Подтяжка• Изменено 05 февраля в 15:09
Що відомо з файлів Епштейна (обережно контент може нанести шкоду)
Зараз про них багато говорять, але багато людей вочевидь на заглибились у тему та говорять у контексті що 15-16 літні дівчата то діти, але ж там є набагато гірші речі. Вбивства, рабство і т.д. При цьому дехто говорить, що це просто балачки, а реальних доказів немає.
Тому що багато найстрашніших повідомлень зі свідчень, а не листування, тобто можна припустити а раптом це неправда.
На які файли ви натрапляли, щоб прям були факти?
На мій погляд, це наприклад щоденник дівчинки (школярки), яка шифром пише, що її змусили народжувати (на дому) декілька раз дітей, яких відразу забирали. Вона пише, що її вважають ’інкубатором’ і натяки на ’гарні гени’. Також її вочевидь змушували до сексу з одним з бізнесменів і наказували за бігство. Щоденник крім тексту від руки містить вирізки з журналів, тобто таке підроблювати точно б ніхто не став.
Інший документ це лист до політика, де людина пише, що працював на Епштейна, йому відомо про дівчат-іноземок яких задушили під час сексу. І він наводить прикріплює відео з подібним сексом, говорячи що забрав їх як страховку на випадок відкриття справи. Вимагає за це біткойн. Але цей політик надіслав лист у ФБР.
Що ще вважаєте доказами з файлів?
Чу Ча• 05 февраля в 15:29
Ответ дляБанан-барабан
Ну как бы да, предлагали, вывести войска из Донбасса. Интересно, а как вы видите дальнейшее развитие событий? Кем и чем вы собираетесь воевать дальше, тем более, без электроэнергии и, соответственно, без экономики?
При чому тут Донбас? путін воює за Донбас? Наївні
Банан-барабан• 05 февраля в 15:29
Ответ дляЧу Ча
Вам тот же вопрос. Как вы видите дальнейшее развитие событий, кем и чем будете воевать дальше? Без электричества и экономики?
Дайте вподобайок• 05 февраля в 15:30
Ответ дляЧижик Пижик
Епштейн мертв. Можно любую чушь сочинить и выдать за «файлы»
Правда думаете что там одни добровольные эскортницы 18+ зарабатывали?
Подтяжка
• 05 февраля в 15:30
Ответ дляЧу Ча
Вербування гарних українських жінок, як м´яса для багатих дядь.
Отже, модельна агентесса Маша Манюк уже кілька діб бігає зі спробами відбілитись від файлів Епштейна. Я нагадаю, що там був лист між Манюк та модельним скаутом Жаном-Люком Брюнелем від 2010 року. Тоді Манюк була дружиною Юрія Громницького — на той час речника віцепрем’єр-міністра України Бориса Колєснікова.
Пригадую, що тоді цю тьотку крутили скрізь як великого фахівця з продажів молодих і гарних.
Кілька років тому у програмі ЖВЛ Маша Манюк так описувала суть своєї роботи — ловлю дєвіц, бо в них довгі ноги і пухлі губи.
Маша Манюк випустила відео на 12 хвилин, де розказує, що Брюннель був професіоналом, нічого поганого вона сказати не може. І загалом всім треба «закрити роти», хто не шарить в бізнесі.
Легкий OSINT і можна знайти низку матеріалів, як
канал CBS ще 30 років тому знаходив молодих моделей, які розповіли, що Брюннель або сам вимагав у них інтиму або продавав іншим чоловікам.
Вірджинія Джуффре, жінка, яка першою розкопала цей гнійник, ще в 2019 розказала про Епштейна цікаві речі. Що Брюннель знаходив і заманював дівчат із бідних країн для Епштейна та його знайомих у США, обіцяючи кар’єру моделі та великі гроші, заробіток. Епштейн, за словами Джуффре, хвалився їй, що переспав з більш ніж тисячею «дівчат Брюннеля».
Минулого року, після самогубства Джуффре вийшли іі посмертні мемуари. Де жінка описала оргію Епштейна, принца Ендрю, де участь брали 8 дівчат, які не говорили англійською мовою і були молодше 18 років. При чому сам покійний хижак ніколи не використовував захист.
Ще одна цікава деталь із файлів Епштейна.
Коли його представники або сам Брюннель приїжджали до України, їм потрібен був статусний і безпечний простір для проведення «кастингів». Таким місцем став готель Hyatt у центрі Києва. Зустрічі організовували через закриті списки пізно ввечері.
Окремо мені сподобалось доповнення Марії Коршунової — вона зараз має нове прізвище про те, як Манюк свого часу шкодувала про її скандал з Ландиком. Мовляв, треба було закрить рот і підкоритись мужику. Ну і ще дещо — про садистські розваги на танках від 2018 теж у Коршунової було цікаве. Це пояснює, які жалюгідні ублюдки нами керують і мають гроші на збочення.
Бути юною і дуже красивою файно та безпечно, коли у тебе є люблячі батьки. І ти не вляпаєшся у подібне лайно, бо нема що їсти.
Жаном-Люком Брюнелем - до речі саме з ним змушували займатися сексом цю дівчинку з щоденника. І вона пише як їй було гидко і її покарали за намагання втекти.
Це до того, що просто сутенерство дівчат до 18 це вже звісно жахливо. Але те що дівчат тримали в рабстві - на це потрібно наголошувати. І що там були не просто ’до 18’, а й ’до 14’
Банка з медом• 05 февраля в 15:31
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мене найбільше дивує кількість дебільних і ржачних мемів на цю тему в українському інформаційному просторі.
Людям смішно з того, що гвалтувати, вбивали жінок і дітей ?
Ну это же типичная советчица, тут свой мир и свои интересы. В пабликах с активным обсуждениями все прекрасно знают и про жертв, и про заявления и никому и в голову не приходит спросить, почему большой массив данных выложили именно сейчас, так как процедура всем известна.
Чижик Пижик• 05 февраля в 15:32
Ответ дляДайте вподобайок
Думаю без малолетних шалав там тоже не обошлось. Но в то, что там пил кровь младенцев, устраивали риатуалы и ели человечину не верю
Чу Ча• 05 февраля в 15:32
Ответ дляБанан-барабан
Кінець війни буде можливий тільки коли вони не зможуть іі продовжувати
Вони не за Донбас тут, а воюють за імперські забаганки і новий порядок світу,
Від нас не залежить припинення війни. Хоча заморозка по лінії фронту нам потрібна і припинення обстрілів.
Котики-муркотики• 05 февраля в 15:33
Ответ длякураГАЛЯ
Я вас умоляю, какая надежда, какой мир. Ну не будет путин идти на мировую, пока уверен в победе. Будет вот это замыливание глаз в виде переговоров, на которых не будет нужных решений . Это может длится бесконечно.
это путин показал договор 22 года согласованный, наши не показали,. от чего отказались. Только потом подтвердили.
Я тоже считаю, что мир с плохими для них условиями рф не нужен, потому что они побеждают.
Будет интересно сравнить условия 22 года и то , что в конце концов подпишут.
ПуГоФФка• 05 февраля в 15:33
Мария Манюк оскандалилась, поставляла несовершеннолетних моделей для интимных утех мразота всему истеблишменту западному, девочки 13-14-15 лет подвергались групповому насилию. Мразота!
фан L.O.S.T.• 05 февраля в 15:34
Аргумент о том что дневник не поддельный, потому что там вырезки из журналов очень сильный, конечно.
Пока что правоохранительные органы ничего внятного не говорят. Между тем этому архиву уже много лет и с 2019 года он в распоряжении следственных органов. Где суды? Где приговоры?
Дайте вподобайок• 05 февраля в 15:34
Ответ дляЧижик Пижик
Ну какие шалавы в 14 лет
Банан-барабан• 05 февраля в 15:35
Ответ дляЧу Ча
А с чего бы у них не будет возможности продолжать? И, вы полагаете, что эта возможность будет у нас? Где вы будете брать людей? Где брать ресурсы? Оружие? Экономика не будет работать без электричества. Партнёры ничего не дадут. Дальше что?
Чай не пью, только кофе• 05 февраля в 15:35
Ответ дляМост_Устал
Є хоча б одна заява від жертв ?
Де ті діти, які зазнали ґвалтувань, їм зараз скільки років і чому вони мовчать ?
Вірю, що запрошували моделів, вживали наркотики, влаштовували оргії …, але в жертв, в насилля над дітьми, вбиства - не повірю без доказів, а не чиїхось шифрувань і домислів !
Так є. Одна жінка свідчила, що її примусили займатися оральним сексом з трампом, коли їй було 13 і вона його вкусила за те саме. У 13...
На заході є жінки, що свідчили проти них ще до оприлюднення файлів. Найвідоміший випадок з британським принцес ендрю, який заплатив відкупні за мовчання, плюс його сім´я позбавила титулу. Це саме за розваги у епштейна з неповнолітніми.
Як ухурделю• 05 февраля в 15:35
Ответ дляМетелики на душі
Почему эти файлы начали выкидывать только сейчас? И кто этим занимается?
Правильні питання задаєте. Таке було завжди (навіть у всі історічні періоди), багато хто про це знав, але зараз прям почали підіймати цю тему., з якою метою? Не просто так це все.
Чижик Пижик• 05 февраля в 15:36
Ответ дляДайте вподобайок
Ну какие шалавы в 14 лет
Самые обыкновенный. Которые в этом возрасте уже балуются наркотиками и ведут «взрослую» жизнь. Обычно из не очень благополучных семей.
Я думаю они там еще могли подраться друг с другом за право потусить на острове с богатыми дядями и подзаработать .
Подтяжка
• 05 февраля в 15:36
Ответ дляЧижик Пижик
в то что их убивали тоже не верите? Или ’малолетних шалав’ можно?
Кукусик• 05 февраля в 15:39
Ответ дляЧижик Пижик
Коли дитину примусом хоч фізично хоч морально хоч за цукерку примушують до сексу це насилля.
І відповідальні за це дорослі.
У явіть собі ваш чоловік розказує що в свої 25 років займався сексом з 14 річною за піцу чи гроші на наркотики.
І відповідальні за це дорослі.
Чай не пью, только кофе• 05 февраля в 15:39
Ответ дляМост_Устал
Де звʼязок - Американські збоченці і війна в Україні, на яку всим насрати ?
Тиск на трампа. Чи ви думаєте чому він так з хуйлом ’товаришує’? Ці файли - справа рук росії, на заході про це пишуть. Очевидно, дональда фредовича шантажують, щоб в України допомоги не було. І не лише в України. В Ірані він теж здав задню, а це партнер росії.
ПотеряласЯ Я...• 05 февраля в 15:39
Ответ дляШиворот Навыворот
Почему именно сейчас это вылезло?
Когда затеплелась надежда на мир, вылезло это отвлекающее говно
Со мной поделитесь, тем что у вас там затеплилось. А то я никакой надежды не вижу
фан L.O.S.T.• 05 февраля в 15:40
Ответ дляПодтяжка
Автор, верить можно во что угодно. В то что их там убивали, четвертовали, ели. Но факт остается фактом. Пока никто не вышел и публично не сказал: мы установили личности и обстоятельства. Было так и так.
Пока просто выложили архив и сказали: мы не знаем что там правда, а что нет, читайте, закрыв при этом определенную информацию.
Пока эти файлы вызывают больше вопросов, чем дают ответов.
Там же видно кто кому писал, на сегодня несложно установить кому принадлежали телефонны, адреса электронной почты.
Мост_Устал• 05 февраля в 15:41
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Одна ?
Якщо це тривало роками, там були купи збочинців, а жертва одна ?
Про Ендрю читала історію - пили, гуляли, вона з ним переспала, а потім придумала, що не була згодна … піар, викачка коштів …
Якщо туди потрапляли дівчата 13-15 років, які не знали і не давали згоду, то чому вони мовчали ? У них не було батьків, опікунів ?
Була б тисяча заяв, а не 1 !
І я не відбілюю злочинців, я не розумію, як при такому масштабі не було огласки … Або все було за згодою …
У вбивства, ритуали взагалі не вірю !
Була б тисяча заяв, а не 1 !
У вбивства, ритуали взагалі не вірю !
Чижик Пижик• 05 февраля в 15:41
Ответ дляКукусик
І відповідальні за це дорослі.
Ну так спросите для начала с родителей этих девок. Почему они не выполняли свои обязанности, а потом уже фантазируйте про чужих мужей
Як ухурделю• 05 февраля в 15:42
Ответ дляЧижик Пижик
а що Ви вважаєте їх може зупинити? Мораль? Емпатія? Що?
Котики-муркотики• 05 февраля в 15:43
Ответ дляЧай не пью, только кофе
но уголовное дело на принца не открыли хотя говорят, что он убил девочку
ПотеряласЯ Я...• 05 февраля в 15:44
Ответ дляКукусик
Саме цікаве. Що в школі з подружками років в 15 ми спокійно обговорювали хто і в який спосіб сексуально домагався нас дітей. Зрозуміло що дрочуни взагалі фоном проходили
Меня в детстве никто не домогался. Может потому, что я росла в пгт, где все друг друга знают и за такое до смерти забить могли.
Но вот с 15 до 17 лет я была супер популярна. Естественно, все мужики, которые строили мне глаза и лезли знакомиться, не могли не видеть, что я несовершеннолетний подросток 43 кг весом.
Чижик Пижик• 05 февраля в 15:44
Ответ дляМост_Устал
Одна ?
Була б тисяча заяв, а не 1 !
У вбивства, ритуали взагалі не вірю !
Була б тисяча заяв, а не 1 !
У вбивства, ритуали взагалі не вірю !
Я думаю та самая известная «жертва» тусила с ними, а под когда начал стареть , то ее под зад ногой выкинули. И обиделась.
А то так плохо, так плохо ей было, но много лет туда возвращалась . Кароче, все эти файлы очень странные , как и предполагаемые жертвы
Подтяжка
• 05 февраля в 15:45
Ответ дляфан L.O.S.T.
вот есть дневник, где девочка пишет что ее заставляли и отбирали детей. Это подделка по вашему?