Сиджу тихенько• сегодня в 19:48

В каком возрасте вы начали заниматься спортом для здоровья?

Говорят, после 30 это обязательно.
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 19:48
В 49. После 40 - точно лучше со спортом, чем без
Пупс• сегодня в 19:49
В 18
Крим мій• сегодня в 19:50
В школі
Горлаю зрання• сегодня в 19:50
Систематично в 33, після других пологів
АдляВасЯникто• сегодня в 19:50
Говорят в Москве кур доят
Даю справку• сегодня в 19:53
я с детства за НАБУ, САП и физкультуру))
Гуру троллинга• сегодня в 19:54
Не для здоровʼя, а скоріше для настрою, для задоволення почала десь років в 27-28. Але я з дитинства до 18-19 років була в спорті. Тому мені його не вистачало і я спочатку пішла степ-аеробіку, потім пробувала кросфіт, просто залізо тягати (не зайшло), потім тривало займалась сайклом. В 44 відкрила для себе йогу і ось вона вже для здоровʼя, хоча і задоволення приносить
Я за те, що фітнес в першу чергу має приносити задоволення. Тому що без задоволення користі не буде, це буде лише зайвий стрес
Гуру троллинга• сегодня в 19:57
Ответ дляАдляВасЯникто
Говорят в Москве кур доят
Дякуємо. Тепер ми знаємо чим ви цікавитесь
АдляВасЯникто• сегодня в 19:56
Ответ дляГуру троллинга
Ясно девочка продолжай вести наблюдение
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 19:56
Ответ дляГуру троллинга
Поддерживаю. Если постоянно себя напрягать- никакой пользы не будет
Творог для розжига• сегодня в 19:56
В 36. Але спортом прям не назву. З перервами. Трохи спортзал, трохи вдома вправи, трохи велосипед, хотьба
язззззь!!!• сегодня в 19:57
з 17 років зі спортом, перериви були тільки під час вагітностей та перші місяці після пологів, а ще перший рік війни було не до спорту, зараз мені 49 - тренування 4 рази на тиждень
Гуру троллинга• сегодня в 19:59
Ответ дляТворог для розжига
Насправді спорт це про професійні заняття, участь у змаганнях тощо. Все інше це фізична культура або фітнес. Але у загально вжитку завжди кажуть спорт
Сусановна• сегодня в 20:00
Не начала и не собираюсь
Kittaa• сегодня в 20:04
В 36, зараз 42
Ходжу в тренажерний зал, вчора була вечірня пробіжка 5 км. Подобається відчуття після тренувань
Ну і я не хочу бути з зайвою вагою, якщо без тренувань, то мені не вистачає активності
Я б ще на якісь афро танці пішла б😁
Ліплю вареники• 2 часа назад
В 37. Зараз мені 41. 3 силові + 2 йоги в тиждень