Реанимация• вчера в 16:47
Чи можна страх подолати за допомогою таблетки чи це тільки може сама людина
після роботи над собою?
Ось так випила таблетку і страху назавжди немає.
Реанимация
• вчера в 16:51
Ответ дляЯнка-угомонись
Страх має причину?
Страх води, страх висоти, темноти чи війни?
Має. після травматичної події
Янка-угомонись• вчера в 16:53
Ответ дляРеанимация
Має. після травматичної події
Секс, аварія, ожеледь.
Янка-угомонись• вчера в 16:55
Ответ дляРеанимация
Хвороба була причиною
Можна препаратами зняти тимчасово тривожність, а паралельно працювати в розмовах з терапевтом
Как_б_не_так• вчера в 16:59
Ответ дляРеанимация
Хвороба була причиною
Ні, причина булінгу завжди - гівняність тих хто булить.
Реанимация
• вчера в 17:01
Ответ дляКак_б_не_так
Я мала на увазі, що не булінг. А я захворіла.
Булінг в мене був, але давно, прикро було, але не настільки, щоб перейшло у страх
Как_б_не_так• вчера в 17:05
Ответ дляРеанимация
Страх захворіти сильніше?
Реанимация
• вчера в 17:40
Ответ дляКак_б_не_так
Страх захворіти сильніше?
Знову бути в місцях, де мені було ставало погано. Но я не знала тоді, що мені погано через те, що я хвора
Сизоока бестія• вчера в 19:40
Ответ дляРеанимация
Має. після травматичної події
Психотерапія, просто сила думки, розмови, таблетки не допоможуть.
Я 10 років страждала на фобію після травми, а допоміг метод психотерапії - EMDR терапія.
Реанимация
• сегодня в 13:02
Ответ дляСизоока бестія
Щиро дякую вам за поради 💗
Скажіть, будь ласка, ви цим методом терапії EMDR займалися вдома? Я знайшла відео, там треба слідкувати за рухом кульки, хотіла б практикувати