Весняний Марафон• 04 февраля в 20:14

Бабусі онуки день народження

Маю двох дітей, дочка 14 син 16. І ось що мене прям бісить, всі родичі більше і краще дарують сину. А дочці ні, або взагалі без подарунків лишають. Навіть на день народження. Типу сина частіше бачать,а дочку менше. В них пубертат, дочка менш відкрита і не дуже охоче спілкується, так сама по собі з дитинства. Вона чує і бачить таке відношення, мені болягі неприємно.
І не важливо це бабуся зі сторони чоловіка чи моя мати. От в цьому році моя мама нічого їй на день народження не подарувала взагалі, а сину назбирала пару тисяч. Свекруха дочці подарувала якийсь старий срібний підвіс маленький, найшла в хаті ще за царя панська, сину перевела гроші теж більше тисячі. От чому так!? Як так можна взагалі? А потім моя мама не зрозуміла чому онука не прийшла її привітати, ай дійсно чого?!
Молчалка• 04 февраля в 21:12
Ответ дляВесняний Марафон
Вона і моєму сину таке робить, його це бісить, але вона його любить , реально. Вона мене не любить, а онука ( мого сина) так. Про моїх дітей каже, мій онук, і твоя дочка
Що з літ, то з розуму, какие-то они с возрастом все похожи становятся.)
Молчалка• 04 февраля в 21:13
Ответ дляLediBlac
Интересно, а какая вы будете? Какая дочка будет, уже ясно, просто вы ещё не осознали, на себя не примерили.
Дочке всего 14, еще непонятно какая она будет. И думаете мы все матерей копируем?
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:13
Ответ дляМолчалка
Моя мені таке теж х дитинства казала, тепер моїм дітям. Син на маніпуляції ведеться. Дочка ні.
LediBlac• 04 февраля в 21:14
Ответ дляМолчалка
Нет, не все, некоторые бабушек
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:14
Ответ дляLediBlac
Цікаво що ж вам ясно, яка буде моя дочка?
Ненька наша• 04 февраля в 21:16
Ответ дляВесняний Марафон
Я взагалі не схожа на свою матір. А дочка по характеру не в мене.
Моя матір карала мене не говорячи зі мною днями, я не мала права це захищати, чи виражати свої емоції почуття. Я мала тільки бути винною і мовчати . Мені досі цього не можна. На все ти мене мама довела, і закрий рот.
Я так ніколи зі своїми дітьми себе не вела.
А з бабкою своєю ви точно так само повелись як ваша мама з вашою донькою. Схожі поведінкові пари: ваша бабка + ви і ваша мама +ваша донька
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:23
Ответ дляНенька наша
Я так повелася з бабою по лінії батька. Там взагалі, після смерті мого батька, баба заявила що раз не має в неї сина, то немає в неї невістки і онуки теж. Мама змушувала спілкуватися, чого я тільки не слухала. Подарунків не було від неї ( бо я отримую типу ’велику’ пенсію за батька..батько помер в 29 років. Тож в 20 років я вирішила що з мене досить. Дід був нормальним більш менш, але баба не давала йому мені допомогати.
Ненька наша• 04 февраля в 21:24
Ответ дляВесняний Марафон
Я подумала, що то мамина мама, вибачайте.
Ну ниче се• 04 февраля в 21:27
да что ж у вас все про деньги и подарки? Объясните дочери, что так в жизни бывает, насильно мил не будешь. Но всё таки должна быть причина такого отношения бабушек. Это не одна, а две. Не может такого быть, чтоб прям и с одной и с другой стороны они сговорились игнорить внучку
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:27
Ответ дляНенька наша
Ні. Мамина мене любила. Досі пам´ятаю як вона мені вже дорослій своїми сухими гарячими руками, гріла мої замерзлі ноги..я мерзляк взимку з університету поки додому доїду, ноги відмерзали. То вона так їх гріла, дорослій. Хотіла щоб я гарно вдягалася, як чула що мені чоботи сподобалось але дорого несла гроші що на похорон щоб я їх купила.
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:30
Ответ дляНу ниче се
Свекруха від народження моїх дітей не жалує. Я їй не подобаюся. Дітей малими бачила тільки на дні народження. Їй вони не цікаві. А моя мама не переносить її зміни в пубертаті. Типу якщо бабуся назвала тупою, то то правда, а на правду не ображаються, в бабусі не можна казати сама така, навіть якщо так вчать в школі. Це ж Бабуся!
Ну ниче се• 04 февраля в 21:34
Ответ дляВесняний Марафон
що значить бабуся називає дитину тупа? я б сама бабусі за таке виписала. Я звісно вибачаюсь але з ваших дописів, то якась дивна в вас рідня і сімейні відносини. Ні любові, ні поваги((
Чучало яблуні• 04 февраля в 21:38
Ну, мои дедушка с бабушкой все лучшее мне давали. Большую любовь, кучу внимания. Подарки делали, но тогда времена были другие, не было у них особо денег в 90-е. Других внучек любили, но не так сильно.
А теперь разберем причины.
Я росла первые годы в их доме ( пока родители не построили кооператив). С детства рисунок маме, рисунок бабуле. С дедушкой прогулки, детские игры. Потом мы переехали, но родители обязательно навещали бабушку и дедушку, помогали им во всем. Я это впитывала. Нужно уважать мнение дедушки, нужно помочь бабушке. Что-то привезти в дом, чем-то побаловать. Подростком я как и все была колючкой с родителями, но бабушка это безусловная любовь. Она поймет, она выгородить перед родителями. Она прикроет. Я набирала силу, они старели. У меня в 18 лет была своя машина. Я носом не крутила и на дачу возила те дурные помидоры, и морковку сапала. Я хотела быть им помощницей. Они так радовались. Знакомила их со своими кавалерами.
А другие внучки носа не казали, мама у них не собиралась тратить время на стариков, девчонки также. Никто никому ничего не должен, у них своя семья.
А потом были обиды, что дед в конце жизни всю недвижимость оставил моей маме. Она была рядом, нянькала в конце жизни, мы с ней по очереди ездили покормить, искупать, погулять, а тетка … а ей некогда и бесит старик в маразме. Только не был он в маразме. Сам втихаря до нотариуса дошел и документы составил. Вот так. Крику потом было…
Хочу наколоти губи• 04 февраля в 21:38
Ответ дляВесняний Марафон
Ну то краще хай не спілкується. Я не буду дитину примушувати спілкуватися з такою бабусею.
В мене теж таке бабуся була. Я в певному віці перестала спілкуватися після того як вона мене образила. І сказала що якщо вона не вибачиться я навіть на похорон не прийду. 20 років не спілкувалися і на похорон я не поїхала.
Где я написала ’примусьте ’?
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 21:40
Ответ дляНу ниче се
То моя мама з дочкою так уроки робила. Мама моя вчителька математики. То отак вчила. Я про це не знала. Дочка розказала коли мама з´їхала від нас. На моє обурення мама каже що так в шутку казала, що і онука називала так , нічого він розуміє що бабуся не со зла. Моїй мамі що доказати що вона не права неможливо, все викрутить, що інші винні. Що я не правильно виховую, що діти мають розуміти що вона стара, хвора тощо
Mary-YAnna• 04 февраля в 22:07
Ответ дляВесняний Марафон
Типу вона на неї за щось образилася півроку тому, і моя дочка таким чином має зрозуміти як себе поводити. Питаю що саме сталося мама не каже, ’хай згадує’, ну мама в мене ще той характер, але моя мама завжди засуджувала, типу дітей ділить не можна і тп. Завжди не подобалося їй як її свекруха до мене відносилася, і як моя свекруха до дітей. А тепер і сама так само.
Жесть звичайно(((
Привітання на день народження ще виходить треба заслужити?
Mary-YAnna• 04 февраля в 22:09
Ответ дляОце так цабе
Скільки разів за останні півроку дочка подзвонила чи поїхала до бабусі, і скільки разів син?
Це не має значення, нормальні дорослі будуть однаково вітати.
Пиу!Пиу!• 04 февраля в 22:09
Ответ дляЯ така бойова
Ну как бы да! Ваше воспитаеие сыграло в этом очень большую роль. Вы не учили уважению бабушек. Начиная с трех лет, нарисовать картинку до позвони поздравь рано утром, удели внимание 2 минутки
Взагалі-то старші проявляють увагу, а не трирічні діти.
Пиу!Пиу!• 04 февраля в 22:10
Ответ дляВесняний Марафон
Вчила, і дзвонили, і приїздили, і вітали, і діти самі подарунки обирали.
Поговорити з батьками серйозно.
Що подарунки мають бути однакові або взагалі нікому ніяких.
І пояснити бабусям, що таке дебільне ставлення до дітей зробить цих дітей ворогами
Я така бойова• 04 февраля в 22:11
Ответ дляПиу!Пиу!
Взагалі то може й так, але у автора цікава нетипова сімейка
Пиу!Пиу!• 04 февраля в 22:12
Ответ дляЯ така бойова
Просто старші там самодури в роблять із дітей ворогів через свої дрібʼязкові образки.

Добре хоч автор розуміє, що історія не ок
Пиу!Пиу!• 04 февраля в 22:13
Ответ дляВесняний Марафон
Я б не підтримувала спілкування в такому випадку і стала б на бік дочки

Син якщо хоче, нехай окремо спілкується
Щастя-здоровля• 04 февраля в 22:42
Ответ дляМолчалка
Ой,дівчата, і ви такі будете.
Повірте.
автор Весняний Марафон • 04 февраля в 23:51
Ответ дляЩастя-здоровля
Ой,дівчата, і ви такі будете.
Повірте.
Моя мати була таке і в 40, а я не така в 40
автор Весняний Марафон • 05 февраля в 00:00
Ответ дляПиу!Пиу!
Поговорити з батьками серйозно.
Ну зі свекрухою я не спілкуюся, верніше вона зі мною, з дня знайомства вона все через чоловіка. Жодного разу мені не дзвонила. Ніколи не сиділа з онуками, навіть коли була ну край необхідність. Тож їй я нічого не поясню, а чоловік тим паче. В моєї мами теж на все своя правда, вона і слухати не схоче. Вона мені якось сказала, я йому (онуку) не можу не дать, а на двох в мене немає, хай онучці гроші твій чоловік дає, тіпа ми онуку мало грошей даємо їй його шкода. Отак. То вона сину шоколадку, то футболку, то цукерки, то він їй допоміг крісло з магазину донести, то вона йому як в магазині за доставку 500грн заплатила. Дочка то все чує бачить. Сину саме цікаве не подобається оце принеси воду, допоможи принести крісло, з´їзди на дачу по картоплю. Скільки я чую а чого я , а в мене планм, а бабуся задовбала. Цього ж звісно я бабусі не розказую. А в результаті я погана виховую. Дочка в мене жах, а син добрий. Так діти між собою не спілкуються. І в сина з´явилося , ’твоя дочка’ виказувати щось мені про сестру ( типу не прибрала мокрий рушник і тп).
автор Весняний Марафон • 05 февраля в 00:01
Ответ дляMary-YAnna
Жесть звичайно(((
Так виходить
автор Весняний Марафон • 05 февраля в 00:02
Ответ дляПиу!Пиу!

Син якщо хоче, нехай окремо спілкується
Я так і зробила. Сказала дітям що бабуся не зміниться, вони вже дорослі, я їх змушувати не буду, і забороняти теж не буду. Хочете будь ласка спілкуйтеся. Не хочете не треба.
Щастя-здоровля• 05 февраля в 09:59
Ответ дляВесняний Марафон
Я не про 40,бо це активне життя і свіжий ще мозок.
То після 60
автор Весняний Марафон • 05 февраля в 10:26
Ответ дляЩастя-здоровля
То після 60
А ну тобто не розмовляти по кілька днів з дитиною , закриватися в кімнаті і погрожувати самогубством власній дитині то в моєї мами в 40 років свіжий мозок був?! Обзивати теж?
А потім як і досі казати що я сама в тому винна довела.
Щастя-здоровля• 05 февраля в 10:30
Ответ дляВесняний Марафон
Фізіологічно так.
Це різні речі.що вона нестримана маніпуляторша