Айболитная• 05 февраля в 23:36
Що хотіли би отримати на Валентина?
Я не можу нічого придумати, якийсь ступор))))
Железобетон• 05 февраля в 23:48
Ответ дляАлесс
Кто это синих теток ставит на все сообщения?
О,тетки закончились,начались помидоры
Ну здесь только у одного комментатора вроде нет ни тёток, ни помидор )) Наверное, оно и ставит, да, Arctic777?
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:49
Ответ дляАлесс
О,тетки закончились,начались помидоры
Якась «щаслива, незалежна, самодостатня» ну ви зрозуміли 😉
Железобетон• 05 февраля в 23:49
Ответ дляАлесс
Какую модель будете брать? Я б тоже попробовала🤭
Смотрю между cell tite и vivo tite..
Гопница-Советчица• 05 февраля в 23:50
Зараз шукаю браслет, щоб пасував до годинника , знайшла один , мабуть його і замовлю чоловікові, а так- як завжди -квіти і романтична вечеря .
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:51
Ответ дляЖелезобетон
Та не підказуйте! Зараз воно само собі наліпить, щоб не палитися
Железобетон• 05 февраля в 23:54
Ответ дляАлесс
Нашла в гугле их сайт, сама давно смотрю на сие чудо,но что то доверия не внушает,если честно
Я тоже их офсайт смотрю. Если что, то думаю погонять лимфу будет нормально ) Хуже не будет )
Виправлялочка• вчера в 00:08
Хочу щоб мій брат знайшов нормальну дівчину з якою буде щасливий
Це моє бажання
Настасья Пицун• вчера в 00:19
Ответ дляАлесс
О,тетки закончились,начались помидоры
Одинокие походу
Полюю на дрони• вчера в 01:29
Нічог не хочу, це свято для закоханих а мене чоловік бісить вже декілька років.