Щас ухожу• Изменено сегодня в 09:54

Мене не люблять гроші((

Це, дійсно, так. Я не можу зібрати фінансову подушку. Та я навіть кілька тисяч відкласти не в змозі. Як тільки я ничкую хоча б маленьку суму - починаються проблеми на рівному місці: то раптово й фінансово затратно починає хворіти вся сім´я, то ще щось трапляється вдома, що витягує все, що відклав, витрушує всі кишені до копійки, ще й напозичаєшся.
Я ніколи, до речі, не даю собі установок: ’назбирати про чорний день’ чи ’на випадок хвороби’, відкладаю з позитивним настроєм, з гарними думками, мріями про якусь покупку вимріяну. Але до цього не доходить ніколи. Що робити? Жити без грошей? Але ж я доросла людина, і так не серйозно, розумію, що повинні бути гроші.
Може, у когось таке було, і ви знайшли вихід? Може, знаєте магічний ритуал, щоб подружитися з грошима? Я вже й гарну зелену сумочку їм купила із застібкою, для заохочення))
Санта Барбара• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Мені закон не дозволяє ще десь працювати. Але й роботи такої у нас немає - після 6 вечора і до 7 ранку.
Здається очевидно - міняйте роботу. Якщо ви пенсійний фонд чи щось таке, то на облік та аудит. Там і підробіток легко знайдете, віддалено з 18 по 7
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
Отже, ви не держслужбовець. Як я і написала.
У вас може, звичайно, бути хвора фантазія. Але законодавство чітко визначило мою посаду приналежною до ДС.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
Тобто провспец купив для грошей зелену сумочку і шукає на форумі магічні ритуали, а куку я?
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляСанта Барбара
Я не економіст. До речі, цікаво, як зараз можна працювати віддалено, якщо світла на добу 4-6 годин?
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
У вас щось точно негаразд. Пройдіть повз.
Провідний спеціаліст - зараз майже усюди - найнижча посада за штаткою. З чого роблю висновки, що ви дуууже далека від ДС.
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляСанта Барбара
Так, є такий магічний рітуал. Називається ’Друга робота’. Після виконная рітуалу +гроші -час на їх витрачання
Ой так,не тільки друга,а бувало і третя
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Оптика, бдж, акум, каворкінг?
Але звідки вам, держслужбовцю без декларації, про таке знати
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
Оптика, бдж, акум, каворкінг?
кАворкінг? Може, вам вже досить ганьбитись? Всезнаюча наша
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Хламу вдома багато?
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Ой так,не тільки друга,а бувало і третя
А у автора для цього сумочка і переконання, що вона держслужбовець
Санта Барбара• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Зарядна станція із портом USB-C, ноутбук, шнур на живлення для ноута, нормальний провайдер, повербанк на роутері. Використання USB-C дуже суттєво заощаджує заряд
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
А ви не в курсі, що законодавством заборонено мати підробіток держслужбовцям?
Фоп не можна
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Вибачте! Помилилася.
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Хламу вдома багато?
Та в сараї чималенько всього назбиралося. Не хлам, але є.
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Фоп не можна
Це ви мені? Так я в курсі
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Очистити приміщення всюди
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Це ви мені? Так я в курсі
Ну) підробляти можете. Вас оформляти не будуть
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Очистити приміщення всюди
Викинути будматеріали? А потім купляти? Не дуже ощадливо.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Це ви мені? Так я в курсі
У вас два фопа вдома.
Але чим ви зайняті? Сараєм?
Несу пургу• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Ну це ж не хлам)) хлам це старі речі які не викоримтовують а тримають бо шкода))
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
У вас два фопа вдома.
Але чим ви зайняті? Сараєм?
Ви ще тут? Ідіть рахуйте свої гроші. У вас у голові - сарай і фоп.
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Де й ким?
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Так я й написала вам, що не хлам. Саме хламу немає.
Горня капучіно• 2 часа назад
Шановні!
Напишіть вже автору хоча б якийсь ритуал (в пості до виправлення вона просила рІтуал), щоб та її зелена сумочка тріснула по швам і її гроші після цього переміщалися б на візку у сарай для скирдування.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
Викличте цій пані Швидку
автор Щас ухожу • 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
Шановні!
Боже, яке дурне...
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЩас ухожу
Боже, яке дурне...
І не кажіть!
Як пише ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ДП:
Може, знаєте магічний ритуал, щоб подружитися з грошима? Я вже й гарну зелену сумочку їм купила із застібкою, для заохочення
Стефанія• 2 часа назад
Автор, вам тут правильно пишуть, що спочатку потрібно очистити приміщення де живете від різного хламу, потім зробити енергетичне очищення.
В мене є ритуал для самостійного очищення
Можете написати на телеграм мені elen_ch і я вам його відправлю
Я в дамках• 2 часа назад
І ви все життя не можете ніяких коштів відкласти?
Це якось дивно. Більше всього у вас надто мала зарплата і варіант тільки змінити роботу.
А те що хтось хворіє час від часу - це в кожній сімьї так, не чула щоб взагалі ідеально всі здорові були і нічого не ломалося з техніки, наприклад.
Тим більше, батькам 80+, що тут дивного що хворіють?
У мене мама все життя щось відкладає, і навіть з пенсіі, хоча звісно багато трат на мені, але це звичка щось відкласти і не витратити в нуль.