Шлях до зірок• сегодня в 17:54

Договір про право власності

Я вже у шлюбі вклала гроші в будівництво житла, чоловік на словах пообіцяв не претендувати на нього у разі розлучення. Зараз прийшов час оформлення документів у нотаріуса. Чи можу я зараз підписати договір з чоловіком, що це буде 100% моя власність? Читала, що він може написати заяву під час оформлення права власності у нотаріуса та той офіційно її оформити. Порадьте, будь ласка, як діяти
Вапщета• сегодня в 17:56
А що вам нотаріус радить? В мене квартира’подарована’ по договору в шлюбі, вона навіть після розлучення тільки моя.
Перемелица• сегодня в 17:56
Вклали в житло - це купили? Так, хай підписує, що це ваші особисті дошлюбні заощадження, а не спільно нажите майно. У вас є підтвердження походження кощтів чи хоча б частини?
Перемелица• сегодня в 17:57
Ответ дляВапщета
Ви купували 50/50, а потім чоловік вам свої 50% подарував?
Вапщета• сегодня в 17:58
Ответ дляПеремелица
Ні, тоді б я мала 75 % квартири. Мама ’дарувала´.
Може ще третю?• сегодня в 17:59
Ответ дляПеремелица
Підтвердженням буде лише заява чоловіка
автор Шлях до зірок • сегодня в 17:59
Ответ дляПеремелица
Підтвердження походження коштів є
Може ще третю?• сегодня в 17:59
А що каже ваш нотаріус
Перемелица• сегодня в 18:01
Ответ дляШлях до зірок
Підтвердження походження коштів є
Взагалі пісня.
Перемелица• сегодня в 18:02
Ответ дляВапщета
А, так, це також можна. Купити на маму, а мама дарує доньці. Автор, розгляньте і цей варіант.
автор Шлях до зірок • сегодня в 18:02
Ответ дляМоже ще третю?
А що каже ваш нотаріус
Я до нотаріуса буда завтра телефонувати. Вирішила тут на всяк випадок порадитися)
Може ще третю?• сегодня в 18:03
Ответ дляШлях до зірок
На який всяк?
Перемелица• сегодня в 18:03
Ответ дляВапщета
Я мала на увазі всі свої 50% квартири подарував. Але ваш варіант менш морочливий, якщо з мамою хороші стосунки:)
Вапщета• сегодня в 18:04
Ответ дляШлях до зірок
Підтвердження походження коштів є
Кошти набуті до перебування в шлюбі?
автор Шлях до зірок • сегодня в 18:05
Ответ дляМоже ще третю?
На який всяк?
Можливо хтось стикався з подібним...
Може ще третю?• сегодня в 18:06
Ответ дляШлях до зірок
Можливо хтось стикався з подібним...
Є закони і правила здійснення нотаріальних дій, і саме у відповідності до них укладається угода, а не так, як ’хтось стикався’
Вапщета• сегодня в 18:07
Ответ дляШлях до зірок
Можливо хтось стикався з подібним...
Ну я ж і стикалися, робили все за порадою нотаріуса та юриста. Був ще варіант на дитину, але довго треба було збирати документи, органи опіки, тощо.
автор Шлях до зірок • сегодня в 18:08
Ответ дляВапщета
Кошти набуті до перебування в шлюбі?
У тому то і справа, що я заробляла як до, так і після одруження. Тобто, я ніяк не доведу, що це на мої дошлюбні заощадження. Чоловік просто сказав, що не буде претендувати і все
Вапщета• сегодня в 18:11
Ответ дляШлях до зірок
Тоді цей варіант про договір з чоловіком- ненадійний. Дарування ж не оспорюється переважно.
Из Виа-гры• сегодня в 18:09
Ответ дляШлях до зірок
Ключевое последнее предложение. Просто сказал
Може ще третю?• сегодня в 18:09
Ответ дляШлях до зірок
А скільки і куди ви вже вклали? І за якими документами
Вапщета• сегодня в 18:09
Спитайте чат Джіпіті, дасть може посилання на кодекс тощо.
Голова колгоспу• сегодня в 18:10
Ответ дляШлях до зірок
я продавала, чоловік жінки покупця підписав на основній угоді додатковий документ, що він не претендує, але текст мені звичайно не показували
Сегодня сержусь• сегодня в 18:11
можно оформить договор розподилу майна. Спросите у нотариуса о нем
Може ще третю?• сегодня в 18:12
Ответ дляВапщета
автор Шлях до зірок • сегодня в 18:15
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую. Тобто, таке є
Баба на горошині• сегодня в 18:16
Ответ дляШлях до зірок
Чоловік свої особисті кошти вкладав у ремонт, матеріали тощо?
автор Шлях до зірок • сегодня в 18:17
Ответ дляБаба на горошині
Ні, абсолютно.
Вапщета• сегодня в 18:18
Ответ дляМоже ще третю?
фото
Так Автор немає 100% підтвердження набуття коштів...І це в суді, якщо щось не дай Боже, чоловіком оспорюється.
Може ще третю?• сегодня в 18:18
Ответ дляГолова колгоспу
Заяву, в якій підтвердив, що майно дружина придбала за її власні кошти
Може ще третю?• сегодня в 18:18
Ответ дляВапщета
Тобто, закон це фігня