Любительница• 05 февраля в 13:26

Київ, у кого старий житловий фонд

У вас теж почали зрізати/відключати радіатори опалення в підʼїзді і на сходах?
У нас вже, ще на Оболоні випадки такі знаю. Дуже сумнівна економія, бо хоч в квартирах опалення і лишилось, сам будинок і підʼїзд дуже сильно промерзає, і квартири теж слідом.
Чи може це взагалі самоуправство місцевих жеків?
БолеИменее• 05 февраля в 13:34
У нас давно срезаны батареи, лет 20 точно
18 мнеУЖЕ• 05 февраля в 13:35
Не в Києві вже давно позрізали батареї в під´їздах в старому жилому фонді. Якщо у вас в під´їзді старі вікна, то ви тими батареями просто гріли вулицю. А якщо на будинку чи під´їзді лічільник тепла, то ще й платили за це.
Леся Українка• 05 февраля в 13:41
Ответ для18 мнеУЖЕ
Глупость какая. у нас старые окна, нормальные двойные рамы. Очень тепло в подъезде. Нет плесени, и тепло в квартирах.
Гостра на язик• 05 февраля в 13:42
Це не економія. У нашому чаті ОСББ скидали інформацію, що там де у під´їзді постійні протяги, під час вимкнення опалення батареї у під´їзді позамерзали
Злюка бобер• 05 февраля в 13:42
Нет, у нас новые батареи поставили.
Ненька наша• 05 февраля в 13:48
У нас батареї ще не зрізали, але давно відключили - ніби було рішення зборів ЖБК. Зробили це під приводом економії. Але тепер страждають квартири, стіни яких виходять в коридор. При плануванні будинку передбачалося, що під´їзд буде теплим, а тепер там дуже холодно.
Виходить: мешканці верхніх поверхів отримали економію в платіжках, а нижніх - холодні стіни квартири.
Ненька наша• 05 февраля в 13:50
Ответ дляЗлюка бобер
Нет, у нас новые батареи поставили.
Ось і у нас в сусідніх жеківських будинках робили ремонт і поставили в під´їзді нові сучасні батареї. І донедавна вони були теплі.
автор Любительница • 05 февраля в 14:09
Ответ дляГостра на язик
вони не могли позамерзати, поки були ввімкнені і в них постійно циркулювала гаряча вода
Я-ваш шанс• 05 февраля в 14:11
Ответ дляБолеИменее
Оболонь давно срезали батареи на этажах
Директор Пляжу• 05 февраля в 14:14
Не срезают, просто стояки отопления лестничных клеток и лифтового холла, не запускают уже много лет
автор Любительница • 05 февраля в 14:16
Ответ дляДиректор Пляжу
ну у нас зрізали, мабуть щоб вже точно і в майбутньому шансів на тепло не було
Гостра на язик• 05 февраля в 14:17
Ответ дляЛюбительница
Після двох останніх обстрілів у вас було опалення, у мне не було. Не факт що після ще пари обстрілів у вашому будинку буде опалення
Бентливуман• 05 февраля в 14:17
Стоят старые чугунные батареи. Греют. Окна в подъезде поменяли. Тепло) Дом 1959 года.
Директор Пляжу• 05 февраля в 14:26
Ответ дляЛюбительница
Так, без отопления лестниц вполне можно обойтись, как по мне... Там отдельные стояки, их перекрывают
Директор Пляжу• 05 февраля в 14:28
Ответ дляБентливуман
Я с Трои, в конце января, переехала в хрущ, на Нивки... Тоже чугунные радиаторы, в квартире достаточно тепло))
Водійка хімарса• 05 февраля в 14:58
ні,все стоїть.гріють батареї
Весёлая морковка• 05 февраля в 17:32
Не позволяйте этого делать,пойдет холод и сырость,грибок ваш первый гость в каждой квартире
Весёлая морковка• 05 февраля в 17:36
Ответ дляДиректор Пляжу
Обойтись то можно,но жить будет плохо .
И в советское время строили качественные домам работали инженеры грамотные,не то что сейчас ,бестолочь и воры,.
У нас но инженер в жэке , Киев, окончила вуз связано с туризмом ,вот только подумать что она шарит в коммунальном хозяйстве ,аж ничего
Ненька наша• 05 февраля в 23:25
Ответ дляДиректор Пляжу
Ага, ось і наші сусіди з верхніх поверхів так вважають - у них в коридорі тепло. І вони гроші економлять на оплаті за тепло.
А на нижніх поверхах стіни квартир, які виходять в під´їзд, - холодні і вологі.

Я вважаю, що це неправильне рішення - раз проектом будинку передбачено опалення під´їзду, то воно й має бути. До речі, у всіх новобудовах їх також опалюють.