вийшла на вулицю в межах свого будинку, за утримання якого вона щомісячно сплачує гроші.
Борисфенка• 02 февраля в 14:57
Ответ дляРадостина
То есть бабуля не может уже и в торговый центр зайти себе купить еды на НГ? Как раз в торговых центрах есть супермаркеты.
Можно в ТЦ ходить только вам и вашему сыночке.
Какая же лютая мразь.
Може, але краще, щоб це зробили її діти чи з ними ж і піти. Бо бабусі падають на рівному місці.
МУСЯкомарова• 02 февраля в 14:59
Ответ дляБорисфенка
Ніхто не довбає. Бере пісок і сипе. 4 дні сипати буде?
автор Братья Капли • 02 февраля в 14:58
Ответ дляМуууумие
А кого вы конкретно имеете ввиду? Куча ЖЕКов уже не существует, дворников или нет или мало. Сейчас почти везде ОСББ.
Як це не існує? Кожен клаптик землі до когось приписаний. В конкретно цьому випадку за цю ділянку відповідає ЖЕД району
Муууумие• 02 февраля в 14:58
Ответ дляБратья Капли
Ну вот так, молча. Если в доме создано ОСББ, то ЖЕК за него не отвечает.
Василина Семеніч• 02 февраля в 14:58
Ответ дляБратья Капли
Вас хто небудь буде захищати, казати що той Ієгова сам винний, що по тротуару йшов? Чи таки суспільство буде на його боці?
Як вам європейський підхід ? Подобається?
Указка• 02 февраля в 15:00
Ответ дляМуууумие
Значит , отвечает ОСББ .
Гигиенишвили• 02 февраля в 15:00
Щодо реакції суспільства в Європі, ну таке, вони занадто закриті і не занадто емпатичні. Там все працює по закону. Ніхто революцію піднімати не буде, але і лізти в розбірки самадура, чи не сама, теж не буде.
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:00
Ответ дляБорисфенка
І що? Це якось виправдовує?
Самохвалова• 02 февраля в 15:01
В Харькове настолько хреновые дворники, что их там каждого второго судить надо и давать лет 5.
Трижды падала на льду лично я, копчиком, на ногу и на спину
Эти гниды только насчитывали неизвестно за что, а мусор не убирали, и песком не посыпали никогда или чуть чуть.
Муууумие• 02 февраля в 15:02
Ответ дляБратья Капли
І що? Це якось виправдовує?
Автор, а кто перед вами должен оправдываться? Ну реально?
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:02
Ответ дляМуууумие
Значить там відповідальне ОСББ та судитися будуть з ними. Нічийної землі в Києві немає
Почемучка• 02 февраля в 15:03
Ответ дляБратья Капли
І що? Це якось виправдовує?
Автор, и кстати, в Европе такое есть. Там цигане таким промышляют. Найти нечищенный кусок тротуара и там завалиться театрально. Ну понятно, что за такое их НЕ лепестками роз осыпают владельцы придомовой территории .
Самохвалова• 02 февраля в 15:03
Ответ дляКастрюлька
я не понимаю пенсионеров, которые идут по такой погоде черти куда, или едут в 6 утра на первых трамваях. Делать им больше нечего.... Родители пенсионеры, мама сидит дома по такой погоде, заказываю доставку на дом. Она и сама понимает, что это опасно выходить в ее возрасте.
Падают и мамы что вышли за памперсами и питанием, и дети, и многие вообще.
За что эти твари получают деньги? Если не выполняешь работу, так увольняйся!
Директор Пляжу• 02 февраля в 15:04
Могло бы, там вообще в основном всем плевать.
Могут СМС отправить что сегодня плохая погода, сидите дома
Хвильоватиша• 02 февраля в 15:04
Ответ дляТепличная
Есть соль от обледенения, и да, когда гололед то посыпаешь пару раз в день
На жаль, ця сіль є лише в Епіцентрі - купувати її ніхто не поспішає, бо це ж треба гроші платити.
Наш двірник пісок для посипання тротуару бере просто з підвалу будинку - не знаю, наскільки це законно і безпечно для будинку.
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:04
Ответ дляМуууумие
Мені просто пишуть, що один двірник, солі нема, піску нема, лопати нема, ще там чогось нема. А я питаю - хіба це виправдання? І якщо цього всього нема, то за що тоді нараховується сплата за прибудинкову територію?
Борисфенка• 02 февраля в 15:04
Ответ дляБратья Капли
І що? Це якось виправдовує?
Так, виправдовує. Під час стихійного лиха трапляється що завгодно.
В Одесі восени загинула дівчина, втопилася під час повені. Її рідні також мають звернутися до комунальників, щоб збитки компенсували?
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:05
Ответ дляПочемучка
Якщо вони підуть до суду - суд буде на їхньому боці?
Директор Пляжу• 02 февраля в 15:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В ЕС такое тоже есть, не нужно идеализировать
Когда плохие погодные условия зимой, все что угодно может быть и от страны не зависит
Т вряд-ли что-то докажешь
Краля-Галя• 02 февраля в 15:05
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну в Германии хоть табличку повесят, что в зимнее время не обслуживается участок и на свой страх и риск все. А вот там, где такой таблички нет, там найдутся виновные
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:05
Ответ дляДиректор Пляжу
О! Тобто місцева влада попереджає. Страхує собі сраку.
Директор Пляжу• 02 февраля в 15:06
Ответ дляБратья Капли
Вы никогда ничего не докажите, хорошо надо при явном косяке сможете заставить устранить проблему
автор Братья Капли • 02 февраля в 15:06
Ответ дляБорисфенка
А де було оголошено стихійне лихо?
Почемучка• 02 февраля в 15:06
Ответ дляБратья Капли
Ну то всіх українців теж попередили про ускладнені погодні умови і ’не виходьте на вулиці без нагальної потреби’, якщо що
Директор Пляжу• 02 февраля в 15:07
Ответ дляКраля-Галя
А что это меняет?
Самохвалова• 02 февраля в 15:07
Ответ дляБратья Капли
Там волшебная квитанция, почитала, обалдела, они еще якобы и в подъездах убирают, а на деле сами жильцы, как и крыльцо и все перед ним.
Борисфенка• 02 февраля в 15:07
Ответ дляБратья Капли
Не буде. Суд завжди на стороні німців, що б там не трапилося.
Але й німці законослухняні - пісочком посипають, льоду нема. А якщо раптом змерзне тротуар до льодової кірки - напишуть оголошення ’Погодні умови погіршуються, просимо не ходити без крайньої потреби’.
Почемучка• 02 февраля в 15:07
Ответ дляБратья Капли
Теоретически могут получить компенсацию, но чаще получают п..ды. Это в Словакии